Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 307 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 9-17-129 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыкөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1869467,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 495076,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3685,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 826,0 мың теңге,
трансферттер түсім бойынша – 1369880,0 мың теңге;
2) шығындар – 1856898,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11836,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 15149,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3313,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 732,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -732,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012.12.05 № 50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 1 051 560 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алулардың көлемдері ескерілмегені есепке алынсын.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органның резерві 906,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012.08.02 № 35 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
кіріс шығындарын өтеу үшін 75000 мың теңге сомасында;

О районном бюджете Сарыкольского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22 декабря 2011 года № 307. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 30 декабря 2011 года № 9-17-129
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1869467,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 495076,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3685,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 826,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1369880,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1856898,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11836,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15149,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3313,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 732,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -732,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 05.12.2012 № 50 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть в районном бюджете на 2012 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 1051560 тысячи тенге в бюджет района.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен резерв местного исполнительного органа в сумме 906,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 02.08.2012 № 35 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2012 год согласно приложению 5.
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
на компенсацию потерь доходов в сумме 75000,0 тысяч тенге;

"Сарыкөл ауданының Сарыкөл кентінде 300 орынға арналған мемлекеттік тілде оқытумен мектептін құрылысы" объект бойынша сараптаудың оң қорытындысымен жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу үшін 12000 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012.02.13 № 14 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012.08.02 № 35 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның
төрағасы                                   В. Лавринец
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ И. Насыров
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 307 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 50 шешіміне қосымша
Сарыкөл ауданының 2012 жылға
арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2012.12.05 № 50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер

на разработку проектно-сметной документации с положительным заключением экспертизы по объекту "Строительство школы с государственным языком обучения на 300 мест в поселке Сарыколь Сарыкольского района" в сумме 12000 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13.02.2012 № 14 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 02.08.2012 № 35 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной сессии                           В. Лавринец
Секретарь
районного маслихата                        В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного
учреждения "Отдел
финансов акимата
Сарыкольского района"
_________ Т. Лысяк
Начальник
государственного
учреждения "Отдел
экономики и бюджетного
планирования акимата
Сарыкольского района"
________ И. Насыров
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года № 307
Приложение
к решению маслихата
от 5 декабря 2012 года № 50
Бюджет Сарыкольского района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 05.12.2012 № 50 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) қаржы бөлімі
2970,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары
тұрған бюджет алдындағы борышын
өтеу
2970,0
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 307 шешіміне
4-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
АТАУЫ
Білім беру
Жалпы білім беру
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім
беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк
кешендерді сатып алу және жеткізу
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
Еңбекпен қамту бағдарламасы
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша
азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
Мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 307 шешіміне
5-қосымша
2012 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық
(селолық) округтердің бюджеттік бағдарламалары
№ р/с
Атқарушы орган–
бағдарламалардың
әкімшісі,
жектеулердің
бөлушісі
коды
Бюджеттік бағдарлама
1
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің Сарыкөл
кенті әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
04-1-123-025
Республикалық
бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен
мектеп мұғалімдеріне
және мектепке дейінгі
ұйымдардың
тәрбиешілеріне
біліктілік санаты
үшін қосымша ақының
мөлшерін ұлғайту
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде,
ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
автомобиль жолдарының
жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
13-9-123-040
Республикалық
бюджеттен нысаналы
трансферттер ретінде
"Өңірлерді дамыту"
бағдарламасы
шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамуына
жәрдемдесу жөніндегі
шараларды іске
асыруда ауылдық
(селолық) округтарды
жайластыру
мәселелерін шешу
үшін іс-шараларды
іске асыру
2
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің Чехов
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде,
ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
3
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің Сорочин
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
4
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
Тимирязев селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
04-2-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және
кері алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
5
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің Тағыл
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде,
ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
6
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
Севастополь селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
7
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің Маяк
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
04-1-123-025
Республикалық
бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне
және мектепке дейінгі
ұйымдардың
тәрбиешілеріне
біліктілік санаты
үшін қосымша ақының
мөлшерін ұлғайту
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде,
ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
автомобиль жолдарының
жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
8
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің Лесной
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
9
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
Ленинград селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде,
ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
автомобиль жолдарының
жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
10
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
Краснознамен
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде,
ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
автомобиль жолдарының
жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
11
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
Златоуст селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
12
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
Комсомол селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
04-1-123-025
Республикалық
бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен
мектеп мұғалімдеріне
және мектепке дейінгі
ұйымдардың
тәрбиешілеріне
біліктілік санаты
үшін қосымша ақының
мөлшерін ұлғайту
04-2-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
12-1-123-013
Аудандық маңызы бар
қалаларда, кенттерде, ауылдарда
(селоларда), ауылдық
(селолық) округтерде
автомобиль жолдарының
жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
13
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің Барвин
селолық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
04-1-123-025
Республикалық
бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен
мектеп мұғалімдеріне
және мектепке дейінгі
ұйымдардың
тәрбиешілеріне
біліктілік санаты
үшін қосымша ақының
мөлшерін ұлғайту
04-2-123-005
Ауылдық (селолық)
жерлерде балаларды
мектепке дейін тегін
алып баруды және кері
алып келуді
ұйымдастыру
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру
14
"Сарыкөл ауданы
әкімдігінің
Веселоподол селолық
округі әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан,
аудандық маңызы бар
қаланың, кент, ауыл
(село), ауылдық
(селолық) округ
әкімінің қызметін
қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
04-1-123-004
Мектепке дейінгі
тәрбиелеу және оқыту
ұйымдарын қолдау
04-1-123-025
Республикалық
бюджеттен берілетін
трансферттер есебінен
мектеп мұғалімдеріне
және мектепке дейінгі
ұйымдардың
тәрбиешілеріне
біліктілік санаты
үшін қосымша ақының
мөлшерін ұлғайту
07-3-123-008
Елді мекендердің
көшелерін
жарықтандыру

452
Отдел финансов района (города
областного значения)
2970,0
008
Погашение долга местного
исполнительного органа перед
вышестоящим бюджетом
2970,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года
№ 307
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе
исполнения районного бюджета на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических
комплексов для государственных учреждений образования
района (города областного значения)
Социальная помощь и социальное обеспечение
Программа занятости
Государственная адресная социальная помощь
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся
граждан по решениям местных представительных органов
Приложение 5
к решению маслихата
от 22 декабря 2011 года
№ 307
Бюджетные программы поселка, аула (села), аульного
(сельского) округа на 2012 год
п/п
Исполнительный
орган-
администратор
программ,
распределитель
лимитов
код
Бюджетная программа
1
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
поселка Сарыколь
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
04-1-123-004
Поддержка организаций
дошкольного
воспитания и обучения
04-1-123-025
Увеличение размера
доплаты за
квалификационную
категорию учителям
школ и воспитателям
дошкольных
организаций
образования за счет
трансфертов из
республиканского бюджета
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
в городах районного
значения, поселках,
аулах (селах),
аульных (сельских)
округах
13-9-123-040
Реализация
мероприятий для
решения вопросов
обустройства аульных
(сельских) округов
в реализацию мер по
содействию
экономическому
развитию регионов
в рамках Программы
"Развитие регионов"
за счет целевых
трансфертов из
республиканского
бюджета
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чеховского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
в городах районного
значения, поселках,
аулах (селах),
аульных (сельских)
округах
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Сорочинского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Темирязевского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
04-2-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской) местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Тагильского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
в городах районного
значения, поселках,
аулах (селах),
аульных (сельских)
округах
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Севастопольского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
7
Государственное
учреждение "Аппарат акима
Маякского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
04-1-123-004
Поддержка организаций
дошкольного
воспитания и обучения
04-1-123-025
Увеличение размера
доплаты за
квалификационную
категорию учителям
школ и воспитателям
дошкольных
организаций
образования за счет
трансфертов из
республиканского
бюджета
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
в городах районного
значения, поселках,
аулах (селах),
аульных (сельских)
округах
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Лесного сельского
округа акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ленинградского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
в городах районного
значения, поселках,
аулах (селах),
аульных (сельских)
округах
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Краснознаменского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
в городах районного
значения, поселках,
аулах (селах),
аульных (сельских)
округах
11
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Златоустовского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Комсомольского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
04-1-123-004
Поддержка организаций
дошкольного
воспитания и обучения
04-1-123-025
Увеличение размера
доплаты за
квалификационную
категорию учителям
школ и воспитателям
дошкольных
организаций
образования за счет
трансфертов из
республиканского
бюджета
04-2-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы
и обратно в аульной
(сельской) местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
12-1-123-013
Обеспечение
функционирования
автомобильных дорог
в городах районного
значения, поселках,
аулах (селах),
аульных (сельских)
округах
13
Государственное
учреждение "Аппарат акима
Барвиновского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
04-1-123-004
Поддержка организаций
дошкольного
воспитания и обучения
04-1-123-025
Увеличение размера
доплаты за
квалификационную
категорию учителям
школ и воспитателям
дошкольных
организаций
образования за счет
трансфертов из
республиканского
бюджета
04-2-123-005
Организация
бесплатного подвоза
учащихся до школы и
обратно в аульной
(сельской) местности
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов
14
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Весело-Подольского
сельского округа
акимата
Сарыкольского
района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима
района в городе,
города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного
(сельского) округа
04-1-123-004
Поддержка организаций
дошкольного
воспитания и обучения
04-1-123-025
Увеличение размера
доплаты за
квалификационную
категорию учителям
школ и воспитателям
дошкольных
организаций
образования за счет
трансфертов из
республиканского
бюджета
07-3-123-008
Освещение улиц
населенных пунктов