Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 26 ақпандағы N 22/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 ақпанда N 12-1-169 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26 апреля 2011 года N 22/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2011 года N 12-1-169. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 106пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:

1. Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 79/29 шешіміне (4 сайланған 29 кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-165 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Компаньон" N 52 және 2011 жылғы 10 қаңтардағы "Версия" N 1 газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
"көрсетілген шешімнің 1 тармағы 1) тармақшасындағы "24 998 348" цифрлары "25 034 848" цифрларына ауыстырылсын;

1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 79/29 "О бюджете города Павлодара на 2011 - 2013 годы" (29 очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-165, опубликованное 30 декабря 2010 года в газетах "Компаньон" N 52 и 10 января 2011 года "Версия" N 1), следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1 указанного решения цифры "24 998 348" заменить цифрами "25 034 848";

"5 777 497" цифрлары "5 813 997" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 тармағы 2) тармақшасындағы "25 622 756" цифрлары "25 659 256" цифрларына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Лебедь
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2011 жылғы 26 сәуірдегі
N 22/32 шешіміне
1 қосымша
Павлодар қаласының 2011 жылға арналған нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры "5 777 497" заменить цифрами "5 813 997";
в подпункте 2) пункта 1 указанного решения цифры "25 622 756" заменить цифрами "25 659 256";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        В. Лебедь
Секретарь городского маслихата             М. Желнов
Приложение
к решению Павлодарского городского
маслихата от 26 апреля 2011 года N 22/32
Уточненный бюджет города Павлодара на 2011 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5