Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 338/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 04 ақпанда N 3180 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңын іске асыру туралы" N 1350 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (N 3177 нормативтік-құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 148, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 149, 2011 жылғы 6 қаңтардағы N 1, 2011 жылғы 11 қаңтардағы N 2, 2011 жылғы 13 қаңтардағы N 3, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 6, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 7 жарияланған) N 324/29 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66769909 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16716795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 249767 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49803347 мың теңге;
2) шығындар – 67449625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 427379 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1031367 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 603988 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 114550 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 114550 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1221645 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 1221645 мың теңге.";
шешімнің 8-тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"72600 мың теңге – Ақсу қаласының жылумен қамтамасыз ету объектілерін күрделі жөндеуден өткізуге";

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 31 января 2011 года N 338/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 февраля 2011 года N 3180. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3177, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2010 года N 147, от 28 декабря 2010 года N 148, в газете "Звезда Прииртышья" от 30 декабря 2010 года N 149, от 6 января 2011 года N 1, от 11 января 2011 года N 2, от 13 января 2011 года N 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 66769909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16716795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 249767 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49803347 тысяч тенге;
2) затраты – 67449625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 427379 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1031367 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 603988 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 114550 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 114550 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1221645 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 1221645 тысяч тенге.";
пункт 8 решения дополнить абзацем следующего содержания:
"72600 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта объектов теплоснабжения города Аксу.";

шешім мына мазмұндағы 8-18-28-38-48-5 тармақтармен толықтырылсын:
"8-1. 2011 жылға аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттерін дамытуға берілетін нысаналы трансферттер көлемдері белгіленсін:
58275 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
483607 мың теңге – су шаруашылығы объектілерін дамытуға, соның ішінде:
475205 мың теңге – облыс энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасына;
8402 мың теңге – облыс құрылыс басқармасына.
8-2. 2011 жылға республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемдері белгіленсін:
741074 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
131104 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға;
132984 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
95425 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
45620 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
196476 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
28000 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
191570 мың теңге – қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге.
8-3. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте облыс жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы бойынша жастар тәжірибесін ұйымдастыру жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға нысаналы ағымдағы трансферттер 59280 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8-4. 2011 жылға республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің көлемдері белгіленсін:
2523653 мың теңге – білім беру объектілерінің құрылысына;
586000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға;
625000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
539000 мың теңге – Шарбақты ауданының көлік инфрақұрылымын дамытуға;
610600 мың теңге – Павлодар қаласында жылу энергетика жүйесін дамытуға;
233104 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
1714709 мың теңге – су шаруашылығы объектілерін дамытуға, соның ішінде:
980021 мың теңге – облыс энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасына;
734688 мың теңге – облыс құрылыс басқармасына.

решение дополнить пунктами 8-18-28-38-48-5 следующего содержания:
"8-1. Установить на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и городов областного значения:
58275 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
483607 тысяч тенге – на развитие объектов водного хозяйства, в том числе:
475205 тысяч тенге – управлению энергетики и коммунального хозяйства области;
8402 тысячи тенге – управлению строительства области.
8-2. Установить на 2011 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения, в следующих размерах:
741074 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
131104 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
132984 тысячи тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
95425 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
45620 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
196476 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
28000 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
191570 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей.
8-3. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год по управлению координации занятости и социальных программ области предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" для финансирования мероприятий по организации молодежной практики в сумме 59280 тысяч тенге.
8-4. Установить на 2011 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения, в следующих размерах:
2523653 тысячи тенге – на строительство объектов образования;
586000 тысяч тенге –  на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
625000 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
539000 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры Щербактинского района;
610600 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы в городе Павлодаре;
233104 тысячи тенге – на развитие коммунального хозяйства;
1714709 тысяч тенге – на развитие объектов водного хозяйства, в том числе:
980021 тысяча тенге – управлению энергетики и коммунального хозяйства области;
734688 тысяч тенге – управлению строительства области.

8-5. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттерін кредиттеу қарастырылсын:
856000 мың теңге – тұрғын үйді салуға және (немесе) сатып алуға;
175367 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

8-5. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год кредитование бюджетов районов и городов областного значения:
856000 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья;
175367 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.