Таран ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 3 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 қарашада № 9-18-148 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімінің 26.02.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШТІ:
1. Таран ауданының аумағындағы сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы О.Г. Лиге жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
Таран аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
_______ Л. Пастушенко
Аудан әкімінің
2011 жылғы 18 қарашадағы
№ 3 шешіміне қосымша
Таран ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№ 721 сайлау учаскесі
Асенкритовка және Майлин селоларының шекараларында.
№ 722 сайлау учаскесі
Варваринка селосының шекараларында.
№ 723 сайлау учаскесі
Қызыл - Жар селосының шекараларында.
№ 724 сайлау учаскесі
Николаевка селосының шекараларында.
№ 725 сайлау учаскесі
Баталы селосының шекараларында.
№ 726 сайлау учаскесі
Жамбаскөл және Қайындыкөл селоларының шекараларында.
№ 728 сайлау учаскесі
Береговое селосының шекараларында.
№ 729 сайлау учаскесі
Нагорное селосының шекараларында.
№ 731 сайлау учаскесі
Достияр және Мақсұт селоларының шекараларында.
№ 732 сайлау учаскесі
Приозерное селосының шекараларында.
№ 734 сайлау учаскесі
Журавлевка селосының шекараларында.
№ 735 сайлау учаскесі
Красносельское және Аят селоларының шекараларында.
№ 736 сайлау учаскесі
Щербиновка селосының шекараларында.
№ 737 сайлау учаскесі
Май селосының шекараларында.
№ 738 сайлау учаскесі
Приреченское селосының шекараларында.
№ 739 сайлау учаскесі
Елизаветинка селосының шекараларында.
№ 740 сайлау учаскесі
Набережное селосының шекараларында.
№ 741 сайлау учаскесі
Барсуковка селосының шекараларында.
№ 743 сайлау учаскесі
Нелюбинка селосының шекараларында.
№ 744 сайлау учаскесі
Ақсуат селосының шекараларында.
№ 745 сайлау учаскесі
Богородское селосының шекараларында.
№ 746 сайлау учаскесі
Валерьяновка селосының шекараларында.
№ 750 сайлау учаскесі
Новоильиновка және Козыревка селоларының шекараларында.
№ 751 сайлау учаскесі
Притобольское селосының шекараларында.
№ 753 сайлау учаскесі
Ленинское және Увальное селоларының шекараларында.
№ 754 сайлау учаскесі
Апановка селосының шекараларында.
№ 755 сайлау учаскесі
Қоржынкөл селосының шекараларында.
№ 756 сайлау учаскесі
Павловка селосының шекараларында.
№ 757 сайлау учаскесі
Воронежское селосының шекараларында.
№ 758 сайлау учаскесі
Орынбор селосының шекараларында.
№ 759 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Тарановского района
Решение акима Тарановского района Костанайской области от 18 ноября 2011 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 21 ноября 2011 года № 9-18-148. Утратило силу решением акима Тарановского района Костанайской области от 26 февраля 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Тарановского района Костанайской области от 26.02.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Тарановского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Ли О.Г.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Тарановской районной
избирательной комиссии
________ Л. Пастушенко
Приложение
к решению акима района
от 18 ноября 2011 года № 3
Избирательные участки на территории Тарановского района
Избирательный участок № 721
В границах сел Асенкритовка и Майлин.
Избирательный участок № 722
В границах села Варваринка.
Избирательный участок № 723
В границах села Кызылжар.
Избирательный участок № 724
В границах села Николаевка.
Избирательный участок № 725
В границах села Баталы.
Избирательный участок № 726
В границах сел Джамбасколь и Каиындыколь.
Избирательный участок № 728
В границах села Береговое.
Избирательный участок № 729
В границах села Нагорное.
Избирательный участок № 731
В границах сел Достияр и Максут.
Избирательный участок № 732
В границах села Приозерное.
Избирательный участок № 734
В границах села Журавлевка.
Избирательный участок № 735
В границах сел Красносельское и Аятское.
Избирательный участок № 736
В границах села Щербиновка.
Избирательный участок № 737
В границах села Майское.
Избирательный участок № 738
В границах села Приреченское.
Избирательный участок № 739
В границах села Елизаветинка.
Избирательный участок № 740
В границах села Набережное.
Избирательный участок № 741
В границах села Барсуковка.
Избирательный участок № 743
В границах села Нелюбинка.
Избирательный участок № 744
В границах села Аксуатское.
Избирательный участок № 745
В границах сел Богородское и Мирное.
Избирательный участок № 746
В границах села Валерьяновка.
Избирательный участок № 750
В границах сел Новоильиновка и Козыревка.
Избирательный участок № 751
В границах села Притобольское.
Избирательный участок № 753
В границах сел Ленинское и Увальное.
Избирательный участок № 754
В границах села Апановка.
Избирательный участок № 755
В границах села Коржынколь.
Избирательный участок № 756
В границах села Павловка.
Избирательный участок № 757
В границах села Воронежское.
Избирательный участок № 758
В границах села Оренбургское.
Избирательный участок № 759

Таран селосының шекараларында: көшелер Западная 1-30, 32, 40 лет Победы, 4-27, 30-32, 50 лет Октября 2, 3, 5, 10, 12, 14, Набережная 21, 23-26, 28-30, 32, 67, 69-77, 79, 82- 100 жұп жағы, Калинин 64, 76-82, 84, 86, 88-89, 92-99, 102-107, 108-112, 114, 116, 118-140, 142, 148, 158, Комсомольская 85, 89, 94, 96-101, 103, 105, 107, 108-150, Луговая 1, 2, 4-6, 8-11, 14, 16-30, 32-34, 37-45 тақ жағы, Мир 3, 5-8, 10, Пионерская 1-42, 43, 45, 49-55 тақ жағы, Жабағы-Батыр 74, 79, 81, 83, 85-103, 105-116, Рассвет 2-18 жұп жағы, Совхозная 3-11, 12-20 жұп жағы, Строительная 1-19, Темірбаев 1-14, 16-30, 32-42, 44-54 жұп жағы, Тернопольская 1-7, 9-25, 27.
№ 760 сайлау учаскесі
Таран селосының шекараларында: көшелер Восточная 1-3, 6-9, 11,17-19, Калинин 1, 2, 5-8, 11-18, 20, 22, 24-28, 30, 33-34, 36-47, 50, 52-54, 56, 61, 69, Комсомольская 1, 3-19, 22-24, 26, 30, 32, 34, 35, 35а, 36-39, 42, 46-53, 59, 61-62, 64-65, 67-70, 72-79, 82, 86, 92, Лесхоз 1, Майлин 1-13, Набережная 1, 3, 5-22, Озерная 1, 3, 5, 7, 14, 15, 29-33, Жабағы-Батыр 1-4, 7-9, 11-19, 21-43, 46-56, 59-67, 69-71, 75, Садовая 1, 2, 4-9, 11-19, 21-26, Советская 1-11 тақ жағы, 13-18, 20, 25, 27, 33, 35, 37, СПТУ 3-9, 11-13, 15, Степная 2, 3, 5-30, Тобольская 1-15, 17-22, 24, 26, 28, 30-35, 37-49 тақ жағы, 53, Целинная 1, 3-8, Южная 2-6, 8-26 жұп жағы, 30.
№ 761 сайлау учаскесі
Тобыл кентінің шекараларында: көшелер Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 43, 49, 51, 60, 62, 64, 70, 84, 88, Школьная 20, 39, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 118, 122, 130, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 44, 58, 66, Карьерная 2, 6, 7, 9, 10, 12-14, 16, 20, 21, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 18, 22, 23- 27, 30, 32, 38, 39, 40-48 жұп жағы, 52, Нефтебазовская 8, 10 - 20, 22-26, 30, 32-34, 37, 38, 40-45, 47-50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Нефтебаза 2-10, Панфилов 4-6, 9, 11, 15, 21, 23, Каменный карьер 1-3, 5, ВОДРЕМ-303 1, КСМК 1, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 18, 21, 25, 26, 28, 36, 38-42, 43, 44 - 47, Школьный тұйықтамасы 1, 2, 4-6, 16, 19, 27.
№ 762 сайлау учаскесі
Тобыл кентінің шекараларында: көшелер Восточная 2, 2а, 5, 7, 8, 10-12, 15, Комсомольская 1, 2а, 3, 4, 5, 7, 11, 21, 22, 24, 25, 29, Юбилейная 1-9 тақ жағы, 11-13, Титов 1, 2, 4, 5, 7, 12, 13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Таран 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 26, 27, 29, 30, 32-48, Гагарин 2-12, 14-18, 20-22, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5-11 тақ жағы, 18, 20, 22, 30, Вокзальная 4-8 жұп жағы, 9, 18, 21, 23, 24, 27, 28, 30, 35, 36, 38, 41, 42, 45, 46, 48-50, 60, 62, 66, Викторовская 4, 5, 8, 14, 16, 20, 22, Поселковая 3, 5, 8, 9, 13-17 тақ жағы, 23, 26, 42, 48, 49, 51, 52, 60, 62, Казахская 3, 6, 9, 14, 28, Кооперативный тұйығы 1, Элеваторная 67, 69, 71.
№ 763 сайлау учаскесі

В границах села Тарановское: улицы Западная 1-30, 32, 40 лет Победы 4-27, 30-32, 50 лет Октября 2, 3, 5, 10, 12, 14, Набережная 21, 23-26, 28-30, 32, 67, 69-77, 79, 82-100 четная сторона, Калинина 64, 76-82, 84, 86, 88-89, 92-99, 102-107, 108-112, 114, 116, 118-140, 142, 148, 158, Комсомольская 85, 89, 94, 96-101, 103, 105, 107, 108-150, Луговая 1, 2, 4-6, 8-11, 14, 16-30, 32-34, 37-45 нечетная сторона, Мира 3, 5-8, 10, Пионерская 1-42, 43, 45, 49-55 нечетная сторона, Жабагы-Батыра 74, 79, 81, 83, 85-103, 105-116, Рассвет 2-18 четная сторона, Совхозная 3-11, 12-20 четная сторона, Строительная 1- 19, Темирбаева 1-14, 16- 30, 32-42, 44-54 четная сторона, Тернопольская 1-7, 9-25, 27.
Избирательный участок № 760
В границах села Тарановское: улицы Восточная 1-3, 6-9, 11, 17-19, Калинина 1, 2, 5-8, 11-18, 20, 22, 24-28, 30, 33-34, 36-47, 50, 52-54, 56, 61, 69, Комсомольская 1, 3-19, 22-24, 26, 30, 32, 34, 35, 35а, 36-39, 42, 46-53, № 59, 61-62, 64-65, 67-70, 72-79, 82, 86, 92, Лесхоз 1, Майлина 1-13, Набережная 1, 3, 5- 22, Озерная 1, 3, 5, 7, 14, 15, 29-33, Жабагы-Батыра 1- 4, 7-9, 11-19, 21-43, 46-56, 59-67, 69-71, 75, Садовая 1, 2, 4-9, 11-19, 21-26, Советская 1-11 нечетная сторона, 13-18, 20, 25, 27, 33, 35, 37, СПТУ 3-9, 11-13, 15, Степная 2, 3, 5-30, Тобольская 1-15, 17-22, 24, 26, 28, 30-35, 37-49 нечетная сторона, № 53, Целинная 1, 3-8, Южная 2-6, 8-26 четная сторона, 30.
Избирательный участок № 761
В границах поселка Тобол: улицы Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 43, 49, 51, 60, 62, 64, 70, 84, 88, Школьная 20, 39, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 118, 122, 130, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 44, 58, 66, Карьерная 2, 6, 7, 9, 10, 12-14, 16, 20, 21, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 18, 22, 23-27, 30, 32, 38, 39, 40-48 четная сторона, 52, Нефтебазовская 8, 10-20, 22-26, 30, 32-34, 37, 38, 40-45, 47-50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Нефтебазы 2-10, Панфилова 4-6, 9, 11, 15, 21, 23, Каменный карьер 1-3, 5, ВОДРЕМ-303 1, КСМК 1, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 18, 21, 25, 26, 28, 36, 38-42, 43, 44-47, Школьный тупик 1, 2, 4-6, 16, 19, 27.
Избирательный участок № 762
В границах поселка Тобол: улицы Восточная 2, 2а, 5, 7, 8, 10-12, 15, Комсомольская 1, 2а, 3, 4, 5, 7, 11, 21, 22, 24, 25, 29, Юбилейная 1-9 нечетная сторона, 11-13, Титова 1, 2, 4, 5, 7, 12, 13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Тарана 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 26, 27, 29, 30, 32-48, Гагарина 2-12, 14-18, 20-22, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5-11 нечетная сторона, 18, 20, 22, 30, Вокзальная 4-8 четная сторона, 9, 18, 21, 23, 24, 27, 28, 30, 35, 36, 38, 41, 42, 45, 46, 48-50, 60, 62, 66, Викторовская 4, 5, 8, 14, 16, 20, 22, Поселковая 3, 5, 8, 9, 13-17 нечетная сторона, 23, 26, 42, 48, 49, 51, 52, 60, 62, Казахская 3, 6, 9, 14, 28, Кооперативный переулок 1, Элеваторная 67, 69, 71.
Избирательный участок № 763

Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 3, 17, 19, 23, 25, 27, 35, Элеваторная 14, 18, 24, 30, 40-66 жұп жағы, 75, 81, 83, 87-95 тақ жағы, Рабочая 4, 7, 11-19 тақ жағы, 23, 27, 39, Казахская 39, 47, 49, 53, 58, 59, 70, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 98, 100, 104, 120-126 жұп жағы, 130, 134, Тобольская 2-8, 10-13, 15-17, 19, 21, 23-25, 27, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 7, 8, 11, 12, 15, 18, 21, 23-25, 36, 40, 44, 46, 48, Поселковая 61, 73, 77, 80, 86, 88, 92, 94, 100-110 жұп жағы, 112, 116-124 жұп жағы, 128-134 жұп жағы, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 тақ жағы, 31, 33, 34-36, 38, 40-42, 44, 47, 48, 50, 54-57, 63, 65, 66, 67, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 3, 5-7, 9-12, 14-30, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-50, 52, 54, 56, 59, 67-79 тақ жағы, 83, Целинная 1-3, 5-8, 10-16, 17-20, 22-24, 26, 28, 31, 32, 34-36, 38, 39-41, 43-46, 48, 50, 54, 58, 60, 68, 70, Вокзальная 53, 71, 71а, 73, 76, 90, 98, 100-124 жұп жағы, 128, 132-140 жұп жағы, 144, 146, 152, 156, 162, 164.
№ 764 сайлау учаскесі
Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 тақ жағы, Путейская 1, 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 103-117 тақ жағы, 121, 123, Вокзальная 75, 77, 79, 83-113 тақ жағы, 121, 123, 127, 141, 153, 161-165 тақ жағы, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 188, 192-194, 197, 198, 203-213 тақ жағы, 210-216 жұп жағы, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 272, 276, 280, 284, 286, 292, 294, 298, 306, 310-318 жұп жағы, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 69, 73, 75, 77, Казахская 97-107 тақ жағы, 111-143 тақ жағы, 138, 140, 142, 146-148, 152, 155, 157-159, 162-168 жұп жағы, 169, 170, 172-175, 177, 180-186, 188-200, 202-210 жұп жағы, 214, 216, 228, 232, 234, 242, 244, 248-258 жұп жағы, 266, 268, 272, Кустанайская 31-39 тақ сағы, 43-49 тақ жағы, 60, 72, 84, 91, 92, 94-97, 99, 100, 102, Поселковая 79, 81-85 тақ жағы, 89, 91, 95-101 тақ жағы, 111, 113, 118, 150, 154, 164, 166, 168, 176-188 жұп жағы, 192, 200-212 жұп жағы, 216, Целинная 49, 57, 63, 65, 71, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91-94, 96-102 жұп жағы,105-109 тақ жағы, 111-117 тақ жағы, Западная 3, 6, 9-13, 15-19, 20, 48, Северная 58, 59, 87, 95, 107, 113-117 тақ жағы, 121-129 тақ жағы, 135, 137, 139, 145-157 тақ жағы, Викторовская 93, 97, 99, 100, 103, 104, 107, 110, 116, 117, 120, 121-123, 128, 129, 131, 132, 135, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187.
№ 765 сайлау учаскесі
Смайыл селосының шекараларында.
№ 767 сайлау учаскесі
Евгеновка селосының шекараларында.
№ 769 сайлау учаскесі
Юбилейное селосының шекараларында.
№ 930 сайлау учаскесі

В границах поселка Тобол: улицы Станционная 3, 17, 19, 23, 25, 27, 35, Элеваторная 14, 18, 24, 30, 40-66 четная сторона, 75, 81, 83, 87-95 нечетная сторона, Рабочая 4, 7, 11-19 нечетная сторона, 23, 27, 39, Казахская 39, 47, 49, 53, 58, 59, 70, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 98, 100, 104, 120-126 четная сторона, 130, 134, Тобольская 2-8, 10-13, 15-17, 19, 21, 23-25, 27, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 7, 8, 11, 12, 15, 18, 21, 23-25, 36, 40, 44, 46, 48, Поселковая 61, 73, 77, 80, 86, 88, 92, 94, 100-110 четная сторона, 112, 116-124 четная сторона, 128-134 четная сторона, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 нечетная сторона, 31, 33, 34-36, 38, 40-42, 44, 47, 48, 50, 54-57, 63, 65, 66, 67, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 3, 5-7, 9-12, 14-30, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-50, 52, 54, 56, 59, 67-79 нечетная сторона, 83, Целинная 1-3, 5-8, 10-16, 17-20, 22-24, 26, 28, 31, 32, 34-36, 38, 39-41, 43-46, 48, 50, 54, 58, 60, 68, 70, Вокзальная 53, 71, 71а, 73, 76, 90, 98, 100-124 четная сторона, 128, 132-140 четная сторона, 144, 146, 152, 156, 162, 164.
Избирательный участок № 764
В границах поселка Тобол: улицы Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 нечетная сторона, Путейская 1, 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 103-117 нечетная сторона, 121, 123, Вокзальная 75, 77, 79, 83-113 нечетная сторона, 121, 123, 127, 141, 153, 166, 161-165 нечетная сторона, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 188, 192-194, 197, 198, 203-213 нечетная сторона, 210-216 четная сторона, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 272, 276, 280, 284, 286, 292, 294, 298, 306, 310-318 четная сторона, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 69, 73, 75, 77, Казахская 97-107 нечетная сторона, 111- 143 нечетная сторона, 138, 140, 142, 146-148, 152, 155, 157-159, 162-168 четная сторона, 169, 170, 172-175, 177, 180-186, 188-200, 202-210 четная сторона, 214, 216, 228, 232, 234, 242, 244, 248-258 четная сторона, 266, 268, 272, Кустанайская 31-39 нечетная сторона, 43-49 нечетная сторона, 60, 72, 84, 91, 92, 94-97, 99, 100, 102, Поселковая 79, 81-85 нечетная сторона, 89, 91, 95-101 нечетная сторона, 111, 113, 118, 150, 154, 164, 166, 168, 176-188 четная сторона, 192, 200-212 четная сторона, 216, Целинная 49, 57, 63, 65, 71, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91-94, 96-102 четная сторона, 105-109 нечетная сторона, 111-117 нечетная сторона, Западная 3, 6, 9-13, 15-19, 20, 48, Северная 58, 59, 87, 95, 107, 113-117 нечетная сторона, 121-129 нечетная сторона, 135, 137, 139, 145-157 нечетная сторона, Викторовская 93, 97, 99, 100, 103, 104, 107, 110, 116, 117, 120-123, 128, 129, 131, 132, 135, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187.
Избирательный участок № 765
В границах села Смайловка.
Избирательный участок № 767
В границах села Евгеновка.
Избирательный участок № 769
В границах села Юбилейное.
Избирательный участок № 930

Тобыл кентінің шекараларында: Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-34, 35-37, 39-44, 47, 48, 51-53, 56-59, 61, ДЭУ-60 1-4, 5, 6, Комбинатовская 1-7, 9-11, Больничный тұйығы 4, 5, 6, Элеваторная 3, 10, 12, 13, 15, 19, 31-43 тақ жағы, 47-51 тақ жағы, 53, 65, Тупиковая 6, 10-12, 14, 15, 22, 24, 25, 27, 30, 31.

В границах поселка Тобол: улицы Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-34, 35-37, 39-44, 47, 48, 51-53, 56-59, 61, ДЭУ-60 1-4, 5, 6, Комбинатовская 1-7, 9-11, Больничный переулок 4, 5, 6, Элеваторная 3, 10, 12, 13, 15, 19, 31-43 нечетная сторона, 47-51 нечетная сторона, 53, 65, Тупиковая 6, 10-12, 14, 15, 22, 24, 25, 27, 30, 31.