Ақсу қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы N 17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 қарашада N 12-2-182 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 04 ақпандағы N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 04.02.2014 N 1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақсу қаласында және оның әкімшілік бағынышты аумағында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша 39 сайлау учаскесі қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Ақсу қаласы әкімінің 2010 жылғы 24 мамырдағы "Ақсу қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" N 7 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік Тізілімінде 2010 жылғы 23 маусымда  N 12-2-144 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 маусымдағы N 52 "Ақжол-Новый путь" газетінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А. Айтмағамбетовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
Келісілді
Ақсу қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Е. Серікбаев
Қала әкімінің 2011 жылғы
18 қарашадағы N 17 шешіміне
қосымша
Ақсу қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің,
Парламент Мәжілісі және мәслихаттары, жергілікті
өзін-өзі басқару органдары депутаттарының сайлауларын
өткізу бойынша сайлау учаскелері
N 455 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу кенті, Энергетик көшесі, 2, Қ. Шүлембаев атындағы орта мектеп, телефоны 3-04-14.
Сайлау учаскесінің шекаралары - Ақсу кентінің аумағы.
N 579 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу кенті, 8 Март көшесі, 2, Ақсу қаласының туберкулезге қарсы ауруханасы, телефоны 3-02-11.
N 456 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления в городе Аксу
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 18 ноября 2011 года N 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 ноября 2011 года N 12-2-182. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 04 февраля 2014 года N 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 04.02.2014 N 1.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать в городе Аксу и на территории, находящейся в его административном подчинении, 39 избирательных участков по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Аксу от 24 мая 2010 года N 7 "Об образовании избирательных участков по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-144, опубликованное 30 июня 2010 года в газете "Акжол – Новый путь" N 52).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Айтмагамбетова А.Д.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
Согласовано
Председатель Аксуской
городской территориальной
избирательной комиссии                     Е. Серекбаев
Приложение
к решению акима города Аксу
от 18 ноября 2011 N 17
Избирательные участки по проведению выборов Президента
Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента
и маслихатов, органов местного самоуправления в городе Аксу
Избирательный участок N 455
Центр избирательного участка - поселок Аксу, улица Энергетиков 2, средняя школа имени К. Шулембаева, телефон 3-04-14.
Границы избирательного участка – территория поселка Аксу.
Избирательный участок N 579
Центр избирательного участка – поселок Аксу, улица 8-ое Марта 2, противотуберкулезная больница города Аксу, телефон 3-02-11.
Избирательный участок N 456

Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Астана көшесі, 1, Жаяу Мұса атындағы колледж, телефоны 5-08-82.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин көшесі: 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 11, 13, 31, 37, 53; Дөнентаев көшесі: 28, 32, 36, 38, 40; Шымкент көшесі: 1, 2/2, 4, 6, 10/1, 10/2, 13, 14, 14/1, 15/1, 15/2, 16; Электрическая көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; 2-Линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5; Қарағанды көшесі: 1, 1/1, 1/2, 2/1, 3, 4, 7, 7а, 9, 9а, 10/1, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 14/1; 1-Линия көшесі: 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12; 4-Линия көшесі: 1, 3; Больничная көшесі: 104, 106; Терешкова көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Астана көшесі: 101, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151/2, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; 3-линия көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Қазақстан көшесі: 5.
N 580 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Астана көшесі, 1, Жаяу Мұса атындағы колледж, 6-49-67.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин көшесі: 8, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30; Желтоқсан көшесі: 37, 37а.
N 457 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Әуезов көшесі, 39, қалалық Мәдениет сарайы, телефоны 6-47-65.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов көшесі 21, 29, 31, 39, 47, 51, 53; Дөнентаев көшесі: 11, 13; Астана көшесі 3, 5, 7; Энтузиастов көшесі: 1, 2, 3, 5.
N 458 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Әуезов көшесі, 12, N 3 кәсіптік лицейі, телефоны 5-54-63.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин көшесі 17, 19, 21, 23, 25, 27, 39, 43, 45; Әуезов көшесі: 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 38, 38а, 40, 55, 57, 59, 59а; Астана көшесі: 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; Зеленая көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
N 459 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Әуезов көшесі, 56, мектеп-лицей, телефоны 6-45-63.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов көшесі: 42, 44, 46, 48, 52а, 54, 54а; Қамзин көшесі: 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67; Желтоқсан көшесі: 25, 25-1; Заводская көшесі: 2б, 14, 16, 22, 69.
N 581 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Әуезов көшесі, 58, Ақсу қаласының гимназиясы, телефон 5-02-80.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов көшесі: 81, 81а, 89; Желтоқсан көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 31, 35; Заводская көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12; Набережная көшесі: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Нефтебаза көшесі: 3, 4; Парковая көшесі: 1, 2, 3; Қамзин көшесі: 71, 73, 75, 77, 79.
N 460 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка – город Аксу, улица Астана 1, колледж имени Жаяу Мусы, телефон 5-08-82.
Границы избирательного участка: улица Камзина: 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 11, 13, 31, 37, 53; улица Донентаева: 28, 32, 36, 38, 40; улица Чимкентская: 1, 2/2, 4, 6, 10/1, 10/2,13, 14, 14/1, 15/1, 15/2, 16; улица Электрическая: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; улица 2-Линия: 1, 2, 3, 4, 5; улица Карагандинская: 1, 1/1, 1/2, 2/1, 3, 4, 7, 7а, 9, 9а, 10/1, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 14/1; улица 1-Линия: 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12; улица 4-Линия:1, 3; улица Больничная: 102, 104; 106; улица Терешковой: 2, 4 ,6, 8, 10, 12, 14, 16; улица Астана: 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151/2, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; 3-линия: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Казахстанская: 5.
Избирательный участок N 580
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Астана 1, колледж имени Жаяу Мусы, телефон 6-49-67.
Границы избирательного участка: улица Камзина: 8, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30; улица Желтоксан: 37, 37а.
Избирательный участок N 457
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Ауэзова 39, городской Дворец культуры, телефон 6-47-65.
Границы избирательного участка: улица Ауэзова: 21, 29, 31, 39, 47, 51, 53; улица Донентаева: 11, 13; улица Астана: 3, 5, 7; улица Энтузиастов: 1, 2, 3, 5.
Избирательный участок N 458
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Ауэзова 12, профессиональный лицей N 3, телефон 5-54-63.
Границы избирательного участка: улица Камзина: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 39, 43, 45; улица Ауэзова: 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 38, 38а, 40, 55, 57, 59, 59а; улица Астана: 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; улица Зеленая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок N 459
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Ауэзова 56, школа-лицей, телефон 6-45-63.
Границы избирательного участка: улица Ауэзова: 42, 44, 46, 48, 52а, 54, 54а; улица Камзина: 57, 59, 61, 63, 63а, 65, 67; улица Желтоксан: 25; 25-1 улица Заводская: 2б, 14, 16, 22, 69.
Избирательный участок N 581
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Ауэзова 58, гимназия города Аксу, телефон 5-02-80.
Границы избирательного участка: улица Ауэзова: 81, 81а, 89; улица Желтоксан: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 31, 35; улица Заводская: 2, 4, 6, 8, 10, 12; Набережная: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Нефтебаза: 3, 4; Парковая: 1, 2, 3; Камзина: 71, 73, 75, 77, 79.
Избирательный участок N 460

Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Строителей көшесі, 14, N 7 орта мектеп, телефоны 5-02-76.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Энтузиастов көшесі: 19; Пушкни көшесі: 24; Ленин көшесі: 14, 16, 20; Строителей көшесі: 4, 10, 18, 22, 24, 26, 28, 33, 35; Вокзальная көшесі: 22; 2-Проезд көшесі: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 34, 36, 39, 43; 3-Проезд көшесі: 3, 6, 3б, 4, 5а, 7, 12.
N 461 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Әуезов көшесі, 6, N 19 кәсіптік лицейі, телефоны 6-57-65.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов көшесі: 1, 1а, 1в, 2, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11, 11а, 15, 15а, 19, 19а; Железнодорожная көшесі: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Строителей көшесі: 1б, 2, 6, 6а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Вокзальная көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; 1-Проезд көшесі: 1, 1а, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 30; Май көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Черемушки кентінің үйлері: Березовая көшесі: 12, 25, 35, 36, 37, 43, 45; Весенняя көшесі: 1, 2а, 7, 13, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 53, 60, 61; Май көшесі: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Полевая көшесі: 2, 4, 12, 17, 18, 24, 25, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Целинная көшесі: 4, 11а, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
N 463 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Астана көшесі, 25, N 4 орта мектеп, телефоны 5-01-91.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі: 11, 13, 13/1, 13а, 15, 17, 19, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 35, 44.
N 582 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Астана көшесі, 25, N 4 орта мектеп, телефоны 6-48-38.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Пушкин көшесі: 40, 40а, 44, 44а; Энтузиастов көшесі: 4, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, 22, 30.
N 464 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Царев көшесі, 5, N 1 орта мектеп, телефоны 5-02-86.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі: 18, 22, 24, 30, 34, 40, 46; Царев көшесі: 9, 11, 12, 13; Әуезов көшесі, 36.
N 583 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Царев көшесі, 5, N 1 орта мектеп, телефон 5-06-55.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі: 48; Царев көшесі: 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 40, 40а, 42, 44, 48, 49, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Ертіс көшесі: 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 50, 52, 53, 54а, 54/2, 56, 58, 60; Жамбыл көшесі: 4, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30/1, 30/2, 31, 34, 34/1, 34/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 45, 47; Карл Маркс көшесі: 35, 37, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 51, 51а, 52, 54, 56, 58, 58/1, 58/2; Пушкин көшесі: 37, 39, 39а, 39/1, 41, 48, 51, 51/1, 52, 54, 55а, 56, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Советов көшесі: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 75а, 75/1, 75/2, 76, 76а, 77, 78, 79, 79а, 79б, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 95; Калииин көшесі: 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 63; Гагарин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28; Кооперативная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28; Металлургтер көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Молодежная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Абай көшесі: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69.
N 465 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка – город Аксу, улица Строителей 14, Средняя школа N 7, телефон 5-02-76.
Границы избирательного участка: улица Энтузиастов: 19; улица Пушкина: 24; улица Ленина: 14, 16, 20; улица Строителей: 4, 10, 18, 22, 24, 26, 28, 33, 35; улица Вокзальная: 22; улица Проезд-2: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 34, 36, 39, 43. Проезд-3: 3, 6, 3б, 4, 5а, 7, 12.
Избирательный участок N 461
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Ауэзова 6, профессиональный лицей N 19, телефон 6-57-65.
Границы избирательного участка: улица Ауэзова: 1, 1а, 1в, 2, 4, 4а, 4б, 4в, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11, 11а, 15, 15а, 19, 19а; улица Железнодорожная: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Строителей: 1б, 2, 6, 6а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; улица Вокзальная: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; улица Проезд-1: 1, 1а, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 15,30; улица Майская: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; дома поселка Черемушки: улица Березовая: 12, 25, 35, 36, 37, 43, 45; улица Весенняя: 1, 2а, 7, 13, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 53, 60, 61; улица Майская: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; улица Полевая: 2, 4, 12, 17, 18, 24, 25, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; улица Целинная. 4, 11а, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Избирательный участок N 463
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Астана 25, средняя школа N 4, телефон 5-01-91.
Границы избирательного участка: улица Астана: 11, 13, 13/1, 13а, 15, 17, 19, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 35, 44.
Избирательный участок N 582
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Астана 25, средняя школа N 4, телефон 6-48-38.
Границы избирательного участка: улица Пушкина: 40, 40а, 44, 44а; улица Энтузиастов: 4, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, 22, 30.
Избирательный участок N 464
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Царева 5, средняя школа N 1, телефон 5-02-86.
Границы избирательного участка: улица Астана: 18, 22, 24, 30, 34, 40, 46; улица Царева: 9, 11, 12, 13; улица Ауэзова 36.
Избирательный участок N 583
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Царева 5, средняя школа N 1. телефон 5-06-55.
Границы избирательного участка: улица Астана 48; улица Царева: 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 40, 40а, 42, 44, 48, 49, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Иртышская: 26, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 50, 52, 53, 54а, 54/2, 56, 58, 60; улица Жамбыла: 4, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30/1, 30/2, 31, 34, 34/1, 34/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 45, 47; улица Карла Маркса: 35, 37, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 51, 51а, 52, 54, 56, 58, 58/1, 58/2; улица Пушкина: 37, 39, 39а, 39/1, 41, 48, 51, 51/1, 52, 54, 55а, 56, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; улица Советов: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 75а, 75/1, 75/2, 76, 76А, 77, 78, 79, 79а, 79б, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 95; улица Калинина: 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 63; улица Гагарина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28; улица Кооперативная: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28; улица Металлургов: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; улица Молодежная: 1,2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 24, 26.улица Абая: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69.
Избирательный участок N 465

Сайлау учаскесінің орталығы - Аксу қаласы, Әуезов көшесі, 58, Ақсу қаласының гимназиясы, телефоны 6-42-94.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов көшесі: 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 79б, 83, 83а; 85; Царев көшесі: 1, 2, 4, 6, 6а, 8.
N 466 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Царев көшесі, 10, N 8 орта мектеп, телефоны 5-03-36.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов көшесі: 87, 87а, 87б; Набережная көшесі: 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 53а, 55, 57, 61, 64, 67, 67а, 69, 69а, 73, 85; Школьная көшесі: 10, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 32; Комсомол көшесі: 3, 3а, 5, 7, 11, 13, 15, 23, 23а, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 36, 38, 40; Лермонтов көшесі: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Береговая көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67. 69, 71, 71а, 71б; Чкалов көшесі: 3, 5, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62; Карл Маркс көшесі: 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40; Жамбыл көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; Царев көшесі: 31, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 92а, 93, 94, 94а, 94б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109а, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 125а, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 157а, 158, 159, 159а, 159б, 161, 161а, 169; Ертіс көшесі: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а. 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 21, 22б, 22, 23, 24, 25, 27; Пушкин көшесі: 1, 1а, 1б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50а; Амангелді көшесі: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23,24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 36; Народная көшесі: 2, 3, 5, 9, 11, 26, 32, 34, 36; Калинин көшесі: 1, 1б,  1в, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8а, 9, 9а, 9/1, 9/2, 10а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 34; Южная көшесі: 3, 7; І. Оспанов атындағы көше: 2, 4, 5, 15, 18, 19, 20, 22.
N 467 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка - город Аксу, улица Ауэзова 58, гимназия города Аксу, телефон 6-42-94.
Границы избирательного участка: улица Ауэзова: 65, 69, 71, 73, 75, 77. 79, 79а, 79б, 83, 83а, 85; улица Царева: 1, 2, 4, 6, 6а, 8.
Избирательный участок N 466
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Царева 10, средняя школа N 8, телефон 5-03-36.
Границы избирательного участка: улица Ауэзова: 87, 87а, 87б; улица Набережная: 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 53а, 55, 57,61, 64, 67, 67а, 69, 69а, 73, 85; улица Школьная: 10, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 32; улица Комсомола. 3, 3а, 5, 7, 11, 13, 15, 23, 23а, 26, 27, 28, 28/2, 30, 32, 36, 38, 40; улица Лермонтова: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; улица Береговая: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 71 а, 71б; улица Чкалова: 3, 5, 11, 15, 17, 19,21,23,24, 25,26, 27, 28,30, 30а, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62; улица Карла Маркса: 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19а, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40; улица Жамбыла: 1, 2, 3 ,4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; улица Царева: 31, 33, 37, 39,41,43,47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 92а, 93, 94, 94а, 94б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109а, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 125а, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 157а, 158, 159, 159а, 159б, 161, 161а, 169; улица Иртышская: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 21, 22б, 22, 23, 24, 25, 27; улица Пушкина: 1, 1а, 1б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50а; улица Амангельды: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 36; улица Народная: 2, 3, 5, 9, 11, 26, 32, 34, 36; улица Калинина: 1, 1б, 1в, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8а, 9, 9а, 9/1, 9/2, 10а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 34; улица Южная 3, 7; улица имени И.Оспанова, 2, 4, 5, 15, 18, 19, 20, 22.
Избирательный участок N 467

Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Астана көшесі, 37, Балалар шығармашылық үйі, телефоны 6-22-50.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Астана көшесі: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58; Ленин көшесі: 53, 55; Жамбыл көшесі: 32, 33, 35, 35/1, 35а, 36/1, 36/2, 37, 37а, 37/1, 37/2, 39, ,39а, 41, 41а, 43; Карл Маркс көшесі: 44, 53, 55, 57/1, 57/2, 59, 59/1, 59/2; Абай көшесі: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Калинин көшесі: 48, 50, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Уәлиханов көшесі: 1, 3, 5, 7, 9.
N 599 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу қаласы, Ленин көшесі, 37, N 2 орта мектеп, телефоны 5-66-65.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ленин көшесі: 33, 39, 43, 45, 51, 57, 59; Пушкин көшесі, 22.
N 468 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Беловка кенті, бастауыш мектеп, телефоны 6-88-30.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Интернациоиальная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Желтоқсан көшесі: 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Әлиев көшесі: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46: Космонавтар көшесі: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2; Достық көшесі: 2в, 16.
N 555 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу каласы, Дөнентаев көшесі, 5а, Аксу қалалык ішкі істер бөлімінің тергеу оқшаулағышы.
N 556 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақсу каласы, Қамзин көшесі, 53, Павлодар облысы денсаулық сақтау департаментінің "Ақсу орталық ауруханасы" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, N 2 стационар.
N 469 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Айнакөл ауылы, орта мектеп,  телефоны 70-2-90.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Айнакөл, Сынтас ауылдарының, Айнакөл селолық округінің аумақтары.
N 470 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Алғабас ауылы, орта мектеп,  телефоны 79-6-36.
Сайлау учаскесінің шекаралары Алғабас ауылының аумағы.
N 471 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Достық ауылы, орта мектеп,  телефоны 71-4-97.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Достық, Төрт-Құдық, Парамоновка (кіші) ауылдарының аумақтары.
N 472 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Евгеньевка ауылы, Мәдени бос уақыт орталығы, телефоны 74-3-45.
Сайлау учаскесінің шекаралары Евгеньевка ауылының аумағы.
N 473 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Жолқұдық ауылы, орта мектеп,   телефоны 79-4-19.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жолқұдық, Ребровка, Қаракөл ауылдарының аумақтары.
N 474 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - М.Омаров ауылы, орта мектеп,

Центр избирательного участка – город Аксу, улица Астана 37, Дом детского творчества, телефон 6-22-50.
Границы избирательного участка: улица Астана: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58; улица Ленина: 53, 55; улица Жамбыла: 32, 33, 35, 35/1, 35а, 36/1, 36/2, 37, 37а, 37/1, 37/2, 39, 39а, 41, 41а, 43; улица Карла Маркса: 44, 53, 55, 57/1, 57/2, 59, 59/1, 59/2; улица Абая: 5, 7,9, 11, 13; 15; 17; улица Калинина: 48, 50, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Валиханова: 1, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок N 599
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Ленина 37, средняя школа N 2, телефон 5-66-65.
Граница избирательного участка: улица Ленина: 33, 39, 43, 45, 51, 57,59; улица Пушкина: 22.
Избирательный участок N 468
Центр избирательного участка – поселок Беловка, начальная школа, телефон 6-88-30.
Границы избирательного участка: улица Интернациональная: 1, 2, 3, 4,5,6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Желтоксан: 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; улица Алиева: 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46; улица Космонавтов: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1,7/2; улица Дружбы: 2в, 16.
Избирательный участок N 555
Центр избирательного участка – город Аксу, улица Донентаева 5а, следственный изолятор Аксуского городского отдела внутренних дел.
Избирательный участок N 556
Центр избирательного  участка – город Аксу, улица Камзина 53, Коммунальное государственное казенное предприятие "Аксуская центральная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, стационар N 2.
Избирательный участок N 469
Центр избирательного участка – село Айнаколь, средняя школа,
телефон 70-2-90.
Границы избирательного участка: территории сел: Айнаколь, Сынтас, Айнакольского сельского округа.
Избирательный участок N 470
Центр избирательного участка – село Алгабас, средняя школа,
телефон 79-6-36.
Границы избирательного участка: территория села Алгабас.
Избирательный участок N 471
Центр избирательного участка – село Достык, средняя школа,
телефон 71 -4-97.
Границы избирательного участка: территории сел Достык, Торт-Кудук, Парамоновка (малая).
Избирательный участок N 472
Центр избирательного участка – село Евгеньевка, Культурно-досуговый центр, телефон 74-3-45.
Границы избирательного участка: территория села Евгеньевка.
Избирательный участок N 473
Центр избирательного участка – село Жолкудук, средняя школа
телефон 79-4-19.
Границы избирательного участка: территории сел Жолкудук, Ребровка, Караколь.
Избирательный участок N 474

телефоны 72-3-20.
Сайлау учаскесінің шекаралары: М.Омаров атындағы, Сырлы-Қала, Дөнентаев, Көктерек ауылдарының аумақтары.
N 475 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Құркөл ауылы, Мәдени бос уақыт орталығы, телефоны 75-2-74.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Құркөл ауылының аумағы.
N 476 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақжол ауылы, орта мектеп,
телефоны 78-2-63.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақжол ауылының аумағы.
N 477 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қызылжар ауылы, Мәдени бос уакыт орталығы, телефон 70-7-08.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжар, Борынтал ауылдарының аумақтары.
N 478 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Парамоновка ауылы, орта мектеп, телефоны 71-1-20.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Парамоновка ауылының аумағы.
N 479 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Пограничный ауылы, орта мектеп, телефоны 76-2-32.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Пограничный ауылының, Тасқұдык станциясының аумақтары.
N 480 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Пограничный селолық округінің Спутник станциясы, негізгі мектеп, телефоны 79-5-49.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Спутник станциясының, Бастау станциясының аумақтары.
N 481 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Путь-Ильича ауылы, орта мектеп, телефоны 73-4-15.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Путь-Ильича, Еңбек ауылдарының аумақтары.
N 482 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Сарышығанақ ауылы, орта мектеп, телефоны 70-7-04.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сарышығанақ, Суаткөл, Жаңа-Шаруа ауылдарының аумақтары.
N 483 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Үштерек ауылы, орта мектеп, телефоны 77-3-41.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үштерек ауылының аумағы.
N 484 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Қалқаман ауылы, Мәдениет үйі, телефоны 78-3-40.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қалқаман ауылының аумағы.
N 485 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Айнакөл селолык округінің Көктас ауылы, бастауыш мектеп, телефон 70-2-77.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктас, Қарабай ауылдарының аумақтары.
N 486 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Сольветка ауылы, негізгі мектеп,
телефоны 78-5-91.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сольветка ауылының аумағы.

Центр избирательного участка – село им. М. Омарова, средняя школа, телефон 72-3-20.
Границы избирательного участка: территории сел им. М. Омарова, Сырлы-Кала, Донентаева, Коктерек.
Избирательный участок N 475
Центр избирательного участка – село Курколь, Культурно-досуговый центр, телефон 75-2-74.
Границы избирательного участка: территория села Курколь.
Избирательный участок N 476
Центр избирательного участка – село Акжол, средняя школа,
телефон 78-2-63.
Границы избирательного участка территория села Акжол.
Избирательный участок N 477
Центр избирательного участка – село Кызылжар, Культурно-досуговый центр, телефон 70-7-08.
Границы избирательного участка: территории сел Кызылжар, Борынтал.
Избирательный участок N 478
Центр избирательного участка – село Парамоновка, средняя школа, телефон 71-1-20.
Граница избирательного участка: территория села Парамоновка.
Избирательный участок N 479
Центр избирательного участка – село Пограничник, средняя школа, телефон 76-2-32.
Границы избирательного участка: территории села Пограничник, ст. Таскудук.
Избирательный участок N 480
Центр избирательного участка – станция Спутник Пограничного сельского округа, основная школа, телефон 79-5-49.
Границы избирательного участка: территории ст. Спутник, Бастау.
Избирательный участок N 481
Центр избирательного участка – село Путь-Ильича, средняя школа, телефон 73-4-15.
Границы избирательного участка: территории сел Путь-Ильича, Енбек.
Избирательный участок N 482
Центр избирательного участка – село Сарышыганак, средняя школа, телефон 70-7-04.
Границы избирательного участка: территории села Сарышыганак, Суатколь, Жана - Шаруа.
Избирательный участок N 483
Центр избирательного участка – село Уштерек, средняя школа,
телефон 77-3-41.
Границы избирательного участка: территория села Уштерек.
Избирательный участок N 484
Центр избирательного участка – село Калкаман, Дом культуры,
телефон 78-3-40.
Границы избирательного участка: территория села Калкаман.
Избирательный участок N 485
Центр избирательного участка – село Коктас Айнакольского сельского округа, начальная школа, телефон 70-2-77.
Границы избирательного участка: территории сел Коктас, Карабай.
Избирательный участок N 486
Центр избирательного участка – село Сольветка, основная школа,
телефон 78-5-91.
Границы избирательного участка: территория села Сольветка.