Сарыкөл ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі № 268 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 тамызда № 9-17-122 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 257 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 25.06.2015 № 257 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес және жерлерді аймақтау сұлбасы негізінде Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жер салығының ставкалары, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 378379381383-баптарымен белгіленген жер салығының базалық ставкаларының елу пайызға жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            А. Сәрсенов
Аудандық мәслихаты хатшысының м.а.         С. Қосшығұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы бойынша
салық комитеті" мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а.
__________ М. Бекпасов
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________ С. Шармұхаметов

О корректировке базовых ставок земельного налога по Сарыкольскому району
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 июля 2011 года № 268. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 25 августа 2011 года № 9-17-122. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25 июня 2015 года № 257
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25.06.2015 № 257 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и на основании схемы зонирования земель Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           А. Сарсенов
И.о. секретаря районного маслихата         С. Кущугулов
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника
государственного учреждения
"Налоговый комитет по
Сарыкольскому району"
_________ М. Бекпасов
Начальник
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата Сарыкольского района"
__________ С. Шармухаметов