Павлодар қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 8 қыркүйектегі "Павлодар қаласындағы үгіт материалдары ілінетін орындарды белгілеу туралы" N 968/16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 шілдедегі N 1637/23 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 тамызда N 12-1-175 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы N 275/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 10.03.2015 N 275/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2–тармағына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 8 қыркүйектегі "Павлодар қаласындағы үгіт материалдары ілінетін орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12–1–26 тіркелген, 2005 жылғы 19 қыркүйектегі N 32 "Версия", 2005 жылғы 27 қыркүйектегі N 109 "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланған) N 968/16 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қала әкімдігі қаулысының 4-тармағындағы "В. А. Берковский" сөздері "А. М. Қанафина" сөздеріне ауыстырылсын;
көрсетілген қала әкімдігі қаулысының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. М. Қанафинаға жүктелсін.
Павлодар қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
О. Крук
Келісілді:
Павлодар қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С. Юрьев

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 8 сентября 2005 года N 968/16 "Об определении мест для размещения агитационных материалов в городе Павлодаре"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 22 июля 2011 года N 1637/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 августа 2011 года N 12-1-175. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10 марта 2015 года N 275/5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 10.03.2015 N 275/5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 8 сентября 2005 года N 968/16 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в городе Павлодаре" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-1-26, опубликованное 19 сентября 2005 года в газете "Версия" N 32, 27 сентября 2005 года в газете "Сарыарқа самалы" N 109) следующие изменения:
в пункте 4 указанного постановления акимата города слова "Берковского В. А." заменить словами "Канафину А. М.";
приложение к указанному постановлению акимата города изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Канафину А. М.
Исполняющий обязанности акима
города Павлодара
О. Крук
Согласовано:
Председатель Павлодарской городской
территориальной избирательной
комиссии
С. Юрьев