Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 "Федоров ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 шілдедегі № 465 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 шілдеде № 9-20-198 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012 жылғы 1 қаңтардағы № 02-33/2 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.01.10 № 02-33/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Федоров ауданының 2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-20-184 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 27 желтоқсанда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) жаңа өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағының 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 2472650,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 459714,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5311,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3803,0 мың теңге;
ресми трансферттер түсімдері бойынша – 2003822,0 мың теңге;
2) шығындар – 2484533,5 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3–1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 76064,6 мың теңге сомасында;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 5565,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 10025,0 мың теңге сомасында;
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды) күтетін қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайын ақша қаражатын төлеуге 13003,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 12291,0 теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиалық кабинеттерді құруға 16623,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 388 "О районном бюджете Федоровского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 20 июля 2011 года № 465. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 29 июля 2011 года № 9-20-198. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10 января 2012 года № 02-33/2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10.01.2012 № 02-33/2).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2011–2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 388 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9–20–184, опубликовано 27 января 2011 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1)2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 2472650,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 459714,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5311,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3803,0 тысячи тенге;
поступления официальных трансфертов – 2003822,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2484533,5 тысяч тенге;";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3–1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 76064,6 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 5565,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 10025,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшихся без попечения родителей в сумме 13003,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 16623,0 тысячи тенге;

үйде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтымен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3–4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Федоров ауданының Федоров селосында су құбыры желісінің қайта жаңартуына (2 кезек) 9600,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Федоров ауданының Федоров селосында мемлекеттік тілде оқытатын 300 орынға орта мектептің құрылысына 13266,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3–7 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер түсімдерінің сомалары мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2500,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров селосындағы мемлекеттік тілде оқытатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысына жер учаскесін сатып алуға 1300,0 мың теңге сомасында;
білім беру мекемелерінің жөндеуіне 5682,0 мың теңге сомасында;
мекемелердің материалдық-техникалық қамтамасыз етуіне 14385,0 мың теңге сомасында;
білім беру мекемелерінің ұстауына 6000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3–9 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3–9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы" бойынша шараларды іске асыру үшін республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдері мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
жұмыспен қамту орталығын құруға 6417,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара қаражаттандыруға 1430,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3–10 тармағымен толықтырылсын:
"3–10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте төменгі бюджеттен жоғары тұрған бюджеттерге мемлекеттік органдар функцияларын тапсыруына байланысты 925,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферт қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________ В. Гринак
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 шілдедегі
№ 465 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 388 шешіміне 1-қосымша
Федоров ауданының 2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
I
Кірістер

на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге.";
пункт 3-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на реконструкцию разводящих сетей водопровода в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области (2 очередь) в сумме 9600,0 тысяч тенге;
на строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 13266,0 тысячи тенге.";
пункт 3-7 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм трансфертов, выделяемых из областного бюджета в следующих размерах:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2500,0 тысяч тенге;
на выкуп земельного участка под строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 1300,0 тысяч тенге;
на ремонт организаций образования в сумме 5682,0 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение организаций в сумме 14385,0 тысяч тенге;
на содержание организаций образования в сумме 6000,0 тысяч тенге.";
пункт 3–9 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по программе "Программа занятости- 2020" в следующих размерах:
на создание центра занятости в сумме 6417,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 1430,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-10 следующего содержания:
"3-10. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен целевой текущий трансферт в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего бюджета в сумме 925,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии,
Секретарь районного маслихата              С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Федоровского района"
_______________ В. Гринак
Приложение
к решению маслихата
от 20 июля 2011 года № 465
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 388
Районный бюджет Федоровского района на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
Доходы