Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Үзынкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 25 шілдедегі № 395 шешімі. Қостанай облысы Үзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 тамызда № 9-19-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-19-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағында 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 531 939,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 329 630,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 1 927,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 198 032,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 534 278,8 мың теңге;";
3-53-6 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"3-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 7 520,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін 7 814,0 мың теңге сомасында қосымша төлем мөлшерін ұлғайтуға.
3-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 6 416,0 мың теңге сомасында;
еңбек ақыны ішінара қаржыландыруға 715,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1,  5 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
кезекті тыс сессиясының
төрайымы                                   А. Куанышева
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
хатшысының міндетің
атқарушы                                   А. Ефремов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттiк
мекемесі, бастық
____________ А. Сарсенова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
_______________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2011 жылғы 256 шілдедегі
№ 395 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 325 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 25 июля 2011 года № 395. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 5 августа 2011 года № 9-19-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-19-143, опубликовано 13 января 2011 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 531 939,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 329 630,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 927,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 350,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 198 032,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1 534 278,8 тысяч тенге;";
пункты 3-53-6 изложить в новой редакции:
"3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 7 520,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7 814,0 тысяч тенге.
3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 6 416 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 715 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии
Узункольского районного маслихата
IV созыва                                  А. Куанышева
Исполняющий обязанности
секретаря Узункольского
районного маслихата
IV созыва                                  А. Ефремов
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского
района", начальник
_______________ А. Сарсенова
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского
района", начальник
_____________ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 июля 2011 года
№ 395
Приложение 1
к решению маслихата

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
қаржы бөлімі
5500,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
5500,0
V. Тапшылық (-), профицит (+)
-37819,6
VI. Тапшылықты қаржыландыру (профицитті
пайдалану)
37819,6
Мәслихаттың
2011 жылғы 25 шілдедегі
№ 395 шешіміне 2 қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 325 шешіміне 5 қосымша
2011 жылға арналған кенттің, ауылдың (селолық)
округтің бюджеттік бағдарламалары
№ р/с
Атқарушы орган- бағдарламалар
әкімшісі, лимиттер
таратушылары
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Ұзынкөл ауданы Бауман
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
2
"Ұзынкөл ауданы Ершов селолық
округінің әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
3
"Ұзынкөл ауданы Киев селолық
округінің әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
4
"Ұзынкөл ауданы Карлмаркс
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
5
"Ұзынкөл ауданы Киров селолық
округінің әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
6
"Ұзынкөл ауданы Суворов
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
7
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
8
"Ұзынкөл ауданы Федоров
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
9
"Ұзынкөл ауданы Чапаев
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
10
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл
селосының әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары

452
Отдел финансов района (города областного
значения)
5500,0
014
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
5500,0
V. Дефицит (-), профицит (+)
-37819,6
VI. Финансирование дефицита (использование
профицита)
37819,6
Приложение 2
к решению маслихата
от 25 июля 2011 года
№ 395
Приложение 5
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года
№ 325
Бюджетные программы поселка, аула (села),
аульного (сельского округа) на 2011 год
№ п/п
Исполнительный орган
- администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Бауманского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Ершовского
сельского округ
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
3
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Киевского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
4
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Карлмаркского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
5
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Кировского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Суворовского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
7
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Узункольского
сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
8
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Федоровского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
9
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Чапаевского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
10
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Узунколь
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов