Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 63/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қаңтарда N 12-1-181 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, 2011 жылғы 6 желтоқсандағы облыстық мәслихат сессиясының "2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда N 3193 болып тіркелген), Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті тиісті 12 және 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 29 461 393 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21 614 251 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 113 706 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 564 054 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 169 382 мың теңге;
2) шығындар – 33 570 856 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 262 000 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 262 000 мың теңге";
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 176 912 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 201 850 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 24 938  мың теңге;
5) бюджет тапшылығы" – -4 548 375 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 548 375 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 8/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.17 N 12/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.12 N 46/7 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.10.23 N 81/11 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.10  N 85/12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Павлодар қаласының 2012 жылға арналған бюджетінде Павлодар қаласының бюджетінен облыстық бюджетке 6 972 364 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. Павлодар қаласының 2012 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 259 000 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете города Павлодара на 2012 - 2014 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 63/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2012 года N 12-1-181. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата N 404/40 от 6 декабря 2011 года "Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов за N 3193 от 15 декабря 2011 года), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2012 – 2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 461 393 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 614 251 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 113 706 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 564 054 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 7 169 382 тысяч тенге;
2) затраты – 33 570 856 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 262 000 тысяч тенге;
в том числе бюджетные кредиты – 262 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 176 912 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 201 850 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 24 938 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -4 548 375 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 4 548 375 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.01.2012 N 8/2 (вводится в  действие с 01.01.2012); от 17.04.2012 N 12/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.07.2012 N 46/7 (вводится в действие с 01.01.2012); от 23.10.2012 N 81/11 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 85/12 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2012 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Павлодара в областной бюджет в сумме 6 972 364 тысячи тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Павлодара на 2012 год в сумме 259 000 тысячи тенге.

Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012.04.17 N 12/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.12 N 46/7 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.23 N 81/11 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. Павлодар қаласының 2012 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Кенжекөл селолық округі, Мойылды, Павлодар ауылдары, Ленин кенті әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5678 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
6. Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметкерлер болып табылмайтын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласының мамандарына осындай қызметтің түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жалақыларының және тарифтік ставкаларының 2012 жылы 25 пайызға көтерілуі сақталсын.
6-1. 2012 жылға арналған Павлодар қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасының  іс-шараларын жүзеге асыру үшін 603 650 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 70 890 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 23 210 мың теңге;
жастар практикасына – 26 321 мың теңге;
Алып тасталды;
тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу – 483 229 мың теңге.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 8/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012.04.17 N 12/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.12 N 46/7 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.23 N 81/11 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.12.10 N 85/12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
6-2. 2012 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шаралары, өтініш берген кезеңіне жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада ұсынылсын.
Ескерту. Шешім 6-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 8/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6-3. Көрсетілген шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Павлодар қаласының бюджетінде 2011 жылғы кредиторлық берешекті өтеу қарастырылсын.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17.04.2012 N 12/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.07.2012 N 46/7 (вводится в действие с 01.01.2012); от 23.10.2012 N 81/11 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Павлодара на 2012 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, сел Мойылды, Павлодарское, поселка Ленинский, согласно приложениям 5678.
6. Сохранить на 2012 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения и культуры, работающим в сельской местности и не являющимися государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6-1. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 в сумме 603 650 тысячи тенге, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 70 890 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 23 210 тысяч тенге;
молодежная практика – 26 321 тысячи тенге;
Исключен;
строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 483 229 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.01.2012 N 8/2 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17.04.2012 N 12/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.07.2012  N 46/7 (вводится в действие с 01.01.2012); от 23.10.2012 N 81/11 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 85/12 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-2. Предоставить меры социальной поддержки в виде подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Павлодара в 2012 году в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.01.2012 N 8/2 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-3. Предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2011 год согласно приложению 2 к настоящему решению.

Ескерту. Шешім 6-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2012.04.17 N 12/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Левитина
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 63/40 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының
2012 жылғы 10 желтоқсандағы
N 85/12 шешіміне
қосымша
Павлодар қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
(өзгерістері және толықтыруларымен)

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-3 в соответствии с решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 17.04.2012 N 12/4 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        С. Левитина
Секретарь городского маслихата             М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 20 декабря 2011 года N 63/40
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 10 декабря 2012 года N 85/12
Бюджет города Павлодара на 2012 год
(с изменениями и дополнениями)

6116
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
166310
1
Құқық қорғау қызметi
166310
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
166310
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
166310
04
Бiлiм беру
9627819
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
3140909
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3140909
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
2263837
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27030
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
850042
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5217360
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9210
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9210
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5208150
003
Жалпы білім беру
4557939
006
Балаларға қосымша білім беру
505627
063
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен "Назарбаев Зияткерлiк мектептерi" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге еңбекақыны арттыру
6932
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата–анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп–интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
137652
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
42147
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
42147
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
42147
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1227403
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
867390
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38920
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
124787
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу

6116
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
166310
1
Правоохранительная деятельность
166310
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
166310
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
166310
04
Образование
9627819
1
Дошкольное воспитание и обучение
3140909
464
Отдел образования района (города областного значения)
3140909
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
2263837
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
27030
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
850042
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5217360
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9210
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
9210
464
Отдел образования района (города областного значения)
5208150
003
Общеобразовательное обучение
4557939
006
Дополнительное образование для детей
505627
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
6932
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
137652
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
42147
464
Отдел образования района (города областного значения)
42147
018
Организация профессионального обучения
42147
9
Прочие услуги в области образования
1227403
464
Отдел образования района (города областного значения)
867390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38920
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
124787
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба

2689
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3843
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
77902
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
36400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
582849
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
360013
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
360013
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1245749
2
Әлеуметтiк көмек
1158411
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3127
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3127
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1153983
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
276249
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2427
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16000
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
58181
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
368120
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11206
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
76674
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98661
015
Аумақтық зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету орталығы
74400
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7740
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
141115
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23210
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1301
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар  мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1301
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87338
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87338
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2689
012
Капитальные расходы государственного органа
3843
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
77902
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
36400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
582849
467
Отдел строительства района (города областного значения)
360013
037
Строительство и реконструкция объектов образования
360013
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1245749
2
Социальная помощь
1158411
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3127
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3127
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1153983
002
Программа занятости
276249
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2427
005
Государственная адресная социальная помощь
16000
006
Оказание жилищной помощи
58181
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
368120
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11206
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
76674
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98661
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
74400
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7740
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
141115
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23210
464
Отдел образования района (города областного значения)
1301
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1301
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87338
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87338
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Павлодар қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 63/40 шешіміне
8-қосымша
2012 жылға арналған Ленин кенті әкімі аппаратының бюджеттік
бағдарламаларының (кіші бағдарламаларының) тізбесі
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Приложение 8
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 20 декабря 2011 года N 63/40
Перечень бюджетных программ (подпрограмм)
на 2012 год аппарата акима поселка Ленинский
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа