Меңдіқара ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 21 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада № 9-15-158 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімінің 02.02.2015 № 2 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша ШЕШТІМ:
1. Қосымшаға сәйкес Меңдіқара ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Меңдіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Б. Жақыпов
КЕЛІСІЛДІ:
Меңдіқара аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ В. Король
Әкімнің
2011 жылғы 9 қарашадағы
№ 21 шешіміне қосымша
Меңдіқара ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Мендіқара ауданы әкімінің 27.03.2014 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
№ 594 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында: Алтынсарин көшесі, 45.
№ 595 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:
Королев көшесі, тақ жағы - № 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77; Гагарин көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45; Семилетка көшесі, тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Привокзальная көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9; Абай көшесі, жұп жағы - № 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, тақ жағы - № 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 159, 159а, 159б, 161, 163, 163а; Тұрсынбай батыр көшесі, тақ жағы - № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Райавтодор көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15; Көбеев көшесі - № 6; Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 6, 10, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; тақ жағы - № 3, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41/1, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/11.
№ 596 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:

Об образовании избирательных участков на территории Мендыкаринского района
Решение акима Мендыкаринского района Костанайской области от 9 ноября 2011 года № 21. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 18 ноября 2011 года № 9-15-158. Утратило силу решением акима Мендыкаринского района Костанайской области от 2 февраля 2015 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Мендыкаринского района Костанайской области от 02.02.2015 № 2.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Мендыкаринского района согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Мендыкаринского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Б. Жакупов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Мендыкаринской районной
избирательной комиссии
______________ В. Король
Приложение
к решению акима
от 9 ноября 2011 года № 21
Избирательные участки на территории Мендыкаринского района
Сноска. Приложение в редакции решения акима Мендыкаринского района Костанайской области от 27.03.2014 № 5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 594
В границах села Боровское: улица Алтынсарина, 45.
Избирательный участок № 595
В границах села Боровское: улица Королева - нечетная сторона - № 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77; улица Гагарина - четная сторона - № 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45; улица Семилетка - нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; улица Привокзальная - четная сторона - № 2, 4, 6, 8; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9; улица Абая - четная сторона - № 150, 152, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168,172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, нечетная сторона - № 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 155, 159, 159а, 159б, 161, 163, 163а; улица Турсынбай батыра - нечетная сторона - № 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Райавтодор - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15; улица Кубеева - № 6; улица Алтынсарина - четная сторона - № 6, 10, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; нечетная сторона - № 3, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41/1, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7, 41/11.
Избирательный участок № 596

Набережная көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 43, 45; Қасымханов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17; Абай көшесі, жұп жағы - № 110, 112, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146; тақ жағы - № 95а, 99, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; Кәләм Байназаров атындағы көшесі, жұп жағы - № 110, 114, 116, 118, 120, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 144, 146, 150, 154, 156, 158; 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194; тақ жағы - № 103, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 169, 171а, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215а, 239, 241, 243; Әуезов көшесі, жұп жағы - № 102, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168; тақ жағы - № 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121, 123, 125; Павлов көшесі, жұп жағы - № 60, 62, 68, 72, 76, 84, 88, 90, 92, 94, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110; тақ жағы - № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 87, 89, 95, 99; Чкалов көшесі, жұп жағы - № 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; тақ жағы - № 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Жеңіс көшесі, жұп жағы - № 10, 12, 14; Омская көшесі, № 1, 3, 6, 8, 10, 12, 14; Әбіл-Қасым Бексұлтанов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; тақ жағы - № 5, 7, 7а, 9, 9а; Қозыбаев көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27; Айвазовский көшесі - № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; Тұрсынбай батыр көшесі, тақ жағы - № 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119; жұп жағы - № 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112; Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 2; Маслозаводская көшесі - № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10; Калинин көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
№ 597 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:

В границах села Боровское: улица Набережная - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 43, 45; улица Касымханова - четная сторона - № 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17; улица Абая - четная сторона - № 110, 112, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146; нечетная сторона - № 95а, 99, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; улица имени Каляма Байназарова - четная сторона - № 110, 114, 116, 118, 120, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 144, 146, 150, 154, 156, 158; 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194; нечетная сторона - № 103, 105, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 169, 171а, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215а, 239, 241, 243; улица Ауэзова - четная сторона - № 102, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 154, 158, 160, 162, 164, 166, 168; нечетная сторона - № 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121, 123, 125; улица Павлова - четная сторона - № 60, 62, 68, 72, 76, 84, 88, 90, 92, 94, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110; нечетная сторона - № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 87, 89, 95, 99; улица Чкалова - четная сторона - № 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; нечетная сторона - № 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; улица Жеңіс - четная сторона - № 10, 12, 14; улица Омская - № 1, 3, 6, 8, 10, 12, 14; улица Абил-Касым Бексултанова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; нечетная сторона - № 5, 7, 7а, 9, 9а; улица Козыбаева - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27; улица Айвазовского - № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; улица Турсынбай батыра - четная сторона - № 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119; четная сторона - № 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 110, 112; улица Алтынсарина - четная сторона - № 2; улица Маслозаводская - № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10; улица Калинина - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
Избирательный участок № 597

Жеңіс көшесі, тақ жағы - № 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; П. Чигадаев көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30; тақ жағы - № 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Пионерская көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46; тақ жағы - № 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43; Озерная көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 64; тақ жағы - № 3, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 51, 51а, 55, 61; Березовая көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а; тақ жағы - № 3, 5, 7; Павлов көшесі, жұп жағы - № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 46, 48, 50, 52, 54; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 43, 45, 47; Базарная көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Чехов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16, 20; тақ жағы - № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19; Октябрьская көшесі, жұп жағы - № 10, 12, 14; тақ жағы - № 3; Әуезов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 78, 82, 86, 88, 90, 94, 96, 98; тақ жағы - № 1, 3, 3а, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 57, 59, 59а, 59б; Кәләм Байназаров атындағы көшесі, жұп жағы - № 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 62, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; тақ жағы - № 7, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87; Приозерная көшесі, жұп жағы - № 6, 8, 14, 16, 18, 20, 22, 24; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 41, 43, 45, 47, 49; Абай көшесі, жұп жағы - № 40а, 40б, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; тақ жағы - № 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 55, 57, 59, 59а, 61, 65, 67, 69, 75, 77, 79, 79а, 81, 83, 89.
№ 598 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:
Жеңіс көшесі, жұп жағы - № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 94, 96, 100, 102, 106, 110, 116, 120, 122, 124, 126а, 128; Гоголь көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 15, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 79, 81; Чкалов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 37, 39, 41; Ямская көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20; тақ жағы - № 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15; Ухабов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 10; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11; Некрасов көшесі - № 1, 3, 5, 2, 4, 6; 8-Март көшесі, жұп жағы - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; тақ жағы - № 1, 3; Павлов көшесі, тақ жағы - № 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65, 67, 69; Әбіл-Қасым Бексұлтанов көшесі, тақ жағы - № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
№ 599 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:

В границах села Боровское: улица Жеңіс - нечетная сторона - № 11, 13, 15, 17,21, 23, 25, 27, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; улица П. Чигадаева - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30; нечетная сторона - № 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; улица Пионерская - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46; нечетная сторона - № 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица Озерная - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 64; нечетная сторона - № 3, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 51, 51а, 55, 61; улица Березовая - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а; нечетная сторона - № 3, 5, 7; улица Павлова - четная сторона - № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38,42, 46, 48, 50, 52,54; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 41, 43, 45, 47; улица Базарная - четная сторона - № 2, 4, 6, 10, 12,16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Чехова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 16, 20; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17,19; улица Октябрьская - четная сторона - № 10, 12, 14; нечетная сторона - № 3; улица Ауэзова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 72, 78, 82, 86, 88, 90, 94, 96, 98; нечетная сторона - № 1, 3, 3 а, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 57, 59, 59а, 59б; улица имени Каляма Байназарова - четная сторона - № 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 62, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; нечетная сторона - № 7, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87; улица Приозерная - четная сторона - № 6, 8, 14, 16, 18, 20, 22, 24; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 41, 43, 45, 47, 49; улица Абая - четная сторона - № 40а, 40б, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; нечетная сторона - № 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 55, 57, 59, 59а, 61, 65, 67, 69, 75, 77, 79, 79а, 81, 83, 89.
Избирательный участок № 598
В границах села Боровское: улица Жеңіс - четная сторона - № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 94, 96, 100, 102, 106, 110, 116, 120, 122, 124, 126а, 128; улица Гоголя - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104,; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 15, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67, 69, 71, 79, 81; улица Чкалова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 37, 39, 41; улица Ямская - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20; нечетная сторона - № 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15; улица Ухабова - четная сторона - № 2, 4, 6, 10; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11; улица Некрасова - № 1, 3, 5, 2, 4, 6; улица 8-Марта - четная сторона - № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; нечетная сторона - № 1, 3; улица Павлова - нечетная сторона - № 49, 51, 53, 59, 61, 63, 65, 67, 69; улица Абиль-Касым Бексултанова - нечетная сторона - № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Избирательный участок № 599

Лесхоз шағын ауданы, жұп жағы - № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; ДЭУ-542 көшесі - № 1, 2; Жеңіс көшесі - № 132; Гоголь көшесі - № 106; Оптовая база көшесі - № 1, 2; Подстанция көшесі, тақ жағы - № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7; жұп жағы - № 2, 4, 4а, 6.
№ 603 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алешинка ауылы.
№ 604 сайлау учаскесі
Шекараларында: Молодежное ауылы.
№ 605 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:
Королев көшесі - № 4, 8; Летунов көшесі, жұп жағы - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; тақ жағы - № 11, 11а, 11б, 13, 15, 17, 19, 21; Тұрсынбай батыр көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Павших борцов көшесі, жұп жағы - № 2, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46; тақ жағы - № 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; Мир көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30; тақ жағы - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; Пушкин көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 56; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а; Энергетиков көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; тақ жағы - № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б; Космонавтов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 21б, 23, 25, 27, 29; Огнев көшесі, жұп жағы – № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; тақ жағы - № 1, 3, 7; Суворов көшесі, жұп жағы - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Лермонтов көшесі, жұп жағы- № 2, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 32, 34; тақ жағы - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33; Гагарин көшесі, жұп жағы - № 2/1; Алтынсарин көшесі, жұп жағы - № 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; тақ жағы - үй № 47 (1, 2, 3, 4, 5), 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 71, 71а, 73, 81; Луговая көшесі - № 1, 2, 3, 5, 13; Тұрсынбай батыр көшесі - № 86, 88, 90.
№ 606 сайлау учаскесі
Шекараларында: Алқау ауылы.
№ 607 сайлау учаскесі
Шекараларында: Борки ауылы.
№ 608 сайлау учаскесі
Шекараларында: Татьяновка ауылы.
№ 609 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында:

В границах села Боровское: микрорайон Лесхоз - четная сторона - № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; улица ДЭУ - 542 - № 1, 2; улица Жеңіс - № 132; улица Гоголя - № 106; улица Оптовая база - № 1, 2; улица Подстанция - нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7; четная сторона - № 2, 4, 4а, 6.
Избирательный участок № 603
В границах: села Алешинка.
Избирательный участок № 604
В границах: села Молодежное.
Избирательный участок № 605
В границах села Боровское: улица Королева - № 4, 8; улица Летунова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; нечетная сторона - № 11, 11а, 11б, 13,15, 17, 19, 21; улица Турсынбай батыра - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; улица Павших борцов - четная сторона - № 2, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46; нечетная сторона - № 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; улица Мира - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30; нечетная сторона - № 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; улица Пушкина - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52, 54, 56; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57,59, 61, 63, 65, 67, 67а; улица Энергетиков - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; нечетная сторона - № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 7б; улица Космонавтов - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 21б, 23, 25, 27, 29; улица Огнева - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; нечетная сторона - № 1, 3, 7; улица Суворова - четная сторона - № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28,32, 34, 36; нечетная сторона - № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; улица Лермонтова – четная сторона - № 2, 6, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 32, 34; нечетная сторона № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 29, 31, 33; улица Гагарина - четная сторона - № 2/1; улица Алтынсарина - четная сторона № 68а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; нечетная сторона - дом № 47(1, 2, 3, 4, 5), 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 71, 71а, 73, 81; улица Луговая - № 1, 2, 3, 5, 13; улица Турсынбай батыра - № 86, 88, 90.
Избирательный участок № 606
В границах: села Алкау.
Избирательный участок № 607
В границах: села Борки.
Избирательный участок № 608
В границах: села Татьяновка.
Избирательный участок № 609

Летунов көшесі, тақ жағы - № 25, 27; Қасымханов көшесі, жұп жағы - № 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116; тақ жағы - № 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
№ 610 сайлау учаскесі
Боровское ауылы шекараларында: Алтынсарин көшесі, 14.
№ 611 сайлау учаскесі
Шекараларында: Буденновка ауылы.
№ 612 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қызылту ауылы.
№ 613 сайлау учаскесі
Шекараларында: Харьковское ауылы.
№ 614 сайлау учаскесі
Шекараларында: Введенка ауылы.
№ 615 сайлау учаскесі
Шекараларында: Никитинка ауылы.
№ 616 сайлау учаскесі
Шекараларында: Милютинка ауылы.
№ 617 сайлау учаскесі
Шекараларында: Загаринка ауылы.
№ 618 сайлау учаскесі
Шекараларында: Каменка ауылы.
№ 619 сайлау учаскесі
Шекараларында: Каменскуральское ауылы.
№ 620 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ақсуат ауылы.
№ 621 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ұзынағаш ауылы.
№ 622 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жарқайың ауылы.
№ 623 сайлау учаскесі
Шекараларында: Құлшықай ауылы.
№ 624 сайлау учаскесі
Шекараларында: Төлеңгүт ауылы.
№ 625 сайлау учаскесі
Шекараларында: Байғожа ауылы.
№ 626 сайлау учаскесі
Шекараларында: Красная Пресня ауылы.
№ 627 сайлау учаскесі
Шекараларында: Теңіз ауылы.
№ 628 сайлау учаскесі
Шекараларында: Балықты ауылы.
№ 629 сайлау учаскесі
Шекараларында: Молодежное ауылы.
№ 630 сайлау учаскесі
Шекараларында: Лоба ауылы.
№ 631 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қасқат ауылы.
№ 632 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қарамай ауылы.
№ 633 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новониколаевка ауылы.
№ 634 сайлау учаскесі
Шекараларында: Лютинка ауылы.
№ 635 сайлау учаскесі
Шекараларында: Көктерек ауылы.
№ 636 сайлау учаскесі
Шекараларында: Шиелі ауылы.
№ 637 сайлау учаскесі
Шекараларында: Қаражар ауылы.
№ 638 сайлау учаскесі
Шекараларында: Михайловка ауылы.
№ 639 сайлау учаскесі
Шекараларында: Степановка ауылы.
№ 640 сайлау учаскесі
Шекараларында: Архиповка ауылы.
№ 641 сайлау учаскесі
Шекараларында: Первомайское ауылы.
№ 642 сайлау учаскесі
Шекараларында: Долбушка ауылы.
№ 643 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чернышевка ауылы.
№ 644 сайлау учаскесі
Шекараларында: Русское ауылы.
№ 645 сайлау учаскесі
Шекараларында: Красносельское ауылы.
№ 646 сайлау учаскесі
Шекараларында: Лесное ауылы.
№ 647 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ивановка ауылы.

В границах села Боровское: улица Летунова - нечетная сторона - № 25, 27; улица Касымханова - четная сторона - № 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116; нечетная сторона - № 19, 21, 23, 25, 29, 31, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
Избирательный участок № 610
В границах села Боровское: улица Алтынсарина, 14.
Избирательный участок № 611
В границах: села Буденновка.
Избирательный участок № 612
В границах: села Кызылту.
Избирательный участок № 613
В границах: села Харьковское.
Избирательный участок № 614
В границах: села Введенка.
Избирательный участок № 615
В границах: села Никитинка.
Избирательный участок № 616
В границах: села Милютинка.
Избирательный участок № 617
В границах: села Загаринка.
Избирательный участок № 618
В границах: села Каменка.
Избирательный участок № 619
В границах: села Каменскуральское.
Избирательный участок № 620
В границах: села Аксуат.
Избирательный участок № 621
В границах: села Узынагаш.
Избирательный участок № 622
В границах: села Жаркайын.
Избирательный участок № 623
В границах: села Кульчукай.
Избирательный участок № 624
В границах: села Туленгут.
Избирательный участок № 625
В границах: села Байгожа.
Избирательный участок № 626
В границах: села Красная Пресня.
Избирательный участок № 627
В границах: села Тенизовское.
Избирательный участок № 628
В границах: села Балыкты.
Избирательный участок № 629
В границах: села Молодежное.
Избирательный участок № 630
В границах: села Лоба.
Избирательный участок № 631
В границах: села Каскат.
Избирательный участок № 632
В границах: села Карамай.
Избирательный участок № 633
В границах: села Новониколаевка.
Избирательный участок № 634
В границах: села Лютинка.
Избирательный участок № 635
В границах: села Коктерек.
Избирательный участок № 636
В границах: села Шиели.
Избирательный участок № 637
В границах: села Каражар.
Избирательный участок № 638
В границах: села Михайловка.
Избирательный участок № 639
В границах: села Степановка.
Избирательный участок № 640
В границах: села Архиповка.
Избирательный участок № 641
В границах: села Первомайское.
Избирательный участок № 642
В границах: села Долбушка.
Избирательный участок № 643
В границах: села Чернышевка.
Избирательный участок № 644
В границах: села Русское.
Избирательный участок № 645
В границах: села Красносельское.
Избирательный участок № 646
В границах: села Лесное.
Избирательный участок № 647
В границах: села Ивановка.