Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 16 қарашадағы N 354/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 қарашада N 12-2-183 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХХIX кезектен тыс сессиясы) 2011 жылғы 7 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХХІХ сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 398/39 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XХХI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-2-165 тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтарда "Ақжол – Новый путь" газетінде N 1-2 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5496812" деген сандар "5888331" деген сандармен ауыстырылсын;
"1833872" деген сандар "2225391" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5759960" деген сандар "5867879" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"197811" деген сандар "195811" деген сандармен ауыстырылсын;
"197811" деген сандар "195811" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"485520" деген сандар "199920" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"485520" деген сандар "199920" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 16 ноября 2011 года N 354/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 ноября 2011 года N 12-2-183. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXXIX внеочередная сессия, IV созыв) от 7 ноября 2011 года N 398/39 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (ХХХI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-165, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Акжол - Новый Путь" N 1-2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5496812" заменить цифрами "5888331";
цифры "1833872" заменить цифрами "2225391";
в подпункте 2):
цифры "5759960" заменить цифрами "5867879";
в подпункте 4):
цифры "197811" заменить цифрами "195811";
цифры "197811" заменить цифрами "195811";
в подпункте 5):
цифры "485520" заменить цифрами "199920";
в подпункте 6):
цифры "485520" заменить цифрами "199920";

"1187" деген сандар "286787" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақта:
"261551" деген сандар "344463" деген сандармен ауыстырылсын;
"1572321" деген сандар "1880928" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы                            Л. Мартынова
Қалалық мәслихат хатшысы                   М. Омаргалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(IV сайланған XXXX кезектен тыс сессиясы)

цифры "1187" заменить цифрами "286787";
в пункте 2:
цифры "261551" заменить цифрами "344463";
цифры "1572321" заменить цифрами "1880928";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Л. Мартынова
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского городского маслихата
(XXXX внеочередная сессия IV созыв)