2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 105 қаулысы. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 сәуірде № 9-16-119 тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2011 жылға арналған Науырзым ауданы бойынша жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемдері мен нақты жағдайларын ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарда жұмыс істейтін азаматтардың еңбек ақысы аудандық бюджет қаражаттары есебінен айына бір жарым айлық ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру кезінде "Науырзым ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны басшылыққа алсын.
4. Мыналар:
1) Әлеуметтік сақтандырудың Мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салықтың аудандық бюджеттен төленетіндігі және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылатындығы;
2) шартпен белгіленген мөлшерлерде жалақыны аудару және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеу шығындары қоғамдық жұмыстарды орындауға шартта белгіленген мөлшерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен төленетіндігі белгіленсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Х.С. Қуатқановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Б. Кеңесбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________________ Ә. Сансызбаев
"Науырзым ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Р. Бөдекенова
Науырзым ауданы әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын үй – коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны директорының
міндетін уақытша атқарушы
__________________ М. Қайыбжанов
Әкімдіктің
2011 жылғы 5 сәуірдегі
№ 105 қаулысымен бекітілген
Науырзым ауданы бойынша 2011 жылға жұмыссыздар
үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстарды,
қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемдері мен
нақты жағдайларын ұйымдастыратын
ұйымдардың тізбесі
Кәсіпорынның
атауы
Жұмыстардың
орындалатын
орны
Еңбек
ақысының
төлемі
Адам саны
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қарамеңді
селосы
Ең төменгі
жалақысы
1,5
мөлшерінде
63
43
15
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Буревестник
селосы
ең төменгі
жалақысы
1,5
мөлшерінде
10
7
1
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Раздольное
селосы
ең төменгі
жалақысы
1,5
мөлшерінде
10
8
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Шилі
селосы
ең төменгі
жал ақысы
1,5
мөлшерінде
5
11
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
Шолақсай
селосы
ең төменгі
жалақысы
1,5
мөлшерінде
10
8
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғы
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қожа селосы
ең төменгі
жалақысы
1,5
мөлшерінде
10
8
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Өлеңді ауылы
ең төменгі
жалақысы
1,5
мөлшерінде
9
9
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Мереке
селосы
ең төменгі
жалақысы
1,5
мөлшерінде
6
4
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Дәмді ауылы
ең төменгі
жалақысы
1,5
мөлшерінде
9
9
кестенің жалғасы:
Кәсіпорынның
атауы
Жұмыстардың түрлері мен
көлемі
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби
дайындығы талап етілмейтін
көмек:
Селоның Шақшақ Жәнібек, А.
Байтұрсынов, Қабанбай батыр,
Мешітбай Сүгірұлы, Шаяхметов,
Абылайхан, Победа, Сәтбаев,
Баймағамбетов, Қазыбек би, Абай,
Бауыржан Момышұлы, Амангелді
көшелерін қоқыстан, құмнан,
балшықтан жинау 14800 шаршы метр.
Жиектастарды жер балшығынан және
шаңнан тазарта отырып, ақтау 9000
шаршы метр.
Автовокзал ғимаратынан
Қарамеңді-Қостанай бағытындағы шыға
беріс аркаға дейін 50 метр
қашықтықта 10800 шаршы метр және
Өлеңді ауылы бағытындағы аркаға
дейін автотрассаның жиегі мен
кюветін қоқыстан тазарту 1200 шаршы
метр.
Шақшақ Жәнібек, А. Байтұрсынов,
Қабанбай батыр, Мешітбай Сүгірұлы,
Шаяхметов, Абылайхан, Победа,
Сәтбаев, Баймағамбетов, Қазыбек би,
Абай, Бауыржан Момышұлы, І.
Жансүгіров көшелерінің асфальт
жабынын қоқыстан, құмнан
сыпырғышпен сыпыру 10150 шаршы
метр.
Көшелердегі ағаш өскіндерін және
бұталарды бұтау, барлығы 9450 шаршы
метр, соның ішінде Шақшақ Жәнібек
300 метр, Қабанбай батыр 150 метр,
Абылайхан 1800 метр, А. Байтұрсынов
1200 метр, Сәтбаев 1500 метр,
Победа 900 метр, Баймағамбетов 900

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 5 апреля 2011 года № 105. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 22 апреля 2011 года № 9-16-119
В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут организованы общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, организованных для безработных по Наурзумскому району на 2011 год.
2. Утвердить оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутораминимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Наурзумского района" руководствоваться данным постановлением при организации общественных работ на 2011 год.
4. Определить, что:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором на выполнение общественных работ, возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Куатканова Х.С.
6. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                      Б. Кенесбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ Наурзумского
района"
_________________ А. Сансызбаев
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
____________ Р. Будекенова
И.о. директора коммунального
государственного предприятия
"Қамқор" государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Наурзумского
района" акимата Наурзумского района
______________________ М. Каибжанов
Утвержден
постановлением акимата
от 05 апреля 2011 года
№ 105
Перечень организаций, в которых будут организованы
общественные работы, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, организованных для
безработных по Наурзумскому району на 2011 год
Наименование
предприятия
Место
выполнения
работ
Оплата
труда
Количество
человек
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
село
Караменды
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
63
43
3
15
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
село
Буревестник
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
10
7
1
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
село
Раздольное
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
10
8
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
село Шили
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
5
11
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
село
Шолаксай
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
10
8
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района
акимата Наурзумского
района
село Кожа
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
10
8
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
аул Уленды
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
9
9
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
село Мереке
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
6
4
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
аул Дамды
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
9
9
продолжение таблицы:
Наименование
предприятия
Виды и объемы работ
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта
и автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Уборка села от мусора, песка, глины
на улицах Шакшак Жанибека, А.
Байтурсынова, Кабанбай Батыра,
Мешитбай Сугурулы, Шаяхметова,
Абылайхана, Победы, Сатпаева,
Баймагамбетова, Казбек-би, Абая,
Бауыржан Момышулы, Амангельды 14800
квадратных метров.
Очистка бордюр от пыли и грязи с
последующей побелкой 9000 квадратных
метров.
Очистка обочин автострады и кюветов
на расстояние до 50 метров от мусора
от здания автовокзала до арки выезда
села Караменды - Костанай 10800
квадратных метров, и до арки в
сторону аула Уленды 1200 квадратных
метров.
Подметание метлами асфальтового
покрытия от мусора, песка на улицах
Шакшак Жанибека, А. Байтурсынова,
Кабанбай Батыра, Мешитбай Сугурулы,
Шаяхметова, Абылайхана, Победы,
Сатпаева, Баймагамбетова, Казбек-би,
Абая, Бауыржын Момышулы, И.
Жансугурова 10150 квадратных метров.
Подрезка поросли деревьев и
кустарников всего 9450 метров, в том
числе по улицам Шакшак Жанибека 300
метров, Кабанбай Батыра 150 метров
Абылайхана 1800 метров, А.
Байтурсынова 1200 метров, Сатпаева
1500 метров, Победы 900 метров,
Баймагамбетова 900 метров, Чапаева

метр, Чапаев 30 метр, Абай 20
метр.
Саябақты (аттракцион) қоқыстан
тазарту 210 шаршы метр.
"Даңқ саяжолы" металл құрылымын
сырлауға көмектесу 50 шаршы метр.
Өлеңді ауылы бағытындағы Қарамеңді
селосынан шыға берістегі арканы
сырлауға көмектесу 25 шаршы метр.
Қостанай бағытындағы Қарамеңді
селосынан шыға берістегі арканы
сырлауға көмектесу 40 шаршы метр.
Билборд және баннерлердің металл
құралымдарын сырлауға көмектесу
Абай көшесіндегі (аудандық орталық
ауруханасының маңында) 25 шаршы
метр, Қабанбай батыр, Абылайхан
қиылысында 75 шаршы метр, Шақшақ
Жәнібек ("Иволга-Холдинг"
жанар-жағар май құю станциясының
маңында) 25 шаршы метр, Шаяхметов
(Жылжымайтын мүлік жөніндегі
орталық ғимаратына қарсы) 25 шаршы
метр, ауылдан шыға берістегі
(Жанар-жағар май станциясының арты)
25 шаршы метр.
Жиектастарды қызыл колермен
үзік-үзік сызықпен сырлауға
көмектесу 210 шаршы метр.
Электр желі тіректерінің негізін
түрлі түсті сырмен сырлауға
көмектесу 11000 метр, 1549 дана.
Селоның ақпараттық тақталарын ескі
жапсырмалардан тазарту 4 дана, 32
шаршы метр.
Тақталарды сырлау ға көмектесу 32
шаршы метр, 4 дана.
Селоның бетон қоршауларын сырлауға
көмектесу: Тәуелсіздіктің 10
жылдығы саябағы 250 шаршы метр,
мәдениет және демалыс саябағы
(бұрынғы Мәдениет үйі) - 1000 шаршы
метр, "Балбөбек" балабақшасы 250
шаршы метр, аудандық телемұнара 250
шаршы метр.
"Аттракцион" саябағындағы
жиектастарды түрлі түсті колермен
сырлауға көмектесу 150 шаршы метр,
орындықтарды 24 шаршы метр,
аттракциондарды майлы бояумен
сырлауға көмектесу 30 шаршы метр.
Победа көшесіндегі автоаялдаманы
ақтау және колермен сырлауға
көмектесу 85 шаршы метр.
Победа көшесіндегі саябақты
қоқыстан жинау 200 шаршы метр.
Ағаштардың діңгектерін және
бұталарды ақтау 100 дана.
Көше бойындағы 620 ағаш қоршауларын
ағымдағы жөндеу.
Абай, Шаяхметов, Қабанбай батыр,
А.Байтұрсынов көшелеріндегі жол
жиектері бойындағы жабайы өсетін
арам шөптердің өскіндерін жұлу 300
метр.
"Жаңа жылдық қалашық" алаңдағы
жабайы өсетін арам шөптердің
өскіндерін жұлу 300 шаршы метр.
Селоның ағаш қоршауларын сырлауға
көмектесу 73 шаршы метр.
Жаңа жылдық қалашықты ресімдеуге
көмек көрсету:
Шана әткеншектері үшін алаңды
қардан тазалау 20 шаршы метр, шана
әткеншектерін орнатуға көмек
көрсету 20 дана, алтыбақанды
орнатуға көмек көрсету 1 дана, Жаңа
жылдық қалашығының аумағы бойы гүл
тізбегін орнатуға көмек көрсету 40
метр, көркем тартпаларды тартуға
көмектесу (1*10) 2 дана, шана
әткеншегі мен шана сырғанақтары
маңындағы алаңды су құюға көмек
көрсету 4 текше метр.
Жаңа жылдық қалашықтың
құрал-жабдықтарын бөлшектеуге көмек
көрсету.
Селоның орталық алаңындағы сахнаны
қардан және мұздан тазартуға көмек
көрсету 30 шаршы метр.
Мерекелік безендіруді орнатуға
көмек көрсету (гүлтізбектер).
Жаңа жылдық шырша астына бетонды
плитадан мінбені орнатуға көмектесу
12 шаршы метр.
Селоның экологиялық сауығуына
көмектесу:
Гүлзарлардағы жерді қазу 670 шаршы
метр.
Гүлзарлардағы жерді тырмауышпен
тегістеу 670 шаршы метр.
Сәндік өсімдіктер тұқымын егу,
жерді тегістеу 670 шаршы метр.
Гүлзарларды суару 670 шаршы метр,
аптасына бір рет қопсыту және
арамшөп жұлу 670 шаршы метр.
Күзгі тұқымдарды жинау, сәндік
өсімдіктердің сабақтарын жұлу.
Гүлзарлардағы жерді күзгі қазу 670
шаршы метр.
Қураған ағаштарды кесу 120 дана.
Жаз мезгілінде екі рет ағаш
діңгектерін ақтау 75 дана.
Қадаларды орнату үшін шұңқырлар
қазу 5 дана, қада қоршауларын
Дайын қоршауды сырлауға көмектесу
61 шаршы метр.
Ағаш өскіндерін және бұтақтарды
қырқу 50 шаршы метр, жаз мезгілі

30 метров, Абая 20 метров.
Уборка парка (аттракцион) от мусора
210 квадратных метров.
Помощь при покраске
металлоконструкции "Аллея Славы" 50
квадратных метров.
Помощь при покраске арки на выезде
из села Караменды в сторону аула
Уленды 25 квадратных метров.
Помощь при покраске арки на выезде
из села Караменды – Костанай 40
квадратных метров.
Помощь при покраске металлических
конструкций билбордов, баннеров по
улице Абая (около центральной
районной больницы) 25 квадратных
метров, Кабанбай Батыра, на
перекрестке Абылайхана 75 квадратных
метров, Шакшак Жанибека (около
автозаправочной станции
«Иволга-Холдинг») 25 квадратных
метров, Шаяхметова (напротив здания
Центра по недвижимости) 25
квадратных метров, на выезде из села
(за автозаправочной станцией) 25
квадратных метров.
Помощь при покраске бордюр красным
колером пунктиром 210 квадратных
метров.
Помощь при покраске оснований опор
электролиний цветной краской 11000
метров, 1549 штук.
Очистка информационных щитов села от
старых объявлений 4 штуки, 32
квадратных метра.
Помощь в покраске щитов 4 штуки, 32
квадратных метра.
Помощь в покраске бетонных
ограждений села: парк 10 - летия
Независимости 250 квадратных метров,
парк культуры и отдыха (бывший Дом
культуры) 1000 квадратных метров,
детский сад "Балбобек" 250
квадратных метров, районная
телевышка 250 квадратных метров.
Помощь в покраске бордюр цветным
колером в парке "Аттракцион" 150
квадратных метров, скамеек 24
квадратных метра, аттракционов 30
квадратных метров масляной краской.
Побелка автобусной остановки и
покраска колером по улице Победы 85
квадратных метров.
Уборка сквера по улице Победы от
мусора 200 квадратных метров.
Побелка стволов деревьев и
кустарников 100 штук.
Текущий ремонт деревянного
ограждения 620 пролетов.
Удаление дикорастущей поросли сорных
растений на улицах Абая, Шаяхметова,
Кабанбай Батыра, А. Байтурсынова
вдоль бордюр 300 метров.
Удаление дикорастущей поросли сорных
растений на площади "Новогодний
городок" 300 квадратных метров.
Помощь в покраске деревянных
ограждений села 73 квадратных метра.
Помощь в оформлении Новогоднего
городка: очистка площадки от снега
20 квадратных метров для санных
каруселей, помощь в установке санных
каруселей 20 штук, помощь в
установке качелей 1 штука, помощь в
установке гирлянд по всей территории
Новогоднего городка 40 метров,
помощь в вывеске художественных
растяжек (1*10) 2 штуки, помощь в
заливке водой площадки под санные
карусели и санной горки 4 кубических
метра.
Помощь в демонтаже инвентаря
Новогоднего городка.
Помощь в очистке от снега и льда
сцены на центральной площади села 30
квадратных метров.
Помощь в установке праздничного
оформления (гирлянды)
Помощь в установке подиума из
бетонных плит под новогоднюю елку 12
квадратных метров.
Помощь в экологическом
оздоровлении села:
Вскапывание земли на клумбах 670
квадратных метров.
Разравнивание земли на клумбах
граблями 670 квадратных метров.
Высадка семян декоративных растений
670 квадратных метров, прикатывание
земли 670 квадратных метров.
Полив клумб 670 квадратных метров,
прополка, рыхление почвы один раз в
неделю 670 квадратных метров.
Осенний сбор семян, удаление стеблей
декоративных растений.
Осеннее вскапывание земли на клумбах
670 квадратных метров.
Помощь в спиливании сухостоя
деревьев 120 штук.
Побелка стволов деревьев 75 штук 2
раза за летний сезон.
Выкапывание ям под столбики 5 штук,
установка пролетов штакетника 12
погонных метров.
Помощь в покраске готового
ограждения 61 квадратных метров.
Обрезка поросли деревьев и
кустарников 50 квадратных метров в

ішінде 0,2 тонна.
Мектептің бетонды қоршауларын түрлі
түсті колермен сырлауға көмектесу
95 шаршы метр.
Мектеп аумағын тұрмыстық және
өсімдік қоқыстан жинау 9000 шаршы
метр.
Ағаштардың қураған ұшар бастарын
кесуге көмектесу 470 дана.
Ағаш діңгектерін ақтау 1110 дана.
Он күн сайын гүлзарлардың жиектерін
ақтау 10 қума метр.
Ағаш өскіндерін және бұталарды
қырқу 40 дана.
Жол жиектерін ақтау 1270 қума метр.
Көшеттерді егуге шұңқырлар қазу 395
дана.
Көшеттерді отырғызу 395 дана, жаз
бойы көшеттерді суару.
Орталық ауланың аяқжолын және
асфальт жабының сыпырғышпен сыпыру
300 шаршы метр.
Селоның тарихи - сәулеттік
ескерткіштерін қалпына келтіру:
В.И. Ленин атындағы ескерткіш
тұғырын түрлі түсті колермен ақтау
15 шаршы метр.
Әлеуметтік – мәдени мағынадағы
нысандарды жөндеуге көмектесу:
"Арай" стадионының мінбелерін ақтау
мен сырлауға көмектесу 144 шаршы
метр.
"Арай" спорт кешенінің аркаларын
сырлауға көмектесу 60 шаршы метр.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби дайындығы талап етілмейтін көмек:
Селоның орталық көшелерін қоқыстан
жинау 10000 шаршы метр:
Қоқысты тырмауышпен және
сыпырғышпен жинау.
Жарық бағандарын түрлі түсті
колермен ақтау 500 дана.
Ағаш діңгектерін ақтау 300 дана.
Ағаш және бұталардың ұшар бастарын
қырқу 100 шаршы метр.
Селоның ағаш шарбақтарын сырлауға
көмектесу 200 шаршы метр.
Сәндік өсімдіктері отырғызылған
гүлзарларды күтуге көмектесу:
Жерді қазу 30 шаршы метр, сәндік
өсімдіктер тұқымын егу 30 шаршы
метр.
Жаз бойы сәндік өсімдіктерді суару
30 шаршы метр, шөптерді жұлу, жерді
қопсыту 30 шаршы метр.
Селоның орталық саябақ аумағын
қоқыстан жинауға көмектесу 7000
шаршы метр.
Ағаш діңгектерін ақтау 50 дана.
Қураған ағаштар мен бұтақтарды
кесуге көмектесу 100 шаршы метр.
Аумақты қоқыстан жинау 300 шаршы
метр.
Сәндік өсімдіктері отырғызылған
гүлзарларды күтуге көмектесу- 30
шаршы метр, сәндік өсімдіктер
тұқымын егу және жаз бойы суару,
арам шөптерді жұлу 30 шаршы метр.
Селоның экологиялық сауығуына
көмектесу:
Ағаштарды отырғызуға шұңқырлар қазу
250 дана.
Көшеттерді отырғызу 250 дана.
Жаз бойы көшеттерді суару 250 дана
Селоның тарихи-сәулеттік
ескерткіштерін қалпына келтіру:
Н. Г. Козлов атындағы ескерткіштің
аумағын қоқыстан жинау 20 шаршы
метр.
Қаза тапқан жауынгерлер
ескерткішінің аумағын қоқыстан
жинау 35 шаршы метр.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби дайындығы талап етілмейтін көмек:
Селоның аумағын қоқыстан тазарту
10000 шаршы метр.
Асфальтті сыпырғышпен сыпыру 5000
шаршы метр.
Тырмауышпен қоқысты жинау 5000
шаршы метр.
Селоның арка және қоршауларын
сырлауға көмектесу 1200 шаршы метр.
Көл маңының аумағын қоқыстан
тазарту 4000 шаршы метр.
Мектептің қоршауын жөндеуге
Қадаларды орнату үшін шұңқырлар
қазу 40 дана.
Қоршауларды орнатып, бекітуге
көмектесу 120 қума метр.
Село саябақтарының қоршауын
жөндеуге көмектесу 2000 қума метр.
Саябақ және тынысжайды қоқыс пен
жапырақтардан тазалау 800 шаршы
метр, тырмауышпен жапырақтарды және
қоқысты жинау 800 шаршы метр.
Селодағы стеланы сырлауға көмектесу
2 шаршы метр.
Стадионның қоршауын ағымдағы
жөндеуге көмектесу 2500 қума метр,
қадаларды орнатуға шұңқырларды қазу

течение летнего периода 0,2 тонн.
Помощь в покраске цветным колером
бетонных ограждений школы 95
квадратных метров.
Уборка территории школы от мусора
9000 квадратных метров.
Помощь в спиливании высохших верхних
крон деревьев 470 штук.
Побелка стволов деревьев 1110 штук.
Побелка бордюр клумб ежедекадно 10
погонных метров.
Вырубка поросли деревьев и
кустарников 40 штук.
Побелка бордюр 1270 погонных метров.
Выкапывание лунок под посадку
саженцев 395 штук.
Посадка саженцев 395 штук, полив в
течение лета.
Подметание асфальтового покрытия
метлами и тротуаров центральной
усадьбы 300 квадратных метров.
Восстановление историко -
архитектурных памятников села:
Побелка постамента цветным колером
памятника имени В.И. Ленина 15
квадратных метров.
Помощь в ремонте объектов
социально - культурного
назначения:
Помощь в побелке и покраске трибун
стадиона "Арай" 144 квадратных
метров.
Помощь в побелке и покраске цветным
колером арок спорткомплекса "Арай"
60 квадратных метров.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Уборка центральной улицы села от
мусора 10000 квадратных метров:
Сбор мусора граблями и подметание
метлами.
Побелка столбов освещения цветным
колером 500 штук.
Побелка стволов деревьев 300 штук.
Обрезка кроны деревьев и кустарников
100 квадратных метров.
Помощь при покраске изгородей села
200 квадратных метров.
Помощь в уходе за клумбами с
декоративными растениями:
Вскапывание земли 30 квадратных
метров, посадка семян декоративных
растений 30 квадратных метров.
Полив декоративных растений в
течение лета 30 квадратных метров,
прополка, рыхление почвы 30
квадратных метров.
Помощь в уборке от мусора территории
центрального парка села 7000
квадратных метров:
Побелка стволов деревьев 50 штук.
Обрезка сухостоя деревьев и
кустарников 100 квадратных метров.
Уборка территории от мусора 300
квадратных метров.
Помощь в уходе за клумбами с
декоративными растениями - 30
квадратных метров, посадка семян,
полив в течение лета, прополка
сорняков.
Помощь в экологическом
оздоровлении села:
Выкапывание ям для посадки деревьев
250 штук.
Посадка саженцев 250 штук
Полив саженцев в течение лета 250
штук.
Восстановление архитектурно -
исторических памятников села:
Уборка территории памятника имени
Козлова Н.Г. 20 квадратных метров.
Уборка от мусора территории
памятника Павшим воинам 35
квадратных метров.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Уборка улиц села от мусора 10000
квадратных метров.
Подметание асфальта метлами 5000
квадратных метров.
Сбор мусора 5000 квадратных метров.
Помощь в покраске арок и ограждений
села 1200 квадратных метров.
Очистка территории прилегающей к
водоему от бытового мусора 4000
квадратных метров.
Помощь в ремонте ограждения школы:
Выкапывание ям под столбы 40 штук.
Помощь в установке и креплении
ограждения 120 погонных метров
Помощь в ремонте ограждения скверов
села 2000 погонных метров.
Очистка скверов и парка от мусора и
листвы 800 квадратных метров: сбор
старой листвы и бытового мусора
граблями 800 квадратных метров.
Помощь в покраске стелы села 2
квадратных метров.
Помощь в текущем ремонте ограждения
стадиона 2500 погонных метров:
выкапывание ям под столбы ограждения

50 дана 30 текше метр.
Қоғамдық құдықтарды жөндеуге
көмектесу 6 дана.
Құдықтың сыртын ақтау 18 шаршы
метр, құдық ернеуін сырлауға
көмектесу 10 шаршы метр,
құдықтардың аумағын қоқыстан
тазарту 10 шаршы метр.
Мектептің аумағын қоқыстан
тазартуға көмектесу 500 шаршы метр.
Қураған ағаштар мен бұталарды
кесуге көмектесу 40 дана.
Мектептің аумағындағы ағаш
діңгектерін ақтау 50 дана.
Сәндік өсімдіктер тұқымын егу үшін
гүлзарлардың жерін қазу 40 шаршы
мет.
Сәндік өсімдіктерді суару 40 шаршы
метр, суды 50 метр қашыққа дейін
апару.
Арам шөптерді жұлу 40 шаршы метр
Селоның экологиялық сауығуына
көмектесу:
Көшеттерді егу үшін шұңқырлар қазу
150 дана.
Көшеттерді отырғызу 150 дана.
Көшеттерді жаз бойы суару 150 дана.
Село аумағында гүлдерді егу үшін
гүлзарлардағы жерді қазу - 40 шаршы
мет.
Гүлдердің тұқымын егу 40 шаршы
метр, жаз бойы гүлдерді суару 40
шаршы метр, арам шөптерді жұлу,
гүлзарлардағы жерді қопсыту 40
шаршы метр.
Ағаш айналасының жерін қазу 100
дана, 200 шаршы метр.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби
дайындығы талап етілмейтін
көмек:
Село көшелерінің қоршауларын
орнатуға көмектесу 1000 шаршы метр:
Селоның ағаш шарбақтарын сырлауға,
ақтауға көмектесу 320 шаршы метр.
Ағаш діңгектерін ақтау 250 дана.
Жарық бағандарын ақтау 150 дана.
Селоның қоғамдық құдықтарын
жөндеуге көмектесу 8 дана.
Селоның экологиялық сауығуына
көмектесу:
Ағаш және бұталарды отырғызу үшін
шұңқырлар қазу 60 дана.
Көшет және бұталарды отырғызу 60
дана.
Селоның табиғи бұлақтарын қоқыстан
және құмнан тазарту 4 дана.
"Тас бұлақ" орталық табиғи бұлақтың
қоршауын жаңғыртуға көмектесу,
суағарды тұрмыстық қоқыстан
тазалау, су жиналатын каналдарды
қазу 500 қума метр.
Табиғи бұлақтың іш жағын тұрмыстық
қоқыстан, жапырақтардан тазарту 3,5
шаршы метр, қабырғаларын ақтау 25
шаршы метр.
Бұлақтың жан-жағына ағаштар
отырғызу 20 дана.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби
дайындығы талап етілмейтін
күнделікті көмек:
Селоның аумағын қоқыстан жинауға
көмектесу 5000 шаршы метр.
Селоның көшелері мен алаңының
аумағын тырмауыш және сыпырғышпен
қоқыс, құмнан жинау 11000 шаршы
метр.
Тынысжайды қоқыстан және
жапырақтардан тазарту 600 шаршы
метр.
Жарық бағандарын ақтау 200 дана.
Қоғамдық құдықтарды сырлауға

50 штук, 30 кубических метров.
Помощь в ремонте общественных
колодцев 6 штук:
Побелка колец 18 квадратных метров,
покраска карнизов колодцев 10
квадратных метров.
Уборка территории вокруг колодцев 10
квадратных метров.
Помощь в уборке территории школы от
мусора 500 квадратных метров.
Помощь в спиливании сухостоя
деревьев и кустарников 40 штук.
Побелка стволов деревьев на
территории школы 50 штук.
Вскапывание земли на клумбах для
посадки семян декоративных растений
40 квадратных метров.
Полив декоративных растений 40
квадратных метров, с подносом воды
до 50 метров.
Прополка сорняков 40 квадратных
метров.
Помощь в экологическом
оздоровлении села:
Выкапывание ям для посадки саженцев
150 штук.
Посадка саженцев 150 штук.
Полив саженцев в течение лета 150
штук.
Вскапывание земли на клумбах для
посадки цветов на территории села 40
квадратных метров.
Высаживание семян цветов 40
квадратных метров, ежедневный полив
цветов в течение лета 40 квадратных
метров, прополка сорняков, рыхление
почвы на клумбах 40 квадратных
метров.
Обкапывание земли вокруг деревьев
100 штук, 200 квадратных метров.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Помощь в установке ограждения улиц
села 1000 квадратных метров.
Помощь в покраске, побелка изгородей
села 320 погонных метров.
Побелка стволов деревьев 250 штук.
Побелка столбов освещения 150 штук.
Помощь в ремонте общественных
колодцев села 8 штук.
Помощь в экологическом
оздоровлении села:
Выкапывание ям для посадки деревьев
и кустарников 60 штук.
Посадка саженцев деревьев и
кустарников 60 штук.
Полив саженцев в течение лета 60
штук.
Очистка природных родников села от
мусора и песка 4 штук.
Помощь в реконструкции ограждения
центрального природного родника
"Тасбулак", очистка водотока от
мусора, выкапывание каналов стека
воды 500 погонных метров.
Очистка внутреннего помещения
природного родника от мусора, листвы
3,5 квадратных метров, побелка стен
25 квадратных метров.
Посадка деревьев вокруг родника 20
штук.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Помощь в уборке территории села от
мусора 5000 квадратных метров.
Очистка территории улиц и площади
села от мусора и песка метлами и
граблями 11000 квадратных метров.
Очистка сквера от листвы и мусора
600 квадратных метров.
Побелка столбов освещения 200 штук.
Помощь в покраске общественных

көмектесу 8 дана, 48 шаршы метр.
Әкімшілік ғимараттардың қоршаулары
мен аркаларын сырлауға көмектесу 12
дана.
Стадионның аумағын тазарту 80 шаршы
метр.
Орындықтарды жөндеу 20 дана.
Орындықтарды сырлауға көмектесу 25
шаршы метр.
Ағаштардың діңгектерін ақтау 200
дана.
Ағаш және бұта өскіндерін шабу 60
шаршы метр.
Селоның экологиялық сауығуына
көмектесу:
Көшеттерді отырғызуға шұңқырлар
қазу 100 дана.
Көшеттерді отырғызу 100 дана.
Бір ай бойы көшеттерді суару 100
дана.
Селоның табиғи бұлақтарын тазарту
300 шаршы метр.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби
күнделікті көмек:
Селоның аумағын қоқыстан жинау 2000
шаршы метр.
Ағаштардың діңгектерін ақтау 290
дана.
Қоғамдық құдықтарды жөндеуге
көмектесу 2 дана, құдықтың
айналасына ұсақ тас төсеу,
құдықтардың қалқаларын сырлау 5
шаршы метр.
Селоның бетондық қоршауларын
сырлауға көмектесу 392 шаршы метр.
Билбордтарды орнатуға көмектесу 2
дана.
Бұталардың ұшар басын қырқу 300
дана.
Селоның экологиялық сауығуына
көмектесу:
Көшеттерді отырғызуға шұңқырлар
қазу 40 дана.
Тоғайдағы көшеттерді қазу 40 дана.
Көшеттерді отырғызу 40 дана.
Жаз айлары бойы көшеттерді суаруға
көмектесу.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби
дайындығы талап етілмейтін
көмек:
Аулдың аумағын қоқыс пен құмнан
тазарту 15300 шаршы метр.
Қоқысты тырмауышпен жинау 15300
шаршы метр.
Ауылдың көшелерін сыпырғышпен
сыпыру 7000 шаршы метр.
Қоғамдық құдықтарды ағымдағы
жөндеуге көмектесу 9 дана:
құдық шеңберлерін ақтау 18 шаршы
метр, құдық топсаларын жөндеуге
көмектесу 5 шаршы метр.
Ағаштардың діңгектерін ақтау 50
дана.
Жарық бағандарын түрлі түсті
колермен ақтау 100 шаршы метр.
Селоның қоршауларын ақтау 100 шаршы
метр.
Ауылдың экологиялық сауығуына
көмектесу:
Көшеттерді отырғызуға шұңқырлар
қазу 100 дана.
Тоғайдағы көшеттерді қазу 100 дана.
Көшеттерді отырғызу 100 дана.
Жаз бойы көшеттерді суару 100 дана.
Гүлзарлардағы жерді қазу 20 шаршы
метр, сәндік өсімдіктер тұқымын егу
20 шаршы метр.
Жаз бойы сәндік өсімдіктерді суару
20 шаршы метр, арам шөптерді жұлу
20 шаршы метр.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби
дайындығы талап етілмейтін
көмек:
Көше бойындағы суағар құбырларды,
су жолдарын мұздан, қоқыстан
тазарту 9 дана.
Қоғамдық құдықтардың аумағын
мұздан, еріген судан тазарту 3
дана.
Көшенің қоршауларын сырлау, ақтауға
көмектесу 35120 шаршы метр.
Село көшелерін қоқыстан тазалау
2200 шаршы метр.
Жарық бағандарын ақтау 50 дана.
Мектептің қоршауын сырлау және
ақтау 650 шаршы метр.
Селоның экологиялық сауығуына
көмектесу:
Көшеттерді отырғызу үшін шұңқырлар
қазу 60 дана.
Көшеттерді отырғызу 60 дана.
Көшеттерді жаз бойы суару 60 дана.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Жұмыстарға алдын-ала кәсіби
дайындығы талап етілмейтін
көмек:
Ауылдың көшелерін қоқыстан
тырмауышпен жинау және сыпырғышпен
сыпыру 600 шаршы метр.
Ауылдың орталық көшелеріндегі жарық
бағандарын ақтау 120 дана.
Ағаштардың діңгектерін ақтау 100
дана, ағаш және бұта өскіндерін
қырқу 100 шаршы метр.
Ауылдың экологиялық сауығуына
көмектесу:
Көшеттерді отырғызуға шұңқырлар
қазу 50 дана.
Көшеттерді отырғызу 50 дана.
Жаз бойы көшеттерді суару 50 дана.
кестенің жалғасы:
Кәсіпорынның атауы
Жұмыстарды орындаудың нақты
жағдайлары
Науырзым ауданы
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету.
Науырзым ауданы
әкімдігінің "Науырзым
ауданының тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің "Қамқор"
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны
Қазақстан Республикасының еңбек
заңнамасында қарастырылған, жұмыс
күні екі демалыс күні, бір
сағаттан кем емес түскі үзіліспен
аптасына қырық сағаттан аспауы
тиіс. Қолданыстағы Еңбек кодексі
заңнамасына сәйкес қоғамдық
жұмыстарға қатысушы жұмыссыздардың
мертігу немесе денсаулыққа
келтірілген өзге де зиянды өтеу,
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік жәрдемақыны
төлеуді қамтамасыз ету.

колодцев 8 штук, 48 квадратных
метров.
Помощь в покраске арки и ограждений
административных зданий села 12
штук.
Уборка территории стадиона от мусора
80 квадратных метров.
Ремонт скамеек 20 штук.
Помощь в покраске скамеек 25
квадратных метров.
Побелка стволов деревьев 200 штук.
Вырубка поросли деревьев и
кустарников 60 квадратных метров.
Помощь в экологическом
оздоровлении села:
Выкапывание ям под саженцы 100 штук.
Посадка саженцев 100 штук.
Полив саженцев в течение месяца 100
штук.
Очистка природных родников села 300
квадратных метров.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Уборка территории села от мусора
2000 квадратных метров.
Побелка стволов деревьев 290 штук.
Помощь в ремонте общественных
колодцев 2 штуки, подсыпка щебнем
вокруг колодца, покраска навесов над
колодцами 5 квадратных метров.
Помощь в покраске бетонных
ограждений села 392 квадратных
метров.
Помощь в установке билбордов 2
штуки.
Подрезка кроны кустарников 300 штук.
Помощь в экологическом
оздоровлении села:
Выкапывание ям для посадки саженцев
40 штук.
Выкапывание саженцев в роще 40 штук.
Посадка саженцев 40 штук.
Полив саженцев в течении лета.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района" акимата Наурзумского
района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Уборка территории аула от мусора и
песка 15300 квадратных метров:
сбор мусора граблями 15300
квадратных метров.
Подметание метлами улиц аула 7000
квадратных метров.
Помощь в текущем ремонте
общественных колодцев 9 штук 18
квадратных метров:
побелка колец колодцев, помощь в
ремонте навесов колодцев, 5
квадратных метров.
Побелка стволов деревьев 50 штук.
Побелка столбов освещения цветным
колером 100 штук.
Побелка ограждений аула 100
квадратных метров.
Помощь в экологическом
оздоровлении аула:
Выкапывание ям для посадки саженцев
100 штук.
Выкапывание саженцев в роще 100
штук.
Посадка саженцев 100 штук.
Полив саженцев в течение лета 100
штук.
Вскапывание земли клумб 20
квадратных метров, посадка семян
декоративных растений 20 квадратных
метров.
Полив декоративных растений в
течение лета 20 квадратных метров,
прополка сорной травы 20 квадратных
метров.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района" акимата Наурзумского
района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Помощь в очистке труб уличных
водотоков от льда и мусора 9 штук.
Помощь в очистке общественных
колодцев от льда и талой воды 3
штуки.
Помощь в покраске и побелка уличных
ограждений 35120 квадратных метров.
Очистка улиц села от мусора 2200
квадратных метров.
Побелка столбов освещения 50 штук.
Помощь в покраске и побелка
ограждений школы 650 квадратных
метров.
Помощь в экологическом
оздоровлении села:
Выкапывание ям для посадки саженцев
60 штук.
Посадка саженцев 60 штук.
Полив саженцев в течение лета 60
штук.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных дорог
Наурзумского района"
акимата Наурзумского
района
Помощь, не требующая
предварительной профессиональной
подготовки в работе:
Уборка улиц аула от мусора граблями
и подметание метлами 600 квадратных
метров.
Побелка столбов освещения
центральных улиц аула 120 штук.
Побелка стволов деревьев 100 штук.
Подрезка поросли деревьев и
кустарников 100 квадратных метров.
Помощь в экологическом
оздоровлении аула:
Выкапывание ям для посадки саженцев 50 штук.
Посадка саженцев 50 штук.
Полив саженцев в течение лета 50
штук.
продолжение таблицы:
Наименование
предприятия
Конкретные условия работ
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.
Коммунальное
государственное
предприятие
"Қамқор"
государственного
учреждения
"Отдел жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог Наурзумского
района" акимата
Наурзумского
района
Продолжительность рабочего времени – не
более 40 часов в неделю,
предусмотренные трудовым
законодательством Республики Казахстан,
с двумя выходными днями, обеденным
перерывом не менее одного часа.
Обеспечение выплаты социального пособия
по временной нетрудоспособности,
возмещения вреда, причиненного увечьем
или иным повреждением здоровья,
безработным, участвующим в общественных
работах, в соответствии с действующим
трудовым законодательством Республики
Казахстан.