Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 407 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 9-18-146 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-18-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Шамшырақ" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 132 506,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 062 036,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 512,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 990,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 062 968,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 141 639,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 305,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 255,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 949,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15 247,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45 685,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 45 685,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 4343,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің, оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 4296,2 мың теңге сомасында трансферттердің, облыстық бюджеттен бөлінген 46,9 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 2-2 тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттердің қайтарылуы 263,2 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен берілген қарыздар бойынша сыйақылар және өзге де төлемдер бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету 0,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 335 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 октября 2011 года № 407. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 8 ноября 2011 года № 9-18-146
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 335 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-18-127, опубликовано 13 января 2011 года в районной газете "Маяк") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы – 2 132 506,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 062 036,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 512,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 990,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 062 968,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 141 639,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 305,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 255,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 949,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15 247,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 685,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 685,4 тысяч тенге.";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 4343,2 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 4296,2 тысяч тенге, трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 46,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета в сумме 263,2 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 0,8 тысячи тенге.";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:

эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 12 001,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 4 599,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 22 590,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8 194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға 11 082,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 800,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата – аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қорғаншыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 11 491,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-75-8 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"5-7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберіндегі іс–шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде нысаналы ағымды трансферттер сомасының түсімінің қарастырылғаны ескерілсін:
жалақыны ішінара субсидиялауға 4 095,0 мың теңге сомасында;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6 417,0 мың теңге сомасында.
5-8. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Қазынашылық - Клиент" жүйесін енгізуге компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға облыстық бюджеттен 1 735, 0 мың теңге сомасында нысаналы ағымды трансферттер сомасының түсімі қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары, осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қырық бесінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Б. Бердалинов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2011 жылғы 28 қазандағы № 407
шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 335
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
сома,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
Кірістер

на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 12 001,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4 599,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 22 590,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 11 082,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 800,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 11 491,0 тысяча тенге.";
пункты 5-75-8 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в следующих размерах:
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 4 095,0 тысяч тенге;
на создание центров занятости в сумме 6 417,0 тысяч тенге.
5-8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1 735,0 тысяч тенге.";
приложения 146 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сорок пятой,
внеочередной сессии                        Б. Бердалинов
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Тарановского района"
_____________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 октября 2011 года
№ 407
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года
№ 335
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Специфика
I.
Доходы