Мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 27 қазандағы № 392 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 9-13-137 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 291 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-119 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 544 186,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер – 507 952,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 23 259,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 588,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 008 387,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 545 609,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –14 895,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 023,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 128 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 200,5 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 200,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы– - 27 518,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру –27 518,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 33-1 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер және облыстық бюджеттен дамуға трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 68,0 мың теңге сомасында;
су шаруашылығы нысандарының дамуына – 74 835,0 мың теңге сомасында;
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін ендіру үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға – 3 155,2 мың теңге сомасында; облыстық спартакиаданы өткізу бойынша даярлық іс-шараларға – 40 000,0 мың теңге сомасында.

О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2010 года № 291 "О районном бюджете Карасуского района"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 27 октября 2011 года № 392. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 8 ноября 2011 года № 9-13-137. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2011-2013 годы" от 23 декабря 2010 года № 291 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-119,опубликовано 5 января 2011 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 544 186,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 507 952,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 23 259,0 тысяч тенге; поступлениям от продажи основного капитала – 4 588,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 2 008 387,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 545 609,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 895,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 023,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 128 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 200,5 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 200,5 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 27 518,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 27 518,9 тысяч тенге.";
пункты 33-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 68,0 тысяч тенге;
на развитие объектов водного хозяйства в сумме 74 835 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 3 155,2 тысячи тенге; на подготовительные мероприятия по проведению областной спартакиады в сумме 40 000,0 тысяч тенге.

3-1. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 15 847,0 мың теңге сомасында;
мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға 2 501,0 мың теңге сомасында;
білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 64 911,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8 194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11 082,0 мың теңге сомасында;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 3 250,0 мың теңге сомасында;
жетім–баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері 14 213,0 мың теңге сомасында."
көрсетілген шешімнің 3-33-4 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сомалардың түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер 16 023,0 мың теңге сомасында.
3-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер сомасының түсімі 387 771,0 мың теңге, облыстық бюджеттен 74 835,0 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен бірлесіп қаржыландыруға 35 919 мың теңге сомасында және аудандық бюджеттен 3250,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихатының
хатшысы:                                   С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы
әкімдігінің
экономика және
бюджеттік жос-
парлау бөлімі"
мемлекеттік меке-
месі бастығының
міндетін атқарушысы:
___________Е. Биркель
"Қарасу ауданы
әкімдігінің
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
бастығы:
_________ И. Горлова
2011 жылғы 27 қазандағы
№ 392 мәслихат
шешіміне 1 қосымша
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 291 мәслихат
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
1. Кірістер

3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 15 847,0 тысяч тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 2 501,0 тысяча тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 64 911,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3 250,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 14 213,0 тысяч тенге.";
пункты 3-33-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 16 023,0 тысячи тенге.
3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 387 771,0 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 74 835,0 тысяч тенге, софинансирование из областного бюджета 35 919 тысяч тенге и средства из районного бюджета в сумме 3250,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь Карасуского
районного маслихата:                       С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района":
___________ Е. Биркель
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района":
____________ И. Горлова
Приложение № 1
к решению маслихата
от 27 октября 2011 года № 392
Приложение № 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2010 года № 291
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы