Сайлау учаскесін құру туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 14 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 қарашада № 9-16-128 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімінің 09.04.2014 № 2 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабының 12-тармақтарына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында ШЕШЕМІН:
1. Науырзым ауданының аумағында № 941 сайлау учаскесі құрылсын:
Шолақсай селосының шекараларында: ХПП, Зеленая, Новая көшелері.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Науырзым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Б. Кеңесбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Науырзым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ Д. Көбеев

Об образовании избирательного участка
Решение акима Наурзумского района Костанайской области от 2 ноября 2011 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 16 ноября 2011 года № 9-16-128. Утратило силу - Решением акима Наурзумского района Костанайской области от 9 апреля 2014 года № 2
Сноска. Утратило силу - Решением акима Наурзумского района Костанайской области от 09.04.2014 № 2.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях создания максимального удобства голосования для избирателей РЕШИЛ:
1. Образовать на территории Наурзумского района избирательный участок № 941:
В границах села Шолаксай: улицы ХПП, Зеленая, Новая.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Наурзумского района".
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Кенесбаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Наурзумской
районной избирательной комиссии
_____________ Д. Кубеев