Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы № 429 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 9-19-165 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-19-143 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1546918,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 318244,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 3566,3 мың тенге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1098,0 мың тенге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1224009,7 мың теңге;
2) шығындар – 1549257,8 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 9867,1 мың теңге сомасында;
мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға  4724,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 15949,8 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 3108,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайынғы төлеуге 7348,0 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 325 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 11 ноября 2011 года № 429. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 22 ноября 2011 года № 9-19-165. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-19-143, опубликовано 13 января 2011 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1546918,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 318244,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3566,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1098,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1224009,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1549257,8 тысяч тенге;";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 9867,1 тысяч тенге;
для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистам в сумме 4724,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 15949,8 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3108,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 7348,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 3-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 686,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-6-тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5619,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Пензин
IV шақырылған
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі,
бастықтың міндетін атқарушы
_____________ Б. Займулдынова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі,
бюджет бөлімінің бастығы
________________ Г. Бобрешова
Мәслихаттың

пункт 3-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" в сумме 686,0 тысяч тенге.";
абзац второй пункта 3-6 указанного решения изложить в новой редакции:
"на создание центров занятости в сумме 5619,0 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии
Узункольского районного
маслихата IV созыва                        А. Пензин
Секретарь
Узункольского районного
маслихата IV созыва                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
___________ Б. Займулдынова
Начальник бюджетного отдела
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
_____________________ Г. Бобрешова
Приложение
к решению маслихата