Мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 372 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 тамызда № 9-13-133 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-13-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2 544 668,0 мың теңге, оның iшiнде: салықтық түсімдер – 501 317,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 24 982,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 008 869,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 546 011,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер және облыстық бюджеттен дамуына трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 68,0 мың теңге сомасында;
су шаруашылығы нысандарының дамуына – 75 308,0 мың теңге сомасында;
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін ендіру үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға – 3 164,0 мың теңге сомасында"
облыстық спартакиаданы өткізу бойынша даярлық іс-шараларға – 40 000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшері қарастырылғаны ескерілсін:
эпизотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 15 847,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2 501,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 291 "О районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 22 июля 2011 года № 372. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 8 августа 2011 года № 9-13-133. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 291 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-119, опубликовано 5 января 2011 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 544 668,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 501 317,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 24 982,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 008 869,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 546 011,9 тысяч тенге;";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного
бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 68,0 тысяч тенге;
на развитие объектов водного хозяйства сумме 75 308,0 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 3 164,0 тысячи тенге;
на подготовительные мероприятия по проведению областной спартакиады в сумме 40 000,0 тысяч тенге";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 15 847,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 2 501,0 тысяча тенге;

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының мемлекеттік білім тапсырмасын іске асыруға 64 911,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8 194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11 082,0 мың теңге сомасында;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 3 250,0 мың теңге сомасында;
жетім сәбиді (жетім балалар) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге 14 213,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-6 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық
бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 7 156,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының
төрағасы:                                  А.Феоктистов
Қарасу аудандық мәслихатының
хатшысы:                                   С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
______________ И.Горлова
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:
______________ Л.Евсюкова

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 64 911,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3 250,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14 213,0 тысяч тенге.";
пункт 3-6 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 7 156,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Карасуского
районного маслихата:                       А.Феоктистов
Секретарь Карасуского
районного маслихата:                       С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района":
_______________ И.Горлова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района":
_______________ Л.Евсюкова
Приложение 1
к решению маслихата