2011 - 2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 30 маусымдағы N 110/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 шілдеде N 3189 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 09 қыркүйектегі № 8/1-11/2579 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 09.09.2014 № 8/1-11/2579 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да ұйымдастыру-құқықтық нысандағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын 2011 - 2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту – 2020 Бағдарламасын іске асыру үшін мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да ұйымдастыру-құқықтық нысандағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын 2011 - 2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2011 - 2012 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 110/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июля 2011 года N 3189. Утратило силу письмом акимата Павлодарской области от 09 сентября 2014 года № 8/1-11/2579
Сноска. Утратило силу письмом акимата Павлодарской области от 09.09.2014 № 8/1-11/2579.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в государственных предприятиях образования, организациях образования других организационно-правовых форм на 2011 - 2012 учебный год согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из республиканского бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в государственных предприятиях образования, организациях образования других организационно-правовых форм для реализации Программы занятости - 2020 на 2011 - 2012 учебный год согласно приложению 2.

3. Павлодар облысы білім беру басқармасы техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 30 мамырдағы "2011 - 2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" N 106/5 қаулысының күші жойылсын.

3. Управлению образования Павлодарской области обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Отменить постановление акимата Павлодарской области от 30 мая 2011 года N 106/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2011 - 2012 учебный год".

6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.Қ. Ғалымоваға жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2011 жылғы 30 маусымдағы
N 110/5 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да
ұйымдастыру-құқықтық нысандағы білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды
даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын

6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Галимову А.К.
Аким области                               Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 30 июня 2011 года N 110/5
Государственный образовательный заказ, финансируемый
из областного бюджета, на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным образованием в
государственных предприятиях образования,
организациях образования других организационно-правовых

100
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
0101013 Мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешісі
25
255,5
101
"Павлодар техникалық–экономикалық колледжі" мекемесі
102
1304000 Есептеу техникасы және бағдарламалық жасақтама:
1304043 Техник-бағдарламашы
20
248,0
103
1201000 Автомобиль көліктеріне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
1201123 Техник-механик
20
248,0
Ескерту: аббревиатуралардың мағынасын ашу:
КМҚК – коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
РМҚК – республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
ЖШС – жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
КЕББМ – коммерциялық емес білім беру мекемесі;
ББҰЖМ – білім беру ұйымдарының жеке меншік мекемесі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2011 жылғы 30 маусымдағы
N 110/5 қаулысына
2-қосымша
Жұмыспен қамту-2020 Бағдарламасын  іске асыру үшін
мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында,басқа да
ұйымдастыру-құқықтық нысандағы білім беру
ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар
мамандарды даярлауға республикалық бюджет қаражаты
есебінен қаржыландырылатын 2011 - 2012 оқу жылына
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Р/с N Мамандарды даярлау бағыттары (мамандықтың атауы, біліктілігі) Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (орындар саны) Оқу жылында бір маманды оқытуға жұмсалатын шығыстардың орташа құны (мың тенге)

100
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
0101013 Воспитатель дошкольных организаций
25
255,5
101
Учреждение "Павлодарский технико-экономический колледж"
102
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение:
1304043 Техник-программист
20
248,0
103
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
1201123 Техник-механик
20
248,0
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КГКП – коммунальное государственное казенное предприятие;
РГКП – республиканское государственное казенное предприятие;
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью;
НОУ – некоммерческое образовательное учреждение;
ЧУОО – частное учреждение организации образования.
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 30 июня 2011 года N 110/5
Государственный образовательный заказ, финансируемый из
республиканского бюджета, на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным образованием
в государственных предприятиях образования, организациях
образования других организационно-правовых форм для
реализации Программы занятости - 2020
на 2011 - 2012 учебный год
N п/п Направления подготовки специалистов (наименование специальности, квалификации) Объем государственного образовательного заказа (количество мест) Средняя стоимость расходов на обучение одного специалиста за учебный год (тыс. тенге)