"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 6 мамырда № 220 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының басқармасында 2011 жылғы 24 мамырда № 9-18-137 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 315 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2012.08.07 № 315 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)14) тармақшаларына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, жұмыс іздеуде қиындықтарға тап болғандарды жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету үшін, Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерiнде, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота белгiленсін.
2. "Таран ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш білдірген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа орналастыру кезінде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" ММ бастығы
______________ Л. Өтешева

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 6 мая 2011 года № 220. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 24 мая 2011 года № 9-18-137. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 7 августа 2012 года № 315
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 07.08.2012 № 315 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5)5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Тарановского района" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Тарановского района"
__________________ Л. Утешева