Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 "Федоров ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 421 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қаңтарда № 9-20-186 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012 жылғы 1 қаңтардағы № 02-33/2 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.01.10 № 02-33/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабының 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-20-184 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсанында "Федоровские новости" газетінде жарияланды) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2357678,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 417110,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 4718,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2000,0 мың теңге;
ресми трансферттер түсімдері бойынша – 1933850,0 мың теңге;
2) шығындар – 2368461,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34506,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 35871,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 1365,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 6400,0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 6400,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 51689,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 51689,8 мың теңге";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3–13–23–33–43–53–6 тармақтармен толықтырылсын:
"3–1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 17098,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 5557,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 388 "О районном бюджете Федоровского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 20 января 2011 года № 421. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 25 января 2011 года № 9-20-186. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10 января 2012 года № 02-33/2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10.01.2012 № 02-33/2).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2011 – 2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 388 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9–20–184, опубликовано 30 декабря 2010 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2011 – 2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2357678,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 417110,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4718,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000,0 тысячи тенге;
поступления официальных трансфертов – 1933850,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2368461,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34506,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35871,3 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1365,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6400,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6400,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 51689,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 51689,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3–13–23–33–43–53–6 следующего содержания:
"3–1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 17098,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 5557,0 тысяч тенге;

эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 8786,0 мың теңге;
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды) күтетін қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайын ақша қаражатын төлеуге 13003,0 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 12291,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиалық кабинеттерді құруға 16623,0 мың теңге;
үйінде оқитын мүгедек-балаларды құралдармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамтамасыз етуге 1514,0 мың теңге.
3–2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасының аясында жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен 780,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін.
3–3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға арналған ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров селосындағы мемлекеттік тілде оқытатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысына 300000,0 мың теңге;"Федоров – Ленин – Вишневый" автожолын қайта жаңғыртуға 350000,0 мың теңге;
3–4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров селосындағы су құбырының тарату желісін қайта жаңғыртуға (2 кезек) 9600,0 мың теңге;
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров селосындағы мемлекеттік тілде оқытатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысына 13333,0 мың теңге.
3–5. Аудандық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен берілген 35608,0 мың теңге сомада бюджеттік кредиттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін.
3–6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген 3577,6 мың теңге соммадағы ағымдағы нысаналы трансферттерді қайтарудың қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 123 - қосымшалары осы шешімнің 123 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрайымы                                   Г. Казакевич
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ В. Гринак
2011 жылғы 20 қаңтарда
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 421 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 388 шешіміне 1-қосымша
Федоров ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
I
Кірістер

на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 8786,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей – сирот), оставшегося без попечения родителей в сумме 13003,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623,0 тысячи тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей – инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1514,0 тысяч тенге.
3–2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 780,0 тысяч тенге.
3–3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 300000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию автодороги "Федоровка – Ленино – Вишневое" в сумме 350000,0 тысяч тенге.
3–4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на реконструкцию разводящих сетей водопровода в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области (2 очередь) в сумме 9600,0 тысяч тенге;
на строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 13333,0 тысячи тенге.
3–5. Учесть, что в районном бюджете предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов, полученных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 35608,0 тысяч тенге.
3–6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 3577,6 тысячи тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.";
приложения 123 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Г. Казакевич
Секретарь районного
маслихата                                  С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского
района"
_________________ В. Гринак
20 января 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 января 2011 года № 421
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 388
Районный бюджет Федоровского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
Доходы