Мәслихаттың 2011 жылғы 30 наурыздағы № 368 "Ауданның ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 417 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қыркүйекте № 9-19-161 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шiлдедегi Заңының 7-бабы 3-тармағы 4) тармақшасына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 01 шілдедегі № 753 қаулысына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ауданның ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 30 наурыздағы № 368 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-19-153 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 28 сәуірде "Нұрлы жол" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит түрiндегі әлеуметтiк қолдау шаралары 2011 жылы ұсынылсын".

О внесении изменения в решение маслихата от 30 марта 2011 года № 368 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывших для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2011 год"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 23 сентября 2011 года № 417. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 26 сентября 2011 года № 9-19-161. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", постановлением Правительства Республики Казахстан от 01 июля 2011 года № 753 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района, на 2011 год" от 30 марта 2011 года № 368 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-19-153, опубликовано 28 апреля 2011 года в районной газете "Нұрлы жол") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района, на 2011 год в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и бюджетного кредита на приобретение жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя".

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
кезектен XVIII
сессиясының төрайымы                       Г. Абильмажинова
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының
кәсіпкерлік және ауыл
шаруашылық бөлімі"
мемлекеттiк мекемесінің
бастығы
____________________ К. Аскаров
"Ұзынкөл ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
____________________ Б. Займулдынова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттiк
мекемесінің бастығы
____________________ Н. Абдрахманова

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
XVIII сессии
Узункольского районного
маслихата IV cозыва                        Г. Абильмажинова
Секретарь Узункольского
районного маслихата
IV cозыва                                  В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел
предпринимательства и
сельского хозяйства
Узункольского района"
___________________ К. Аскаров
Исполняющая обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
___________________ Б. Займулдынова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Узункольского района"
___________________ Н. Абдрахманова