Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 358 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-18-134 тіркелді
Аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-18-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2135748,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1064158,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2050,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1066210,0 мың теңге;
2) шығындар – 2151028,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21568,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22518,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 949,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45948,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45948,6 мың теңге.";
34 тармақтары алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 55-1 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Білім беру объектілерінің құрылысы мен қайта құрылуына 2011 жылға облыстық бюджеттен 31673,0 мың теңге сомасында дамуына нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларының мынадай көлемдерде түсімдері көзделгені ескерілсін:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 12001,0 мың теңге сомасында;
селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 3481,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 46534,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 11082,0 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 1014,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 335 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 апреля 2011 года № 358. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-18-134
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 335 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-127, опубликовано 13 января 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2135748,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1064158,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3330,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2050,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1066210,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2151028,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21568,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22518,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45948,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45948,6 тысяч тенге.";
пункты 34 исключить;
пункты 55-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 31673,0 тысяч тенге.
5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 12001,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 3481,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 46534,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11082,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1014,0 тысяч тенге;

қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайын төлеуге 11491,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-65-75-8 тармақтарымен толықтырылсын:
"5-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетінде республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі мекемелер тәрбиешілеріне 9020,0 мың теңге сомасында біліктілік санаты үшін қосымша төлем көлемдерін ұлғайтуға нысаналы ағымдағы трансферттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін.
5-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен мынадай көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер сомасының түсімінің көзделгені ескерілсін:
еңбек ақыны ішінара демеуқаражаттандыруға 4290,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6417,0 мың теңге сомасында.
5-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетінде облыстық бюджеттен "Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізуге компьютерлік және ұйымдастырушылық техникасын алуға 1750,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға 0,0 теңге сомасында резерві бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отыз тоғызыншы,
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Н. Транда
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
___________________ В. Пирог
Мәслихаттың

на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 11491,0 тысяча тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 5-65-75-8 следующего содержания:
"5-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9020,0 тысяч тенге.
5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в следующих размерах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 4290,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 6417,0 тысяч тенге.
5-8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1750,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 0,0 тенге.";
приложения 16 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
тридцать девятой,
внеочередной сессии                        Н. Транда
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата Тарановского
района"
______________________ В. Пирог
Приложение 1
к решению маслихата