Меңдіқара ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № 62 қаулысы. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 ақпанда № 9-15-144 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 ақпандағы № 30 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 04.02.2015 № 30 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Меңдіқара ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.К. Киікбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Жақыпов
КЕЛІСІЛДІ:
Меңдіқара ауданы
бойынша аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
__________ В. Король
Әкімдіктің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ 62 қаулысына қосымша
Меңдіқара ауданының аумағында үгіттік
баспа материалдарын орналастыруға орындар
Елді мекендер
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
1
Боровской селосы
Орталық базарға кіреберіс
жанындағы стенд
2
Молодежный селосы
Мәдени-демалыс орталығы
ғимаратының жанындағы стенд
3
Алешин селосы
"Алешин негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
4
Борки селосы
Строительная көшесі бойындағы село
орталығында стенд
5
Татьянов селосы
"Татьянов бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
6
Буденный селосы
"Меңдіқара ауданы Буденный селолық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы село орталығында тақта
7
Қызыл ту селосы
"Қызыл ту негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
8
Введен селосы
"Введен орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанындағы
стенд
9
Милютин селосы
Ахмет Байтұрсынов көшесі, 2
бойындағы ғимаратының жанындағы
стенд
10
Загарин селосы
"Загарин негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
11
Камен селосы
"Камен бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
12
Каменскурал селосы
"Каменскорал орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
13
Ақсуат селосы
"Спандияр Көбеев атындағы Ақсуат
негізгі мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанындағы
стенд
14
Ұзынағаш селосы
"Меңдіқара ауданы Қарақоға селолық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
15
Байғожа селосы
"Байғожа бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
16
Төлеңгіт селосы
"Төлеңгіт негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
17
Құлшықай селосы
"Жарсуат негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
18
Жарқайың селосы
"Жарқайың бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
19
Красная Пресня селосы
"Краснопреснен орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
20
Молодежный селосы
Мұса Қажы көшесі бойындағы стенд
21
Лоба селосы
"Лоба бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
22
Балықты селосы
"Балықты негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
23
Қасқат селосы
"Ломоносов орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
24
Қарамай селосы
"Қарамай бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
25
Көктерек селосы
"Көктерек негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
26
Қаражар селосы
"Қаражар негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы ақпараттық стенд
27
Шиелі селосы
"Шиелі бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
28
Лютин селосы
Тобольская көшесі бойындағы село
орталығында тақта
29
Михайлов селосы
"Меңдіқара ауданы Михайлов селолық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
30
Архипов селосы
"Архипов негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
31
Степанов селосы
"Степанов орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
32
Первомай селосы
"Первомай орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
33
Долбуш селосы
"Долбуш негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
34
Чернышев селосы
"Чернышев негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
35
Лесной селосы
"Лесной негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
36
Русский селосы
Лесная көшесі бойындағы тақта
37
Иванов селосы
Центральная көшесі бойындағы тақта
38
Красносельский
селосы
Березовая көшесі бойындағы тақта
39
Харьков селосы
"Меңдіқара ауданы Соснов селолық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
40
Никитин селосы
"Никитин бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
41
Теңіз селосы
"Меңдіқара ауданы Теңіз селолық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд
42
Новониколаев селосы
"Новониколаев бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанындағы стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Мендыкаринского района
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 21 февраля 2011 года № 62. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 21 февраля 2011 года № 9-15-144. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 4 февраля 2015 года № 30
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 04.02.2015 № 30.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов на территории Мендыкаринского района согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К. Кикбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Жакупов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
районной территориальной
избирательной комиссии
по Мендыкаринскому району
_______________ В. Король
Приложение
к постановлению акимата
от 21 февраля 2011 года
№ 62
Места для размещения агитационных печатных
материалов на территории Мендыкаринского района
Населенные пункты
Места для размещения
агитационных печатных
материалов
1
село Боровское
Стенд у входа на центральный
рынок
2
село Молодежное
Стенд у здания
Культурно-досугового центра
3
село Алешинка
Стенд у здания государственного
учреждения "Алешинская основная
школа"
4
село Борки
Стенд в центре села по улице
Строительная
5
село Татьяновка
Стенд у здания государственного
учреждения "Татьяновская
начальная школа"
6
село Буденновка
Щит в центре села у здания
государственного учреждения
"Аппарат акима Буденновского
сельского округа
Мендыкаринского района"
7
село Кызыл ту
Стенд у здания государственного
учреждения "Кызылтуская
основная школа"
8
село Введенка
Стенд у здания школы
государственного учреждения
"Введенская средняя школа"
9
село Милютинка
Стенд у здания по улице Ахмета
Байтурсынова, 2
10
село Загаринка
Стенд у здания государственного
учреждения "Загаринская
основная школа"
11
село Каменка
Стенд у здания государственного
учреждения "Каменская начальная
школа"
12
село Каменскуральское
Стенд у здания государственного
учреждения "Каменск-Уральская
средняя школа"
13
село Аксуат
Стенд у здания государственного
учреждения "Аксуатская основная
школа имени Испандиара Кубеева"
14
село Узынагаш
Стенд у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Каракугинского сельского округа
Мендыкаринского района"
15
село Байгожа
Стенд у здания государственного
учреждения "Байгожинская
начальная школа"
16
село Туленгут
Стенд у здания государственного
учреждения "Туленгутская
основная школа"
17
село Кульчукай
Стенд у здания государственного
учреждения "Жарсуатская
основная школа"
18
село Жаркайын
Стенд у здания государственного
учреждения "Жаркайынская
начальная школа"
19
село Красная Пресня
Стенд у здания государственного
учреждения "Краснопресненская
средняя школа"
20
село Молодежное
Стенд по улице Муса Кажи
21
село Лоба
Стенд у здания государственного
учреждения "Лобинская начальная
школа"
22
село Балыкты
Стенд у здания государственного
учреждения "Балыктинская
основная школа"
23
село Каскат
Стенд у здания государственного
учреждения "Ломоносовская
средняя школа"
24
село Карамай
Стенд у здания государственного
учреждения "Карамайская
начальная школа"
25
село Коктерек
Стенд у здания государственного
учреждения "Коктерекская
основная школа"
26
село Каражар
Стенд у здания государственного
учреждения "Каражарская
основная школа"
27
село Шиели
Стенд у здания государственного
учреждения "Шиелинская
начальная школа"
28
село Лютинка
Щит в центре села по улице
Тобольская.
29
село Михайловка
Стенд у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Михайловского сельского округа
Мендыкаринского района"
30
село Архиповка
Стенд у здания государственного
учреждения "Архиповская
основная школа"
31
село Степановка
Стенд у здания государственного
учреждения "Степановкая средняя
школа"
32
село Первомайское
Стенд у здания государственного
учреждения "Первомайская
средняя школа"
33
село Долбушка
Стенд у здания государственного
учреждения "Долбушинская
основная школа"
34
село Чернышевка
Стенд у здания государственного
учреждения "Чернышевская
основная школа"
35
село Лесное
Стенд у здания государственного
учреждения "Лесная основная
школа"
36
село Русское
Щит по улице Лесной
37
село Ивановка
Щит по улице Центральная
38
село Красносельское
Щит по улице Березовая
39
село Харьковское
Стенд у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Сосновского сельского округа
Мендыкаринского района"
40
село Никитинка
Стенд у здания государственного
учреждения "Никитинская
начальная школа"
41
село Тенизовское
Стенд у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Тенизовского сельского округа
Мендыкаринского района"
42
село Новониколаевка
Стенд у здания государственного
учреждения "Новониколаевская
начальная школа"