2011 жылға арналған Сарыкөл ауданында коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 75 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 сәуірде № 9-17-111 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Занының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастырылсын.
2. Бекітілсін:
1) қоса беріліп отырған 2011 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары;
2) қоғамдық жұмыстармен қамтылған азаматтардың еңбек төлемақысы, айына ең төменгі айлық төлемақының бір жарым мөлшерінде аудандық бюджет қаражаты есебінен;
3. Қоғамдық жұмыстар ұйымдастыруда мыналар анықталсын:
1) әлеуметтік сақтандырудың Мемлекеттік қорына әлеуметтік аударулар және әлеуметтік салық аудандық бюджеттен өтелінеді және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады;
2) еңбекақыны төлеу мен аудару бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметі үшін комиссиондық сыйақыны төлеуге арналған шығындар қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартпен белгіленген мөлшерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтелінеді.
4. "Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі келесіні қамтамасыз етсін:
1) қоғамдық жұмыстарды орындауға шарт жасау;
2) жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу;
3) қоғамдық жұмыстарды орындау үшін жасалған шарттарға сәйкес жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына жергілікті бюджеттен ақшалай қаражаттарды келесі айдың 20 күнінен кешіктірмей уақытылы аудару.
5.Осы қаулының орындалуын бақылау Сарыкөл ауданы әкімінің орынбасары С.М. Дүтпаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданының әкімі                    Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2011 жылғы 3 наурыздағы
№ 75 қаулысымен бекітілген
2011 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары
Ұйымдардың атауы
Жұмыстардың түрлері
1
Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
"Жаңа - Тілек"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Барвинов
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Веселоподол
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Златоуст
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Новое
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Комсомол
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін
Ленинградский ауылының аумағын жинау
мен аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Большие
-Дубравы ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Маяк
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Сорочин
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Севастополь
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Тағыл
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Тимирязев
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Урожайное
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
Жұмысшының алдын-ала кәсіптік
даярлығын талап етпейтін Сарыколь
ауылының аумағын жинау мен
аббаттандыруға көмек көрсету,
әлеуметтік- мәдени бағыттағы
нысаналарын жөндеуіне қатысу
БАРЛЫҒЫ
кестенің жалғасы:
Қоғамдық
жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың жағдайы
60400 шаршы метр

Об организации общественных работ в Сарыкольском районе на 2011 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 3 марта 2011 года № 75. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 5 апреля 2011 года № 9-17-111
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7,  статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы за счет средств местного бюджета.
2. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2011 год;
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутора минимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
3. Определить, что при организации общественных работ:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором на выполнение общественных работ, возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарыкольского района" обеспечить следующее:
1) заключение договоров на выполнение общественных работ;
2) направление безработных на общественные работы;
3) своевременное перечисление из местного бюджета денежных средств на расчетные счета работодателей согласно заключенным договорам на выполнение общественных работ не позднее 20 числа следующего месяца.
5. Контроль над исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Сарыкольского района Дутпаева С. М.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкольского района                  К. Габдулин
Утверждено
постановлением акимата
от 3 марта 2011 года № 75
Перечень организаций, виды, объемы и условия
общественных работ на 2011 год
№ по
порядку
Наименование
организации
Виды работ
1
Государственное
коммунальное
предприятие
"Жаңа – Тілек"
акимата
Сарыкольского
района
Помощь в уборке территории и
благоустройстве села
Барвиновка, не требующая
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Веселый Подол, не
требующие предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Златоуст, не требующие
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Новое, не требующие
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Комсомольское, не
требующие предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Ленинградское, не
требующие предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Большие Дубравы, не
требующие предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Маяк, не требующие
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Сорочинка, не требующие
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Севастополь, не
требующие предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Тагильское, не
требующие предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Тимирязево, не
требующие предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
села Урожайное, не требующие
предварительной
профессиональной подготовки
работника
Участие в ремонте объектов
социально- культурного
назначения, помощь в уборке
территории и благоустройстве
поселка Сарыколь, не
требующие предварительной
профессиональной подготовки
работника
ИТОГО
продолжение таблицы:
Объемы общественных
работ
Условия общественных работ
60400 квадратных метров

1) жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына
40 сағаттан жоғары болмауы керек;
2) еңбек жағдайын және қорғауын
заңнамаға сәйкес қамтамасыз ету, әр
жұмыссызбен қауіпсіздік техникасы
бойынша нұсқаулық жүргізу;
3) қолданыстағы заңнамаға сәйкес
уақытша жұмысқа қабілетсіздігі
жөнінде әлеуметтік төлемдерді төлеуді
қамтамасыз ету;
4) Қазақстан Республикасының Еңбек
кодексіне сәйкес жұмыс беруші және
жұмысшының арасында барлық еңбек
қатынастарын сақтау;
5) зейнеткерлікті қамтамасыз ету және
сақтандыру туралы заңнаманы сақтау.
60250 шаршы метр
161810 шаршы метр
105860 шаршы метр
52280 шаршы метр
17860 шаршы метр
80771 шаршы метр
164364 шаршы метр
77998 шаршы метр
54888 шаршы метр
74280 шаршы метр
17722 шаршы метр
42569 шаршы метр
87504 шаршы метр
1848561 шаршы метр

1) продолжительность рабочего
времени не должна превышать 40
часов в неделю;
2) обеспечить соответствующие
законодательству условия и охрану
труда, провести инструктаж с
каждым безработным по технике
безопасности;
3) обеспечить выплату социального
пособия по временной
нетрудоспособности в соответствии
с действующим законодательством;
4) соблюдать все трудовые
отношения между работодателем и
работником согласно Трудовому
кодексу Республики Казахстан;
5) соблюдать законодательство о
пенсионном обеспечении и
страховании.
60250 квадратных метров
161810 квадратных
метров
105860 квадратных
метров
52280 квадратных метров
17860 квадратных метров
80771 квадратных метров
164364 квадратных
метров
77998 квадратных метров
54888 квадратных метров
74280 квадратных метров
17727 квадратных метров
42569 квадратных метров
877504 квадратных
метров
1848561 квадратных
метров