Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 09 ақпандағы N 4/30 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 ақпанда N 12-1-167 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне (4 сайланған 29 кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-165 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Компаньон" N 52 және 2011 жылғы 10 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1-тармағы 1)-тармақшасындағы "19 818 499" цифрлары "23 747 190" цифрларына ауыстырылсын;
"768 000" цифрлары "4 696 691" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 2)-тармақшасындағы "19 493 499" цифрлары "24 371 598" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 3)-тармақшасындағы "-179" цифрлары "2 494" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-тармағы 5)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы – -626 902 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 09 февраля 2011 года N 4/30. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 16 февраля 2011 года N 12-1-167. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы" (29 -я очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-165, опубликованное 30 декабря 2010 года в газетах "Компаньон" N 52 и 10 января 2011 года "Версия" N 1), следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "19 818 499" заменить цифрами "23 747 190";
цифры "768 000" заменить цифрами "4 696 691";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "19 493 499"  заменить цифрами "24 371 598";
в подпункте 3) пункта 1 указанного решения цифры "-179"  заменить цифрами "2 494";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"дефицит бюджета – -626 902 тысячи тенге";

көрсетілген шешімнің 1-тармағы 6)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру - 626 902 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы "302 643" цифрлары "110 453" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1 Павлодар қаласының бюджетінде көрсетілген шешімнің 9-қосымшасына және осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 2010 жылғы кредиторлық берешекті өтеу қарастырылсын";

подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита бюджета - 626 902 тысячи тенге";
в пункте 3 указанного решения цифры "302 643" заменить цифрами "110 453";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2010 год согласно приложению 9 к указанному решению и приложению 2 к настоящему решению";