Өсімдік шаруашылығы өңімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 05 мамырдағы N 79/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 мамырда N 3187 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 77/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2012.04.18 N 77/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 2666-тармақтарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидиялардың нормалары және басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі 12-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Мыналарға:
3-қосымшаға сәйкес өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына);

О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление акимата Павлодарской области от 05 мая 2011 года N 79/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 мая 2011 года N 3187. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18 апреля 2012 года N 77/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 18.04.2012 N 77/4.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 2666 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормы субсидий и перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложениям 12.
2. Установить виды и нормативы субсидий:
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями, согласно приложению 3;

4-қосымшаға сәйкес тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына);
5-қосымшаға сәйкес гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) субсидиялардың түрлері және нормативтері белгіленсін.
3. Қалалар мен аудандар әкімдері субсидиялардың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енеді.

на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 4;
на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов, согласно приложению 5.
3. Акимам городов и районов обеспечить целевое использование субсидий.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

5. Осы өкімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.Ш. Көбеновке жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков
2011 жылғы 26 cәуір
Павлодар облысы әкімінің
2011 жылғы 5 мамырдағы
N 79/3 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысының басым ауыл шаруашылығы
дақылдары бойынша субсидия нормалары
Р/с N Басымдықты ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы 1 гектарға бюджеттік субсидия нормативі, теңге
1
Дәнді және дән-бұршақты дақылдар (бюджеттік субсидиялардың базалық нормасы)

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кубенова М.Ш.
Аким области                               Б. Сагинтаев
Согласовано:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков
26 апреля 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 5 мая 2011 года N 79/3
Нормативы субсидий по приоритетным сельскохозяйственным
культурам Павлодарской области
N п/п Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур Норматив бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1
Зерновые и зернобобовые (базовая норма бюджетных субсидий)