Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 380 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-19-154 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-19-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 533 350,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 329 630,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 1 927,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 199 443,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 535 689,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37 819,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 819,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі және дамуға арналған трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырулық техниканы сатып алуға 3 374,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4 844,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына 1 247,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 3 000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 325 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 15 апреля 2011 года № 380. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-19-154. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-19-143, опубликовано 13 января 2011 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 533 350,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 329 630,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 927,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 350,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 199 443,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 535 689,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37 819,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 819,6 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на
развитие из областного бюджета, в том числе:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 3 374,0 тысячи тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 4 844,0 тысячи тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 1 247,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 3 000,0 тысяч тенге.";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:

эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 11 672,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 4 742,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8 194,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 16 623,0 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 3 108,0 мың теңге сомасында;
қамқоршыларға (асыраушыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайынғы төлеуге 8 165,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-53-6 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 9 646,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін 7 814,0 мың теңге сомасында қосымша төлем мөлшерін ұлғайтуға.
3-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6 416,0 мың тенге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының, кезекті XVII
сессиясының төрағасы                       А Пензин
IV шақырылған Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                      В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі,
бастық
_____________ А. Сарсенова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
______________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
№ 380 шешіміне 1 қосымша
2011 жылғы 15 сәуір
Мәслихаттың
№ 325 шешіміне 1 қосымша
2011 жылғы 22 желтоқсан
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кіріс

на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 11 672,0 тысячи тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 4 742,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8 194,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16 623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3 108,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 8 165,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3-53-6 следующего содержания:
"3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 9 646,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7 814,0 тысяч тенге.
3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 6 416,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной, XVII сессии
Узункольского районного маслихата
IV созыва                                  А. Пензин
Секретарь Узункольского
районного маслихата IV созыва              В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского района",
начальник ____________ А. Сарсенова
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района",
начальник _______ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 апреля 2011 года № 380
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 325
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1 2 3 4
1
"Ұзынкөл ауданы
Бауман селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
2
"Ұзынкөл ауданы
Ершов селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
3
"Ұзынкөл ауданы
Киев селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
04-1-123
004
Мектепке дейінгі тәрбие
және оқыту ұйымдарын
қолдау
04-1-123
025
Мектеп мұғалімдеріне және
мектепке дейінгі
ұйымдардың тәрбиешілеріне
біліктілік санаты үшін
қосымша ақының мөлшерін
ұлғайту
4
"Ұзынкөл ауданы
Карлмаркс
селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
5
"Ұзынкөл ауданы
Киров селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
6
"Ұзынкөл ауданы
Суворов селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
7
"Ұзынкөл ауданы
Ұзынкөл селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
8
"Ұзынкөл ауданы
Федоров селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
9
"Ұзынкөл ауданы
Чапаев селолық
округінің әкімі
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
10
"Ұзынкөл ауданы
Ұзынкөл
селосының
әкімі аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
01-1-123
001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123
022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
04-1-123
004
Мектепке дейінгі тәрбие
және оқыту ұйымдарын
қолдау
04-1-123
025
Мектеп мұғалімдеріне және
мектепке дейінгі
ұйымдардың тәрбиешілеріне
біліктілік санаты үшін
қосымша ақының мөлшерін
ұлғайту

1 2 3 4
1
Государственное учреждение
"Аппарат акима
Бауманского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
2
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ершовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Киевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
04-1-123
-004
Поддержка организаций
дошкольного воспитания и
обучения
04-1-123
-025
Увеличение размера доплаты
за квалификационную
категорию учителям школ и
воспитателям дошкольных
организаций образования
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Карлмаркского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Кировского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Суворовского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
7
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Узункольского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Федоровского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чапаевского
сельского округа
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
села Узунколь
Узункольского
района"
01-1-123
-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка, аула
(села), аульного
(сельского) округа
01-1-123
-022
Капитальные расходы
государственных органов
04-1-123
-004
Поддержка организаций
дошкольного воспитания и
обучения
04-1-123
-025
Увеличение размера доплаты
за квалификационную
категорию учителям школ и
воспитателям дошкольных
организаций образования