Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 62 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 ақпанда № 9-17-109 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 мамырдағы № 193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 27.05.2013 № 193 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Насихаттау баспа материалдарын орналастыру үшін келесі орындар қосымшаға келісе анықталсын.
2. Берілген қаулының орындалуына бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Қ.Т. Жарқынбаеваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Қ. Ғабдулин
КЕЛIСIЛДI
Сарыкөл аудандық аумақтық
комиссиясының төрағасы
________________ Ғ. Асқаров
"Қостанай облысы Сарыкөл ауданы
әкімдігінің өнер мектебі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорынның
(МКҚК) директоры
_______________ Г. Айғұлақова
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша
Салық департаментінің Сарыкөл
ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
_____________ Ғ. Шохметов
"Сарыкөл орталық аудандық
ауруханасы" МКҚК бас дәрігерi
_______________ Ж. Құсаинов
Әкімдіктің
2011 жылғы 17 ақпандағы
№ 62 қаулысына қосымша
Насихаттау баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді-мекеннің
атауы
Насихаттау баспа
материалдарын орналастыру
орындары
1.
Барвиновка ауылы
Барвиновка ауылының
орталығында стенд
2.
Новобарвиновка
ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанында стенд
3.
Веселый Подол ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанында
4.
Ананьевка ауылы
ауылдық кітапхана ғимаратының
жанында стенд
5.
Златоуст ауылы
Златоуст ауылының орталығында
стенд
6.
Күнтимес ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанында стенд
7.
Новое ауылы
"Сарыкөл ауданының
Краснознамен ауылдық округі
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесінің ғимаратының
жанында стенд
8.
Қараоба ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанында стенд
9.
Комсомольское ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанында стенд
10.
Чапаевка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанында стенд
11.
Қоскөл ауылы
Қоскөл ауылының орталығында
стенд
12.
Ленинское ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанында
13.
Ленинградское ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанында стенд
14.
Вишневка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанында
15.
Қарашілік ауылы
ауылдық кітапхана ғимаратының
жанында стенд
16.
Большие Дубравы
ауылы
"Сарыкөл ауданының Лесной
ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында стенд
17.
Маяк ауылы
"Сарыкөл ауданының Маяк
ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында стенд
18.
Басағаш ауылы
Басағаш ауылының орталығында
стенд
19.
Севастополь ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанында стенд
20.
Дубинка ауылы
Дубинка ауылының орталығында
стенд
21.
Крыловка ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанында стенд
22.
Сорочин ауылы
ауылдық клуб ғимаратының
жанында стенд
23.
Мелитополь ауылы
Мелитополь ауылының
орталығында стенд
24.
Островное ауылы
"Ормандарды және жануарлар
әлемін қорғау бойынша" Урицкий
мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында стенд
25.
Тағыл ауылы
"Сарыкөл ауданының Тағыл
ауылдық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында стенд
26.
Дудаковка ауылы
Дудаковка ауылының орталығында
стенд
27.
Соналы ауылы
медициналық пункт ғимаратының
жанында стенд
28.
Ермаковка ауылы
Ермаковка ауылының орталығында
стенд
29.
Тимирязев ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
білім бөлімінің Тимирязев орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында стенд
30.
Павлыш Спасское
ауылы
Павлыш-Спасское ауылының
орталығында стенд
31.
Анновка ауылы
Анновка ауылының орталығында
стенд
32.
Урожайное ауылы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
білім бөлімінің Чехов орта
мектебі" мемлекеттік мекемесі
ғимаратының жанында стенд
33.
Ақшакөл ауылы
Ақшакөл ауылының орталығында
стенд
34.
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
стенд
35.
Сарыкөл кенті
"Қостанай облысы Сарыкөл
ауданы әкімдігінің өнер
мектебі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорны ғимаратының жанында
стенд
36.
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
білім бөлімінің № 1 Урицкий
орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
стенд
37.
Сарыкөл кенті
"Сарыкөл орталық аудандық
ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорны ғимаратының жанында
стенд
38.
Сарыкөл кенті
Жуков көшесінде стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 17 февраля 2011 года № 62. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 21 февраля 2011 года № 9-17-109. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 27 мая 2013 года № 193
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 27.05.2013 № 193.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов в населенных пунктах района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Жаркинбаеву К.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Сарыкольской районной
территориальной комиссии
______________ Г. Аскаров
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
(ГККП) "Сарыкольская центральная
районная больница"
_____________ Ж. Кусаинов
Директор ГККП "Школа искусств
акимата Сарыкольского района
Костанайской области"
_______________ Г. Айгулакова
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по Сарыкольскому
району Налогового департамента по
Костанайской области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
_______________ Г. Шохметов
Приложение
к постановлению акимата
от 17 февраля 2011 года № 62
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование
населенного
пункта
Места размещения
агитационных печатных
материалов
1
село Барвиновка
стенд в центре села Барвиновка
2
село Новобарвиновка
стенд у здания медицинского
пункта
3
село Веселый Подол
стенд у здания сельского клуба
4
село Ананьевка
стенд у здания сельской
библиотеки
5
село Златоуст
стенд в центре села Златоуст
6
село Кунтимес
стенд у здания сельского клуба
7
село Новое
стенд у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Краснознаменского сельского
округа Сарыкольского района"
8
село Караоба
стенд у здания медицинского
пункта
9
село Комсомольское
стенд у здания медицинского
пункта
10
село Чапаевка
стенд у здания сельского клуба
11
село Косколь
стенд в центре села Косколь
12
село Ленинское
стенд у здания сельского клуба
13
село Ленинградское
стенд у здания медицинского
пункта
14
село Вишневка
стенд у здания сельского клуба
15
село Карашилик
стенд у здания сельской
библиотеки
16
село Большие
Дубравы
стенд у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Лесного сельского округа
Сарыкольского района"
17
село Маяк
стенд у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Маякского сельского округа
Сарыкольского района"
18
село Басагаш
стенд в центре села Басагаш
19
село Севастополь
стенд у здания сельского клуба
20
село Дубинка
стенд в центре села Дубинка
21
село Крыловка
стенд у здания сельского клуба
22
село Сорочинское
стенд у здания сельского клуба
23
село Мелитополь
стенд в центре села Мелитополь
24
село Островное
стенд у здания Урицкого
государственного
учреждения "По охране лесов и
животного мира"
25
село Тагильское
стенд у здания государственного
учреждения "Аппарат акима
Тагильского сельского округа
Сарыкольского района"
26
село Дудаковка
стенд в центре села Дудаковка
27
село Соналы
стенд у здания медицинского
пункта
28
село Ермаковка
стенд в центре села Ермаковка
29
село Тимирязево
стенд у здания государственного
учреждения "Тимирязевская
средняя школа отдела
образования акимата
Сарыкольского района"
30
село Павлыш Спасское
стенд в центре села Павлыш
Спасское
31
село Анновка
стенд в центре села Анновка
32
село Урожайное
стенд у здания государственного
учреждения "Чеховская средняя
школа отдела образования
акимата Сарыкольского района"
33
село Акчаколь
стенд в центре села Акчаколь
34
поселок Сарыколь
стенд у здания государственного
учреждения "Налоговое
управление по Сарыкольскому
району"
35
поселок Сарыколь
стенд у здания государственного
коммунального казенного
предприятия "Школа искусств
акимата Сарыкольского района
Костанайской области"
36
поселок Сарыколь
стенд у здания государственного
учреждения "Урицкая средняя
школа № 1 отдела образования
акимата Сарыкольского района"
37
поселок Сарыколь
стенд у здания государственного
коммунального казенного
предприятия "Сарыкольская
центральная районная больница"
38
поселок Сарыколь
стенд на улице Жукова