Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы № 294 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 желтоқсанда № 9-17-127 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 101 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 28.11.2023 № 101 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес және бекітілген Қостанай облысы Сарыкөл ауданы жерлерін аймақтандыру сұлбасының негізінде, аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріп отырған жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен
тыс сессияның төрағасы
А. Сәрсенов
Аудандық
мәслихатының хатшысы
У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ С. Шармұхаметов
"Қостанай облысы бойынша
салық Департаментінің
Сарыкөл ауданы бойынша
Салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Қ. Өтебай
Мәслихаттың

О поправочных коэффициентах к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 3 ноября 2011 года № 294. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 9 декабря 2011 года № 9-17-127. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 28 ноября 2023 года № 101
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 28.11.2023 № 101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании утвержденной Схемы зонирования земель Сарыкольского района Костанайской области, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
А. Сарсенов
Секретарь
районного маслихата
В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Сарыкольского района"
______________ С. Шармухаметов
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Сарыкольскому району
Налогового Департамента
по Костанайской области"
______________ К. Утебай
Утверждены
решением маслихата