Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 401 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 9-14-144 тіркелді
Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 14 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3695641,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1634866,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4306,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 120000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1936469,0 мың теңге;
2) шығындар - 3792259,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 89660,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 90788,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1128,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо - 12985,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 12985,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -199263,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 199263,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім 2-12-22-32-42-52-62-72-82-92-102-112-122-132-142-15-тармақтарымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерге 4128,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қайтарымы көзделгені ескерілсін.
2-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға 129023,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға 149442,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Затобол кентінің "Восточный" шағын ауданының болашақ перспективалық жеке құрылысы үшін су құбыры және газ құбыры желілері, канализация құрылысына 92767,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2010 года № 385 "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 января 2011 года № 401. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 26 января 2011 года № 9-14-144
Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы" от 21 декабря 2010 года № 385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-141, опубликовано 14 января 2011 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 3695641,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1634866,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4306,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 120000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1936469,0 тысяч тенге;
2) затраты - 3792259,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 89660,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 90788,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1128,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -12985,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 12985,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199263,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 199263,6 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-12-22-32-42-52-62-72-82-92-102-112-122-132-142-15 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 4128,8 тысяч тенге.
2-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 129023,0 тысячи тенге.
2-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 149442,0 тысячи тенге, в том числе:
на строительство сетей водопровода и газопровода для перспективной индивидуальной застройки микрорайона "Восточный" поселка Затобольск, канализации в сумме 92767,0 тысяч тенге;

Затобол кентінің 25 лет Целины көшесі - Қостанай қаласына автокөлік кіреберісі, Терешкова көшесі - Қалабаев көшесі шекараларындағы сумен жабдықтауға 28873,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданының отыз алты пәтерлік тұрғын үйінің инженерлік желілеріне 27802,0 мың теңге сомасында.
2-4. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жамбыл селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға республикалық бюджеттен дамытуға 41877,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен дамытуға 12767,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жамбыл селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 4653,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-7. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Озерный селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 3900,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-8. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жамбыл селосындағы тарату желілерін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 4000,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-9. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Семенов селосындағы сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына облыстық бюджеттен дамытуға 1200,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасындағы 2011-2020 жылдарға арналған білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен 32028,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтауға 12291,0 мың теңге сомасында;
лингафондық мультимедиялық кабинеттер құруға 16623,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 3114,0 мың теңге сомасында.
2-11. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ай сайынғы ақшалай қаражаттарды төлеуге республикалық бюджеттен дамытуға 33718,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-12. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде "Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен дамытуға 1560,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

на водоснабжение поселка Затобольск в границах улицы 25 лет Целины - автомобильного подъезда к городу Костанай, улицы Терешковой - улица Калабаева в сумме 28873,0 тысячи тенге;
на инженерные сети к тридцати шести квартирному жилому дому микрорайона "Нурай" поселка Затобольск в сумме 27802,0 тысячи тенге.
2-4. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реконструкцию системы водоснабжения в селе Жамбыл в сумме 41877,0 тысяч тенге.
2-5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 12767,0 тысяч тенге.
2-6. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию системы водоснабжения в селе Жамбыл в сумме 4653,0 тысячи тенге.
2-7. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию системы водоснабжения в селе Озерное в сумме 3900,0 тысяч тенге.
2-8. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию разводящих сетей в селе Жамбыл в сумме 4000,0 тысяч тенге.
2-9. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на строительство системы водоснабжения в селе Семеновка в сумме 1200,0 тысяч тенге.
2-10. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 32028,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинета физики, химии, биологии в сумме 12291,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных, мультимедийных кабинетов сумме 16623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3114,0 тысячи тенге.
2-11. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), и ребенка (детей) оставшегося без попечения родителей в сумме 33718,0 тысяч тенге.
2-12. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020" в сумме 1560,0 тысяч тенге.

2-13. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы шараларды өткізуге республикалық бюджеттен дамытуға 15721,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-14. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен дамытуға 11532,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-15. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 73886,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағында:
"14500,0" сандары "12500,0" сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 1235-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   К. Балапанова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ З. Кенжегарина
2011 жылғы 21 қаңтарда
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 қаңтардағы
№ 401 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 385 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
соммасы,
мың теңге
Сыныбы
ішкі сыныбы
спецификасы
Атауы
I. Кірістер

2-13. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 15721,0 тысяча тенге.
2-14. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в сумме 11532,0 тысячи тенге.
2-15. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в сумме 73886,0 тысяч тенге.";
в пункте 4 указанного решения:
цифры "14500,0" заменить цифрами "12500,0";
приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        К. Балапанова
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
____________ З. Кенжегарина
21 января 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 января 2011 года № 401
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2010 года № 385
Районный бюджет на 2011 год
Категория
сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
специфика
Наименование
I. Доходы