Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 214 "Сарыкөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі № 267 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 тамызда № 9-17-121 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109–бабына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сарыкөл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 214 шешiмiне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-17-106 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 20 қаңтарында "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 2 165 616 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 414 462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 325 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60 045 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 1 682 784 мың теңге;
2) шығыстар – 2 173 244,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 6-2-тармағындағы тоғызыншы, оныншы азат жолдары жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"бiлiм берудiң мектепке дейiнгi ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 40663 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы іс-шараларын іске асыруға 8562 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   А. Сәрсенов
Аудандық мәслихаты
хатшысының м. а                            С. Қосшығұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ И. Насыров
Мәслихаттың
2011 жылғы 29 шілдедегі
№ 267 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 214 шешіміне 1 қосымша
Сарыкөл ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 июля 2011 года № 267. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 5 августа 2011 года № 9-17-121
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 214 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-17-106, опубликовано 20 января 2011 года в газете "Сарыколь") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2 165 616 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 414 462 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 325 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 60 045 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 1 682 784 тысяч тенге;
2) затраты – 2 173 244,7 тысяч тенге;";
абзацы девятый, десятый пункта 6-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 40663 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 8562 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии                                 А. Сарсенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
______________Т. Лысяк
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
_________________ И. Насыров
Приложение
к решению маслихата
от 29 июля 2011 № 267
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 214
Бюджет Сарыкольского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы