Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 "Федоров ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 439 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-20-193 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012 жылғы 1 қаңтардағы № 02-33/2 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.01.10 № 02-33/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-20-184 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы "Федоровские новости" газетінде жарияланды) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағының 1)2)–тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2466407,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 462110,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4718,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2000,0 мың теңге;
ресми трансферттер түсімдері бойынша – 1997579,0 мың теңге;
2) шығындар – 2477190,5 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3–1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3–1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 77918,0 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 5557,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 10025,0 мың теңге сомасында;
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды) күтетін қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайын ақша қаражатын төлеуге 13003,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 12291,0 теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиалық кабинеттерді құруға 16623,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 388 "О районном бюджете Федоровского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 18 апреля 2011 года № 439. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-20-193. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10 января 2012 года № 02-33/2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10.01.2012 № 02-33/2).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2011–2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 388 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9–20–184, опубликовано 27 января 2011 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 2466407,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 462110,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4718,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000,0 тысячи тенге;
поступления официальных трансфертов – 1997579,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2477190,5 тысяча тенге;";
пункт 3–1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3–1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 77918,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 5565,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10025,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей – сирот), оставшегося без попечения родителей в сумме 13003,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623,0 тысячи тенге;

үйінде оқитын мүгедек-балаларды құралдармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамтамасыз етуге 1514,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3–73–83–9 тармақтармен толықтырылсын:
"3–7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер түсімдерінің сомалары мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
"Қазынашылық - Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2500,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров селосындағы мемлекеттік тілде оқытатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысына жер учаскесін сатып алуға 1300,0 мың теңге сомасында.
3–8. 2011 жылға арналған бюджетте мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы тәрбиешілерге біліктілік санатына қосымша төлеудің көлемін ұлғайтуына республикалық бюджеттен 9127,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін.
3–9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы" бойынша шараларды іске асыру үшін республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдері мынадай көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
жұмыспен қамту орталығын құруға 6417,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы                 В. Сергиенко
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ В. Гринак
Мәслихаттың
2011 жылғы 18 сәуір
№ 439 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсан
№ 388 шешіміне 1-қосымша
Федоров ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі
сынып
Ерекшелігі
I
Кірістер

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей – инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1514,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 3–73–83–9 следующего содержания:
"3–7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм трансфертов, выделяемых из областного бюджета в следующих размерах:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство – Клиент" в сумме 2500,0 тысяч тенге;
на выкуп земельного участка под строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 1300,0 тысяч тенге.
3–8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9127,0 тысяч тенге.
3–9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по программе "Программа занятости – 2020" в следующих размерах:
на создание центра занятости в сумме 6417,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной сессии              В. Сергиенко
Секретарь районного маслихата              С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
______________ В. Гринак
Приложение
к решению маслихата
от 18 апреля 2011 года № 439
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 388
Районный бюджет Федоровского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
Доходы