Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауы бойынша сайлау учаскелері туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2011 жылғы 08 ақпандағы N 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 08 ақпанда N 12-3-285 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2013 жылғы 28 мамырдағы N 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 28.05.2013 N 10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 4 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" N 1149 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2011 жылғы 2 ақпандағы "2011 жылғы 3 сәуірге тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын әзірлеу мен өткізу жөніндегі сайлау іс-шараларын өткізудің мерзімдері туралы" N 16/22 Қаулысына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қосымшаға сәйкес шекараларда учаскелік сайлау комиссияларымен келісе отырып, Екібастұз қаласының аумағында және оның ауылдық жерлерінде 57 сайлау учаскесі құрылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы А. Құрмановаға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ
Екібастұз қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
2011 жылғы 08 ақпандағы                    Б. Амантаев
Екібастұз қаласы әкімінің
2011 жылғы 08 ақпандағы
N 4 шешіміне
қосымша
Екібастұз қаласы әкімінің
2011 жылғы 14 қазан N 27 шешіміне
2-қосымша
Сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2011.10.14 N 27 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2011.11.22 N 34 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 2011.12.09 N 47 (жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
N 487 Линейный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Пішембаев көшесі, 62,
"Нарық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі,
телефоны 77-37-76
Даңғыл: Абай: 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Көшелер: Беркімбаев: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/60, 14, 14а; Бұхар Жырау: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Западная: 7, 9, 11, 13; Марғұлан: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а; Пішембаев: 18, 22, 26, 28, 52/20, 54/21, 56/20, 58/13, 58/13а, 62, 64, 64в.

Об избирательных участках по выборам Президента Республики Казахстан
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 08 февраля 2011 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 февраля 2011 года N 12-3-285. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 28 мая 2013 года N 10
Сноска. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 28.05.2013 N 10.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года N 1149 "О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан" и Постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года N 16/22 "О сроках проведения избирательных мероприятий по подготовке и проведению внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, назначенных на 3 апреля 2011 года" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать на территории города Экибастуза и его сельской местности 57 избирательных участков по согласованию с участковыми избирательными комиссиями в границах согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза Курманову А.А.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Экибастузской
городской избирательной
комиссии 07 Февраля 2011 год               Б. Амантаев
Приложение
к решению акима города Экибастуза
от 08 февраля 2011 года N 4
Приложение 2
к решению акима города Экибастуза
от 14 октября 2011 года N 27
Избирательные участки
Сноска. Приложение в редакции решения акима города Экибастуза Павлодарской области от 14.10.2011 N 27 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями акима города Экибастуза Павлодарской области от 22.11.2011 N 34 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после его первого официального опубликования); 09.12.2011 N 47 (вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после его первого официального опубликования).
Линейный избирательный участок N 487
город Экибастуз, улица Пшембаева, 62,
товарищество с ограниченной ответственностью
"Нарык", телефон 77-37-76
Проспект: Абая 2, 4, 6, 8, 10, 12.
Улицы: Беркимбаева 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/60, 14, 14а; Бухар Жырау 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11; Западная 7, 9, 11, 13; Маргулана 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11,11а; Пшембаева18, 22, 26, 28, 52/20, 54/21, 56/20,58/13, 58/13а,62,64, 64в.

Шолақтар: 1-Линейный: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 2-Линейный: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 61; 3-Линейный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13а, 14; 4-Линейный: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 5-Линейный: 13, 14, 14а, 15,16, 16а, 17, 18, 19, 61; 6-Линейный: 12, 12а, 13, 13а, 14, 16, 18; 9-Линейный: 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 10-Линейный: 1а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; 11-Линейный: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; 12-Линейный: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Арқалық: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 41а, 46, 46а, 62, 63; Воскресенский: 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 48; Торғай: 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д,  2е, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 43.
N 488 Привокзальный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 4,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 33 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 75-43-43
Даңғылдар: Абай 1в; Мәшһүр Жүсіп 2, 8, 12, 16.
Көшелер: Теміржол 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20; Ломоносов 15, 15а, 15б, 16, 17/2, 17/3, 18, 19, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 27, 29, 29г, 31, 31а, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Марғұлан 1а, 1б, 3, 3а; Екібастұздың 50 жылдығы 10, 10а, 15, 15а, 17, 19.
Шолақтар: Автобазовский 2, 2а, 8, 8а, 10а, 11а, 13, 14, 14а, 16, 18, 19, 21, 22а, 26а; Теміржол 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20; Механический 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
N 489 Станционный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 23,
"Қ. Пішембаев ат. N 18 кәсіптік лицейі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 75-42-73
Даңғыл: Мәшһүр Жүсіп 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 20, 22, 24, 27.
Көшелер: Желтоқсан 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 14, 16; Теміржол 1/10, 2/8, 3, 3а, 4; Ломоносов 2/18, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2, 11а, 13, 13а; Пішембаев 12, 14, 16; Екібастұздың 50 жылдығы 3, 9; Царев: 2/23, 4.
Шолақ: Станционный 1, 3, 4, 5, 6, 8.
N 490 Локомотив сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Деповская көшесі, 1,
"Локомотив" акционерлік қоғамы
Екібастұз локомотивтік пайдалану
депосы филиалы, телефоны 22-63-80
Кварталдар: 207-квартал 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14а, 15, 16, 16б, 17, 17а, 17б,  18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30; 208-квартал 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40а, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 67.

Проезды: 1 Линейный 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 2 Линейный 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 61; 3 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13а, 14; 4 Линейный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 5 Линейный 13, 14, 14а, 15,16, 16а, 17, 18, 19, 61; 6 Линейный 12, 12а, 13, 13а, 14, 16, 18; 9 Линейный 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 10 Линейный 1а, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; 11 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; 12 Линейный 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Аркалыкский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б,  41а, 46, 46а, 62, 63; Воскресенский 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 48; Тургайский 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 33, 35, 37, 39, 43.
Привокзальный избирательный участок N 488
город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 4,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 33 отдела образования
акимата города Экибастуза", телефон 75-43-43
Проспекты: Абая 1в; Мәшһүр Жүсіп 2, 8, 12, 16.
Улицы: Железнодорожная 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20; Ломоносова 15, 15а, 15б, 16, 17/2, 17/3, 18, 19, 21а, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 27, 29, 29г, 31, 31а, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47; Маргулана 1а, 1б, 3, 3а; 50-летия города Экибастуза 10, 10а, 15, 15а, 17, 19.
Проезды: Автобазовский 2, 2а, 8, 8а, 10а, 11а, 13, 14, 14а, 16, 18, 19, 21, 22а, 26а; Железнодорожный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20; Механический 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Станционный избирательный участок N 489
город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп,23,
государственное учреждение "Профессиональный
лицей N 18 им. К.Пшембаева", телефон 75-42-73
Проспект: Мәшһүр Жүсіп 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 20, 22, 24, 27.
Улицы: Желтоксан 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 14, 16; Железнодорожная 1/10, 2/8, 3, 3а, 4; Ломоносова  2/18, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 11/2, 11а, 13, 13а; Пшембаева 12, 14, 16; 50-летие города Экибастуза 3, 9; Царева: 2/23, 4.
Проезд: Станционный 1, 3, 4, 5, 6, 8.
Локомотивный избирательный участок N 490
город Экибастуз, улица Деповская, 1, филиал
акционерного общества "Локомотив"
Экибастузского локомотивного
эксплуатационногодепо, телефон 22-63-80
Кварталы: 207 квартал 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7,  7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14а, 15, 16, 16б, 17, 17а, 17б, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 22а, 22б, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30; 208 квартал 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 23а, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40а, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 67.

Көшелер: Деповская 1, 2, 3, 4, 5; Локомотивная 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16; Омская 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Профсоюзная 5; Путейская 1, 2, 3, 5, 7, 9; Транспортная 1, 6, 8, 9, 11; Угольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16; Узловая 93, 94; Ащыкөл 1, 5, 7, 8; Лесоводов 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28; Молодежная 5, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 56; Пушкин 15, 16, 17, 18, 29; Станционная: 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19.
N 491 Амангелді сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 119,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 12 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 33-27-37
Көшелер: Азамат 4, 12, 13, 14, 15, 16; Ақмола 1, 1б, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 26; Әуезов 168, 170, 172, 174, 176, 178 ,180; Ахматова 4, 5, 6, 8, 9, 10, 21; Горняков 119а, 121, 124, 130, 130а, 134а, 135, 141; Дөнентаев 20в, 24, 24а, 26, 30, 32, 32а, 34а, 35, 36, 36г, 37, 38, 38а, 40а, 42, 42а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52; Доуа 1, 4, 13, 15/38; Жібек жолы 1, 2, 3, 2а, 3а, 5, 6, 7а, 10, 11, 11а, 15, 16, 19, 19а; Западная 18, 20а, 24, 24а, 24б, 30а, 30б, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34а, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 50, 52, 52/2, 54, 54а, 56а, 58; Королев 38а, 56, 56а, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64а; Молодежная 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Пішембаев 147, 147а, 151а, 161а, 167а, 167б, 167в, 169а, 171а; Сахаров 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 22; Энергетиков 11, 33, 35а, 35б, 35в, 36, 36а, 38, 38а, 38б, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 47а, 47б; Юбилейная 3, 3а, 9, 13, 15а, 15б, 17а, 19, 19а, 21а, 23, 23а, 27а, 29.
N 492 Абай сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Әуезов көшесі, 54А,
"С. Торайғыров атындағы N 22
мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі,
телефоны 37-40-47
Даңғыл: Абай 16, 18, 20, 22, 24/74, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44, 44/45, 44/55, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/56, 60а.
Көшелер: Әди Шәріпов 1/97, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/100, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/28, 20/30, 21/37, 22/39, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/84, 33/73, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54/76, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 73, 74, 75/84, 76/86; Әуезов 54; Беркімбаев 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/122, 25/121, 26/123, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/48, 34/50, 35, 36/57, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/104, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/96, 61, 62/95, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/93, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/106, 82а, 83, 85, 87, 89, 91/104; Бұхар жырау 15,16/95, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23/96, 24/98, 25/97, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/24, 34/26, 35/33, 36/35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48/71, 49, 50, 51, 51/9, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61а, 62, 63, 64, 66, 68/72, 69а, 70/71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/82, 96/23; Геологическая 1/105, 2/107, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/108, 12/111, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/36, 20/38, 21/45, 22/47, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/92, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/81, 56/84, 57, 58/83, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/92, 76, 78/94, 94/78; Горняков 59, 59а, 59б, 61/32, 62/29, 63, 65, 66, 67, 68/29, 69/45, 70/30, 72, 74/29, 75/34, 80/43, 81/33, 83/34, 94/32, 96/31, 98/32, 101/21, 102/32, 104/45, 106, 108; Гридин 2/83, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/84, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/12, 20/14, 21/11, 22/23, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/64, 31, 31/59, 33, 35, 36а, 36б, 36в, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 42, 46, 46а, 46б, 47, 48а, 59/31; Елгелдин 2/79, 3, 5, 6, 7, 8, 12/83, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/8, 20/10, 21/7, 22/9, 23, 25, 26, 27, 28, 30/60; Лермонтов 1, 2/34, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/38, 16, 18, 20, 22, 24а; Некрасов 46б, 59а, 59б, 61, 61а; Павлов 62/42, 63, 63а, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70/59, 71/70, 74/53, 77/55, 78/53, 79/56, 80/54, 81/55, 83/58, 100/42; Пішембаев 71/16, 73а, 75а, 77/1, 79а, 81/1, 81а, 85, 87, 87а, 91а, 93/15, 99/2, 111/2, 113/1, 117/15, 117а,  119/1, 119а, 125а; Чалбышев 1/109, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/112, 10, 11/113, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/42, 20/42, 21/49, 22/51, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/85, 34/87, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/86, 56/88, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74,75, 76, 77, 78; Шәріпбаев 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/44, 20/146, 21/53, 22/55, 23, 24, 26, 28, 27, 29, 30, 31/100, 32,  34/91, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/90, 57, 58/91, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78/102; Шахтерская 75/26, 76/9, 77/11, 78/10, 80/9, 81/11, 82/10, 83/12, 85/11, 86/10, 92/10, 93/11, 99/26, 100/9, 101/11, 102/10, 103/12, 104/9, 105/11, 106/10, 107/12, 109/11, 112/9, 115/12, 117/11, 118/10, 119/12, 120/23, 126/10; Шашкин 1/121, 2/123, 3, 5, 6, 7, 8, 9/124, 10, 11/25, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/52, 19а, 19б, 20/54, 21/97, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/97, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/110; Шорманов 1/101, 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/32, 20/34, 21/141, 22/143, 23, 24, 24/141, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32/90, 33/77, 34/79, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/88, 76/90.

Улицы: Деповская 1, 2, 3, 4, 5; Локомотивная 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16;  Омская 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; Профсоюзная 5; Путейская 1, 2, 3, 5, 7, 9; Транспортная 1, 6, 8, 9, 11; Угольная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16; Узловая 93, 94; Ащикольская 1, 5, 7, 8; Лесоводов 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28; Молодежная 5, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 56; Пушкина 15, 16, 17, 18, 29; Станционная 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19.
Амангельдинский избирательный участок N 491
город Экибастуз, улица Горняков,119,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 12 отдела
образования акимата города Экибастуза",
телефон 33-27-37
Улицы: Азамат 4, 12, 13, 14, 15, 16; Акмола 1, 1б, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 22, 23, 26; Ауэзова 168, 170, 172, 174, 176, 178 ,180; Ахматовой 4, 5, 6, 8, 9, 10, 21; Горняков 119а, 121, 124, 130, 130а, 134а, 135, 141; Донентаева 20в, 24, 24а, 26, 30, 32, 32а, 34а, 35, 36, 36г, 37, 38,38а, 40а, 42, 42а, 46, 46а, 48, 48а, 50, 52; Доуа 1, 4, 13, 15/38; Жибек Жолы 1, 2, 3, 2а, 3а, 5, 6, 7а, 10, 11, 11а, 15, 16, 19,19а; Западная 18, 20а, 24, 24а, 24б, 30а, 30б, 32, 32а, 34/1, 34/2, 34а, 36, 38, 38а, 38б, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 50, 52, 52/2, 54, 54а, 56а, 58; Королева 38а, 56, 56а, 58а, 60, 60а, 62, 62а, 64а; Молодежная 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28; Пшембаева 147, 147а, 151а, 161а, 167а, 167б, 167в, 169а, 171а; Сахарова 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 17, 22; Энергетиков 11, 33, 35а, 35б, 35в, 36, 36а, 38, 38а, 38б, 40а, 42, 42а, 44, 44а, 47а, 47б; Юбилейная 3, 3а, 9, 13, 15а, 15б, 17а,  19, 19а, 21а, 23, 23а, 27а, 29.
Абайский избирательный участок N 492
город Экибастуз, улица Ауэзова, 54А,
государственное учреждение "Школа-гимназия
N 22 имени С.Торайгырова", телефон 37-40-47
Проспект: Абая 16, 18, 20, 22, 24/74, 28, 30, 32, 34/2, 36/1, 38, 40, 44, 44/45, 44/55,  46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/56, 60а.
Улицы: Ади Шарипова 1/97, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/100, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/28, 20/30, 21/37, 22/39, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/84, 33/73, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54/76, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 73, 74, 75/84, 76/86; Ауэзова 54; Беркимбаева 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/122, 25/121, 26/123, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/48, 34/50, 35, 36/57, 36а, 36б, 37, 38, 38а, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45/104, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/96, 61, 62/95, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/93, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/106, 82а, 83, 85, 87, 89, 91/104; Бухар Жырау 15,16/95, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23/96, 24/98, 25/97, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/24, 34/26, 35/33, 36/35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48/71, 49, 50, 51, 51/9, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61а, 62, 63, 64, 66, 68/72, 69а, 70/71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/82, 96/23; Геологическая 1/105, 2/107, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/108, 12/111, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/36, 20/38, 21/45, 22/47, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/92, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/81, 56/84, 57, 58/83, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75/92, 76, 78/94, 94/78; Горняков 59, 59а, 59б, 61/32, 62/29, 63, 65, 66, 67, 68/29, 69/45, 70/30, 72, 74/29, 75/34, 80/43, 81/33, 83/34, 94/32, 96/31, 98/32, 101/21, 102/32, 104/45, 106, 108; Гридина 2/83, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/84, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/12, 20/14, 21/11, 22/23, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/64, 31, 31/59, 33, 35, 36а, 36б, 36в, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 42, 46, 46а, 46б, 47, 48а, 59/31; Елгелдина 2/79, 3, 5, 6, 7, 8, 12/83, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/8, 20/10, 21/7, 22/9, 23, 25, 26, 27, 28, 30/60; Лермонтова 1, 2/34, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/38, 16, 18, 20, 22, 24а; Некрасова 46б, 59а, 59б, 61, 61а; Павлова 62/42, 63, 63а, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 68, 69, 70/59, 71/70, 74/53, 77/55, 78/53, 79/56, 80/54, 81/55, 83/58, 100/42; Пшембаева 71/16, 73а, 75а, 77/1, 79а, 81/1, 81а, 85, 87, 87а, 91а, 93/15, 99/2, 111/2, 113/1, 117/15, 117а, 119/1, 119а, 125а; Чалбышева 1/109, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/112, 10, 11/113, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/42, 20/42, 21/49, 22/51, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/85, 34/87, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55/86, 56/88, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74,75, 76, 77, 78; Шарипбаева 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/44, 20/146, 21/53, 22/55, 23, 24, 26, 28, 27, 29, 30, 31/100, 32, 34/91, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55/90, 57, 58/91, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78/102; Шахтерская 75/26, 76/9, 77/11, 78/10, 80/9, 81/11, 82/10, 83/12, 85/11, 86/10, 92/10, 93/11, 99/26, 100/9, 101/11, 102/10, 103/12, 104/9, 105/11, 106/10, 107/12, 109/11, 112/9, 115/12, 117/11, 118/10, 119/12, 120/23, 126/10; Шашкина 1/121, 2/123, 3, 5, 6, 7, 8, 9/124, 10, 11/25, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 18, 19/52, 19а, 19б, 20/54, 21/97, 21а, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,  43/97, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/110; Шорманова 1/101, 2/103, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/32, 20/34, 21/141, 22/143, 23, 24, 24/141,  25, 26, 27, 28, 29, 30, 32/90, 33/77, 34/79, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75/88, 76/90.

Шолақтар: 3-Северный 1/73, 2/75, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/176, 10/78, 12/79, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20/6, 21, 22/5, 23, 24, 25, 26; 5-Северный 1/87, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10/90, 11, 11/89, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/16, 20/18, 21, 22/27, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; 6-Северный 1, 1/189, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 12/95, 13, 14, 15, 16, 17, 20/22, 21, 22/31, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/76; 12-Северный 1/125, 3, 5, 7, 9/128, 11/129, 13, 15, 17, 19а, 19б, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/101, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63/112.
N 493 Солнечный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Солнечный поселкесі,
Жамбыл көшесі, 2, "Мақпал" мәдениет үйі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны,
телефоны 27-92-61
Даңғыл: Конституция 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20,22, 24, 26, 28, 30.
Желекжол: Жамбыл 3, 5, 7, 15, 17, 19, 27.
Көшелер: Есенин 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8; Сәтбаев 2, 6, 7, 10.
Шолақтар: 3-шолақ 1, 3, 7, 11; Зеленый 1, 3, 11.
Қосалқы шаруашылық: МАЭС-2.
N 494 Школьный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 25/24,
"N 1 мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі,
телефоны 34-00-62
Даңғылдар: Абай 29, 31, 33, 35, 37а, 39/44; Мәшһүр Жүсіп 42б.
Көшелер: Әуезов 30, 36, 38, 40, 42; Горняков 25, 27; Дүйсембаев 30, 32, 34.
N 495 Студенческий сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 9,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім
бөлімінің N 6 мектеп-лицейі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 34-03-96
Даңғыл: Мәшһүр Жүсіп 36, 36а, 36б, 38, 38а, 38б, 40, 40г, 42в.
Көшелер: Горняков 13, 15, 15а, 15б, 15в, 17.
N 496 Молодежный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Павлов көшесі, 5,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 5 жалпы орта білім беретін мектеп"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 34-47-55
Даңғылдар: Қонаев 34, 36, 36/2; Мәшһүр Жүсіп 37а, 37б.
Көшелер: Әуезов 2/44, 4, 4а, 6, 10, 14, 21/2; Павлов 3а; Строительная: 28, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 36/19, 38, 40, 40а.
N 497 Богатырский сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Горняков көшесі, 20,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 7 мектеп-гимназия" мемлекеттік мекемесі,
телефоны 75-30-75
Даңғылдар: Мәшһүр Жүсіп 28, 28а, 30, 30а, 32, 34/10, 34а.
Көшелер: Горняков 12а, 12б, 12г, 16, 16а, 16б; Пішембаев 25/26, 27, 29, 29а, 29б, 35.
N 498 Шахтерский сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Строительная көшесі, 21,
"Ди-Ас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі,
телефоны 34-09-97
Даңғылдар: Қонаев 4а, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 32; Мәшһүр Жүсіп 29, 31, 31а.
Көшелер: Горняков 1, 3, 5, 7; Павлов 6, 8, 14, 16, 16а, 18, 18а; Новоселов 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 23, 25, 27, 28, 28а, 29/10, 30/12; Пішембаев 3а, 6, 9/1, 11/1, 13/58, 17, 19, 21/1; Возный: 2/5, 3, 4/7, 5, 6/8, 7, 12/15; Строительная 1, 2/15, 3, 4, 5, 7, 8/17, 10, 12, 16, 18, 20/6, 22, 24, 26, 26а; Царев 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19/6; Шахтерская 3, 5, 6, 6а, 11/9, 12, 13/10, 14, 18/6, 19, 20, 21, 22/5, 23/7.

Проезды: 3 Северный 1/73, 2/75, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/176, 10/78, 12/79, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/4, 20/6, 21, 22/5, 23, 24, 25, 26; 5 Северный 1/87, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10/90, 11, 11/89, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/16, 20/18, 21, 22/27, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30; 6 Северный 1, 1/189, 4а, 5, 6, 8, 9, 10, 12/95, 13, 14, 15, 16, 17, 20/22, 21, 22/31, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30/76; 12 Северный 1/125, 3, 5, 7, 9/128, 11/129, 13, 15, 17, 19а, 19б, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/101, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63/112.
Солнечный избирательный участок N 493
город Экибастуз, поселок Солнечный, улица
Джамбула,2, государственное коммунальное казенное
предприятие "Дом культуры "Макпал", телефон 27-92-61
Проспекты: Конституции 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20,22, 24, 26, 28, 30.
Бульвары: Жамбыла 3, 5, 7, 15, 17, 19, 27.
Улицы: Есенина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8; Сатпаева 2, 6, 7, 10.
Проезды: 3 проезд 1, 3, 7, 11; Зеленый 1, 3, 11.
Подхоз ГРЭС-2.
Школьный избирательный участок N 494
город Экибастуз, улица Абая,25/24,
государственное учреждение "Школа-лицей
N 1", телефон 34-00-62
Проспекты: Абая 29, 31, 33, 35, 37а, 39/44; Мәшһүр Жүсіп 42б.
Улицы: Ауэзова 30, 36, 38, 40, 42; Горняков 25, 27; Дуйсембаева 30, 32, 34.
Студенческий избирательный участок N 495
город Экибастуз, улица Горняков, 9,
государственное учреждение "Школа-лицей
N 6 отдела образования акимата города
Экибастуза", телефон 34-03-96
Проспекты: Мәшһүр Жүсіп 36, 36а, 36б, 38, 38а, 38б, 40, 40г, 42в.
Улицы: Горняков 13, 15, 15а, 15б, 15в, 17.
Молодежный избирательный участок N 496
город Экибастуз, улица Павлова, 5,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 5 отдела
образования акимата города Экибастуза",
телефон 34-47-55
Проспекты: Кунаева 34, 36, 36/2; Мәшһүр Жүсіп 37а, 37б.
Улицы: Ауэзова 2/44, 4, 4а, 6, 10, 21/2; Павлова 3а; Строительная: 28, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 36/19, 38, 40, 40а.
Богатырский избирательный участок N 497
город Экибастуз, улица Горняков, 20,
государственное учреждение "Школа – гимназия N 7
отдела образования акимата города Экибастуза",
телефон 75-30-75
Проспекты: Мәшһүр Жүсіп 28, 28а, 30, 30а, 32, 34/10, 34а.
Улицы: Горняков 12а, 12б, 12г, 16, 16а, 16б; Пшембаева 25/26, 27, 29, 29а, 29б, 35.
Шахтерский избирательный участок N 498
город Экибастуз, улица Строительная, 21,
товарищество с ограниченной ответственностью
"Ди-Ас", телефон 34-09-97
Проспекты: Кунаева 4а, 8/1, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 32; Мәшһүр Жүсіп 29, 31, 31а.
Улицы: Горняков 1, 3, 5, 7; Павлова 6, 8, 14, 16, 16а, 18, 18а; Новоселов 1/5, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 23, 25, 27, 28, 28а, 29/10, 30/12; Пшембаева 3а, 6, 9/1, 11/1, 13/58, 17, 19, 21/1; Возного: 2/5, 3, 4/7, 5, 6/8, 7, 12/15; Строительная 1, 2/15, 3, 4, 5, 7, 8/17, 10, 12, 16, 18, 20/6, 22, 24, 26, 26а; Царева 3, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19/6; Шахтерская 3, 5, 6, 6а, 11/9, 12, 13/10, 14, 18/6, 19, 20, 21, 22/5, 23/7.

Шолақтар: Инженерный 3/1, 4, 11, 13; Охотничий 2/5, 3, 4, 4а, 7; Тихий 3, 4, 5, 6; Узкий 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14; Школьный 4, 6, 7, 10.
N 499 Западный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Королев көшесі 73А,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 9 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі", телефоны 33-06-95
Көшелер: Королев 70, 70а, 72, 74, 76, 76/2, 76а, 76б, 80, 82, 82а, 84, 86, 86а; Энергетиков 71.
N 500 Ученический сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Московская көшесі, 81,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 11 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі", телефоны 33-08-57
Көшелер: Баянауыл 1/5, 1д, 1е,  3б, 3д, 4, 5, 5д, 5з, 7б, 7 е, 7з, 8, 9, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9ж, 9з, 10, 12, 14, 18, 20, 24; Бейбітшілік: 7, 9, 10,  14, 18, 19, 26; Жастар 1, 4, 5, 6, 9, 11, 17, 19, 27; Королев 92; Қостанай 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; Ленинградская 1, 2, 9, 13, 19, 21, 23, 24, 29, 30; Московская 67, 69, 71, 73; Рассветная 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 24, 25; Энергетиков 107.
Шолақтар: 1-Юго-Западный 6, 8, 11, 15, 27, 29, 30, 32; 2-Юго-Западный 22, 27; 3-Юго-Западный 4, 6, 7, 11, 12, 20, 24, 25, 26, 29; 4-Юго-Западный 1, 16, 17, 21, 23, 28, 29, 30, 32; 6-Юго-Западный 7, 9, 12, 28, 39; 7-Юго-Западный 6, 9, 10, 11, 23, 27; 8-Юго-Западный 10, 12, 13, 21, 24; 9-Юго-Западный 11, 13, 15.
N 501 Қонаев сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Энергетиков көшесі, 52,
"Өнер" қалалық мәдениет орталығы"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны,
телефоны 33-34-82
Көшелер: Әуезов: 130а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165а, 167/68, Энергетиков 46, 46а, 46б, 46в, 63, 69.
N 502 Ертіс сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Энергостроителей
желекжолы, 7, "Екібастұз қаласы әкімдігі
білім бөлімінің N 18 жалпы орта білім
беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі,
телефоны 33-38-11
Көшелер: Әуезов 89, 89а, 91, 91а, 93, 95, 97; Беркімбаев 90, 92, 96, 98; Энергостроителей 9, 11, 13, 19, 21, 21а.
N 503 Уәлиханов сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Энергетиков көшесі, 54А,
"Академик Сәтбаев атындағы Екібастұз
инженерлік-техникалық институты" мекемесі,
телефоны 33-34-24
Желекжоллар: Сәтбаев 38, 38а, 46, 48, 50; Энергостроителей 15, 17, 23.
Көше: Беркімбаев 102, 104/2, 106, 112.
N 504 Бөгембай сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Сәтбаев көшесі, 24
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 23 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 37-07-50
Желекжол: Сәтбаев 24а, 24а/2, 24б, 24б/1, 28/1, 28б, 67/1.

Проезды: Инженерный 3/1, 4, 11, 13; Охотничий 2/5, 3, 4, 4а, 7; Тихий 3, 4, 5, 6; Узкий 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14; Школьный 4, 6, 7, 10.
Западный избирательный участок N 499
город Экибастуз, улица Королева 73А,
государственное учреждение
"Средняя общеобразовательная школа
N 9 отдела образования акимата города
Экибастуза", телефон 33-06-95
Улицы: Королева 70, 70а, 72, 74, 76, 76/2, 76а, 76б, 80, 82, 82а, 84, 86, 86а;  Энергетиков 71.
Ученический избирательный участок N 500
город Экибастуз, улица Московская, 81,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 11 отдела
образования акимата города Экибастуза",
телефон 33-08-57
Улицы: Баянаульская 1/5, 1д, 1е,  3б, 3д, 4, 5, 5д, 5з, 7б, 7 е, 7з, 8, 9, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9ж, 9з, 10, 12, 14, 18, 20, 24; Бейбитшилик: 7, 9, 10, 14, 18, 19, 26; Жастар 1, 4, 5, 6, 9, 11, 17, 19, 27; Королева 92; Кустанайская 2, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; Ленинградская 1, 2, 9, 13, 19, 21, 23, 24, 29, 30; Московская 67, 69, 71, 73; Рассветная 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 23, 24, 25; Энергетиков 107.
Проезды: 1 Юго-Западный 6, 8, 11, 15, 27, 29, 30, 32; 2 Юго-Западный 22, 27; 3 Юго-Западный 4, 6, 7, 11, 12, 20, 24, 25, 26, 29; 4 Юго-Западный 1, 16, 17, 21, 23, 28, 29, 30, 32; 6 Юго-Западный 7, 9, 12, 28, 39; 7 Юго-Западный 6, 9, 10, 11, 23, 27; 8 Юго-Западный 10, 12, 13, 21, 24; 9 Юго-Западный 11, 13, 15.
Кунаевский избирательный участок N 501
город Экибастуз, улица Энергетиков, 52,
казенное государственное коммунальное
предприятие "Городской центр культуры
"Онер", телефон 33-34-82
Улицы: Ауэзова: 130а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165а, 167/68, Энергетиков 46, 46а, 46б, 46в, 63, 69.
Иртышский избирательный участок N 502
город Экибастуз, бульвар Энергостроителей,
7, государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 18 отдела
образования акимата города Экибастуза",
телефон 33-38-11
Улицы: Ауэзова 89, 89а, 91, 91а, 93, 95, 97; Беркимбаева 90, 92, 96, 98; Энергостроителей 9, 11, 13, 19, 21, 21а.
Валихановский избирательный участок N 503
город Экибастуз, улица Энергетиков,54А,
учреждение "Экибастузский  инженерно-технический
институт имени академика Сатпаева",
телефон 33-34-24
Бульвары: Сатпаева 38, 38а, 46, 48, 50; Энергостроителей 15, 17, 23.
Улица: Беркимбаева 102, 104/2, 106, 112.
Богембайский избирательный участок N 504
город Экибастуз, улица Сатпаева,24
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 23
отдела образования акимата города Экибастуза",
телефон 37-07-50
Бульвар: Сатпаева 24а, 24а/2, 24б, 24б/1, 28/1, 28б, 67/1.

Көше: Әуезов 65, 67/2, 73, 77, 79, 81, 81а.
N 505 Жасыбай сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 55а,
"Жасыбай" балалар-жасөспірімдер спорт
Мектебі" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны, телефоны 75-71-33
Даңғыл: Абай 49 (3, 4-корпустар), 68, 70, 72.
Желекжол: Сәтбаев 22 (1, 2, 3, 4-корпустар), 24.
Көше: Әуезов 59, 61, 61/1, 63/2, 63/3.
N 506 Торайғыров сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Сәтбаев көшесі, 4,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 24 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі", телефоны 75-22-84
Даңғыл: Мәшһүр Жүсіп 46, 46а, 48, 50, 52 (1, 2, 3, 4, 5, 6-корпустар).
Желекжол: Сәтбаев 6, 8 (1-корпус).
Көше: Әуезов 47, 49, 49 (2, 3, 4, 5, 6, 7-корпустар).
N 507 Парковый сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 66,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 13 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі", телефоны 77-26-08
Даңғыл: Мәшһүр Жүсіп 60, 64, 64а, 64б.
Желекжол: Сәтбаев 3, 5, 7, 8 (2, 3-корпустар), 9, 13.
Көше: Шешембеков 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 11б.
N 508 Шешембеков сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 109,
"N 4 кәсіптік лицей" мемлекеттік мекемесі,
телефоны 75-01-64
Даңғыл: Мәшһүр Жүсіп 77, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 93.
Көшелер: Строительная 82а ,86, 88, 99, 111, 113; Торайғыров 25.
N 509 Гагарин сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Строительная көшесі, 48А,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 10 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 77-57-03
Көше: Строительная 42, 43, 44, 45б, 46, 47, 47а, 48, 49б, 49в, 49г, 49д, 50, 51/14, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63/13, 64, 65/14, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75а, 75б, 76, 78, 79, 79а, 85а, 87а, 89, 89а.
N 510 Кітапхана сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп көшесі, 51,
"Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 75-88-65
Даңғыл: Мәшһүр Жүсіп 47, 55, 55а, 58/1, 58а,59, 61, 63, 65, 69а, 71,73, 75.
Көше: Әуезов 21, 1-корпус.
N 511 Матросовский сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Қонаев көшесі, 42,
"N 4 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорны "Шахтер" стадионының
әкімшілік ғимараты, телефоны 22-17-87
Даңғыл: Қонаев 25, 46, 48а, 48г, 50/1, 52, 52а, 54, 56, 60, 62, 64, 64/1, 70, 72.
Көшелер: Әуезов 3, 5, 7, 13; Космонавтов 10; Матросов 2, 3, 9, 10, 12, 12а; Новоселов 41/9, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 45в, 46а, 46б, 47/5, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50/8, 52, 53, 53а, 53б, 54, 54а, 55, 56а, 57, 58/8, 58а, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 65, 65а, 66, 66а, 66б, 66в, 67, 69, 69/3, 70, 70а, 71/5, 72а, 72б, 72г, 74, 75, 75а, 77; Павлодарская 2/52, 3, 3а, 4, 5, 5а, 11, 12; Советов 2, 4, 4а, 6, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 14, 16, 16а.
N 512 Строительный сайлау учаскесі сайлау
учаскесі Екібастұз қаласы, Мәшһүр Жүсіп
көшесі,103А, "Екібастұз қаласы әкімдігі
Абай Құнанбаев атындағы N 2 жалпы орта
білім беретін мектебі" мемлекеттік

Улицы: Ауэзова 65, 67/2, 73, 77, 79, 81, 81а.
Жасыбайский избирательный участок N 505
город Экибастуз, улица Абая, 55а,
государственное коммунальное казенное
предприятие "Детско-юношеская спортивная
школа "Жасыбай", телефон 75-71-33
Проспект: Абая 49 (корпуса 3, 4), 68, 70, 72.
Бульвар: Сатпаева 22 (корпуса 1,2,3,4), 24.
Улица: Ауэзова 59, 61, 61/1, 63/2, 63/3.
Торайгыровский избирательный участок N 506
город Экибастуз, улица Сатпаева,4,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 24
отдела образования акимата города
Экибастуза", телефон 75-22-84
Проспект: Мәшһүр Жүсіп 46, 46а, 48, 50, 52 (корпуса 1, 2, 3, 4, 5, 6).
Бульвар: Сатпаева 6, 8 (корпуса 1).
Улица: Ауэзова 47, 49, 49 (корпуса 2, 3, 4, 5, 6, 7).
Парковый избирательный участок N 507
город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 66,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 13
отдела образования акимата города
Экибастуза", телефон 77-26-08
Проспект: Мәшһүр Жүсіп 60, 64, 64а, 64б.
Бульвар: Сатпаева 3, 5, 7, 8 (корпуса 2, 3), 9, 13.
Улица: Шешембекова 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 9а, 11а, 11б.
Шешембековский избирательный участок N 508
город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп, 109,
государственное учреждение "Профессиональный
лицей N 4", телефон 75-01-64
Проспект: Мәшһүр Жүсіп 77, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 93.
Улицы: Строительная 82а ,86, 88, 99, 111, 113; Торайгырова 25.
Гагаринский избирательный участок N 509
город Экибастуз, улица Строительная, 48А,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 10 отдела
образования акимата города Экибастуза",
телефон 77-57-03
Улица: Строительная 42, 43, 44, 45б, 46, 47, 47а, 48, 49б, 49в, 49г, 49д, 50, 51/14, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63/13, 64, 65/14, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75а, 75б, 76, 78, 79, 79а, 85а, 87а, 89, 89а.
Библиотечный избирательный участок N 510
город Экибастуз, государственное учреждение
"Централизованная библиотечная система",
Мәшһүр Жүсіп, 51, телефон 75-88-65
Проспект: Мәшһүр Жүсіп 47, 55, 55а, 58/1, 58а, 59, 61, 63, 65, 69а, 71,73, 75.
Улица: Ауэзова 21, корпус 1.
Матросовский избирательный участок N 511
город Экибастуз, улица Кунаева, 42,
административное здание стадиона "Шахтер"
государственного коммунального казенного
предприятия "Детско-юношеская спортивная
школа N 4", телефон 22-17-87
Проспект: Кунаева 25, 46, 48а, 48г, 50/1, 52, 52а, 54, 56, 60, 62, 64, 64/1, 70, 72.
Улицы: Ауэзова 3, 5, 7, 13; Космонавтов 10; Матросова 2, 3, 9, 10, 12, 12а; Новоселов 41/9, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 45в, 46а, 46б, 47/5, 47а, 48, 48а, 48б, 49, 50/8, 52, 53, 53а, 53б, 54, 54а, 55, 56а, 57, 58/8, 58а, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 64б, 65, 65а, 66, 66а, 66б, 66в, 67, 69, 69/3, 70, 70а, 71/5, 72а, 72б, 72г, 74, 75, 75а, 77; Павлодарская 2/52, 3, 3а, 4, 5, 5а, 11, 12; Советов 2, 4, 4а, 6, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 14, 16, 16а.
Строительный избирательный участок N 512
город Экибастуз, улица Мәшһүр Жүсіп,103А,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 2 имени Абая
Кунанбаева акимата города Экибастуза",

мекемесі, телефоны 77-15-77
Даңғылдар: Абай 131/127, 133, 135, 137, 139, 141, 143; Қонаев 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 103, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; Мәшһүр Жүсіп 105, 107, 109, 111, 113, 115.
Көшелер: Аптечная 1, 3, 5, 5а; 8-наурыз 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Арай 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25/153; Бажов 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14; Бузин 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16; Гагарин 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Крупская 4, 6, 8; Новоселов 80, 82, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110/32, 111/2, 112, 113, 114/29, 115, 117, 118, 120, 120а, 121/2, 122, 124, 125, 125а, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; Строительная 90, 90а, 92, 94, 96, 115, 117, 119, 121, 123/127; Торайғыров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 15, 17, 19; Целинная 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 41/10, 42, 43, 44а, 45, 46а, 47, 48а, 49, 50а, 54а.
Шолақтар: Восточный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Кольцевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Тупиковый 4, 5/12, 6, 10; Угловой 3, 5, 7, 8, 9.
N 513 Промышленный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 121а,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
"Қайнар" білім беру және бос уақытты қамту
кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны, телефоны 33-89-21
Даңғылдар: Абай 131а, 133а, 146, 148, 150, 150а, 158, 160, 160б; Қонаев 134, 136, Мәшһүр Жүсіп 125,127.
Көшелер: 70 лет ВЛКСМ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16; Бұхар жырау 265, 267, 269, 271, 273, 280а, 281, 283, 285, 286а, 286б, 287, 289, 291а, 295/138; Гоголь 3, 4/152, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Интернациональная 4, 5, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 19, 23; Мир 18; Өндірістік 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16; Строительная 129, 133, 134/24, 135, 136, 138; Целинная 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54/147, 56; Шахтостроителей 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Энтузиастов  2, 6, 7, 8, 9, 12.
Шолақтар: 1-Южный 3, 4, 5, 7; 2-Южный 16, 18, 18/2, 20, 22, 24/134; Достық 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Замкнутый 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
N 514 Омашев сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Рабочая көшесі, 1,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 17 жалпы орта білім беретін мектебі"

телефон 77-15-77
Проспекты: Абая 131/127, 133,135, 137, 139, 141, 143; Кунаева 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 103, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; Мәшһүр Жүсіп 105, 107, 109, 111, 113, 115.
Улицы: Аптечная 1, 3, 5, 5а; 8 Марта 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Арай 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25/153; Бажова 3, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 12, 14; Бузина 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 16; Гагарина 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Крупская 4, 6, 8; Новоселов 80, 82, 83, 83а, 85, 85а, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110/32, 111/2, 112, 113, 114/29, 115, 117, 118, 120, 120а, 121/2, 122, 124, 125, 125а, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; Строительная 90, 90а, 92, 94, 96, 115, 117, 119, 121, 123/127; Торайгырова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 15, 17, 19; Целинная 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 41/10, 42, 43, 44а, 45, 46а, 47, 48а, 49, 50а, 54а.
Проезды: Восточный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,  16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Кольцевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Тупиковый 4, 5/12, 6, 10; Угловой 3, 5, 7, 8, 9.
Промышленный избирательный участок N 513
город Экибастуз, улица Абая 121а, коммунальное
государственное казенное предприятие
"Образовательно-досуговый комплекс "Кайнар"
отдела образования акимата города Экибастуза",
телефон 33-89-21
Проспекты: Абая 131а, 133а, 146, 148, 150, 150а, 158, 160, 160б; Кунаева 134, 136, Мәшһүр Жүсіп 125,127.
Улицы: 70 Лет ВЛКСМ 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16; Бухар Жырау 265, 267, 269, 271, 273, 280а, 281, 283, 285, 286а, 286б, 287, 289, 291а, 295/138; Гоголя 3, 4/152, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 15; Интернациональная 4, 5, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 19, 23; Мира 18; Промышленная 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 16; Строительная 129, 133, 134/24, 135, 136, 138; Целинная 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 52а, 54, 54/147, 56; Шахтостроителей 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Энтузиастов  2, 6, 7, 8, 9, 12.
Проезды: 1 Южный 3, 4, 5, 7; 2 Южный 16, 18, 18/2, 20, 22, 24/134; Достык 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15; Замкнутый 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Омашевский избирательный участок N 514
город Экибастуз, улица Рабочая, 1,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 17 отдела
образования акимата города Экибастуза",

мемлекеттік мекемесі, телефоны 33-85-10
Даңғылы: Мәшһүр Жүсіп, 151а, 155, 157, 161.
Көшелер: Бұхар жырау 250, 252а, 254, 256, 258, 274а, 276а, 278, 278а, 280, 282, 284; Жауынгер-интернационалистер 6, 7, 11, 13, 20, 22, 27, 28, 30, 32; Гоголь 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21а, 21г, 21е, 23а, 25, 27, 27а; Дружба 1, 1а, 1б, 3, 5, 9, 11а, 13, 10, 14, 15, 16, 20; Заводская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 64, 66; Омашев 6, 8,12, 13,  15, 17, 18, 21, 22, 27, 31, 33, 34; Рабочая 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 63б; Трудовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Целинная 25а, 60а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81.
N 515 Трудовой сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Абай көшесі, 86,/
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 4 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 33-77-52
Даңғылы: Абай 80, 82, 84, 88, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101/33, 102, 103/34, 104, 105/1, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117/2, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128, 130/20, Мәшһүр Жүсіп 90а.
Көшелер: Әлмұхамбетов 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Бұхар жырау 145/2, 151, 155/27, 157/16, 159/15, 161/16, 163/15, 164, 167, 171/10, 173/13, 175/16, 177/15, 179/20, 181/23, 183/16, 185/15, 187/16, 189/15, 191/16, 193/1, 195/16, 197/13, 199/14, 201/13, 203/20, 205/19, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/20, 235/19, 237, 239, 239а, 241, 243; Гридин 97/7, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 115б, 117/7, 119, 119/2, 121, 123, 125/11, 129, 131, 131/8, 150, 151, 158, 158/2, 160/1, 162/2, 164/2, 166/1, 170/9, 172/2, 174/1, 176/2, 178/1, 180/2, 182/1, 184/2, 186/1, 188/2, 190/1, 192/1, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 214; Жамбыл 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16; Жүнісов 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30; Қазақстан 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10/216, 11, 12, 13, 14/25, 15, 16, 17, 18, 20; Киевская 1, 1а, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/152, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 23, 24/27, 25, 26, 27, 28; Мұқышев 5, 6, 9/194, 10, 11, 12, 13/2, 14, 15/1; Первомайская 2а, 2/12, 4, 8, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32; Сүтжанов 3/1, 5/2, 6/168, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21; Торайғыров 47, 67/2, 69/1; Шевченко 1, 2, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/25, 18, 19, 19/26, 19а, 19б, 20, 20а, 21/9, 22/16, 23/8, 24/23, 25, 27/8, 28, 30, 32; Екібастұздың 40 жылдығы 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/245.

телефон 33-85-10
Проспекты: Мәшһүр Жүсіп 151а, 155, 157, 161.
Улицы: Бухар Жырау 250, 252а, 254, 256, 258, 274а, 276а, 278, 278а, 280, 282, 284; Воинов интернационалистов 6, 7, 11, 13, 20, 22, 27, 28, 30, 32; Гоголя 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21а, 21г, 21е, 23а, 25, 27, 27а; Дружбы 1, 1а, 1б, 3, 5, 9, 11а, 13, 10, 14, 15, 16, 20; Заводская 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 64, 66; Омашева 6, 8,12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 27, 31, 33, 34; Рабочая 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 63б; Трудовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12; Целинная 25а, 60а, 64, 64а, 66, 66а, 68, 68а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81.
Трудовой избирательный участок N 515
город Экибастуз, улица Абая, 86,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 4 отдела
образования акимата города Экибастуза",
телефон 33-77-52
Проспекты: Абая 80, 82, 84, 88, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101/33, 102, 103/34, 104, 105/1, 107/2, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117/2, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128, 130/20; Мәшһур Жүсіп 90а.
Улицы: Альмухамбетова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Бухар Жырау 145/2, 151, 155/27, 157/16, 159/15, 161/16, 163/15, 164, 167, 171/10, 173/13, 175/16, 177/15, 179/20, 181/23, 183/16, 185/15, 187/16, 189/15, 191/16, 193/1, 195/16, 197/13, 199/14, 201/13, 203/20, 205/19, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/20, 235/19, 237, 239, 239а, 241, 243; Гридина 97/7, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115а, 115б, 117/7, 119, 119/2, 121, 123, 125/11, 129, 131, 131/8, 150, 151, 158, 158/2, 160/1, 162/2, 164/2, 166/1, 170/9, 172/2, 174/1, 176/2, 178/1, 180/2, 182/1, 184/2, 186/1, 188/2, 190/1, 192/1, 196, 198, 200, 202, 204, 208, 210, 214; Джамбула 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16; Жунусова 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30; Казахстанская 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10/216, 11, 12, 13, 14/25, 15, 16, 17, 18, 20; Киевская 1, 1а, 2, 3, 3б, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/152, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 23, 24/27, 25, 26, 27, 28; Мукишева 5, 6, 9/194, 10, 11, 12, 13/2, 14, 15/1; Первомайская 2а, 2/12, 4, 8, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/2, 32; Сутжанова 3/1, 5/2, 6/168, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21; Торайгырова 47, 67/2, 69/1; Шевченко 1, 2, 5, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/25, 18, 19, 19/26, 19а, 19б, 20, 20а, 21/9, 22/16, 23/8, 24/23, 25, 27/8, 28, 30, 32; 40 лет Экибастуза 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/245.

Шолақтар: 4-Южный 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 31, 35, 37, 39; 7-Южный 3, 4, 5, 7, 8, 9; 8-Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; 12-Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; 13-Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/193; 14- Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 15-Южный 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/185; 16-Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; 21-Южный 2, 4, 6, 6а, 6б, 10, 10а, 12, 14, 16/165; 22-Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 23-Южный 2, 2/154, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 24-Южный 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/83, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; 25-Южный 3; 26-Южный 1, 1/69, 2, 3; Закрытый 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8/6, 9/4; Зеленый 3, 4/1, 5, 6/2, 7, 12, 13, 15, 18; Б.Кадреновой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Октябрьский 1, 2, 2а, 3, 5, 6а, 6б, 6в, 7, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 24; Открытый 3, 5, 8, 10, 11, 12.
N 516 Геологический сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, 18-Южный шолақ, 36,
"Хаербаев Кәрімжан Рахымұлы" жеке кәсіпкерінің
"Әлем" қонақ үйі, телефоны 33-76-52
Көшелер: Автомобилисттер 3а, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29; Әлмұхамбетов 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/21, 33, 35; Амангелді 2, 4/2, 6/1, 10/1, 16/14, 17/25, 18, 19/28, 20, 22/34, 23/32, 26/30, 27/28, 28/29, 29/27, 30/30, 32/29, 34/30, 36/29, 37/27, 38/30, 40/23, 42, 43, 43а, 44, 45/23, 46, 47/30, 48/30, 49/27, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; Арбиев 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33; Беркімбаев 173/2, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197; Бұхар жырау 168/15, 170/18, 172/17, 174/22, 176/25, 178/18, 180/17, 182/18, 186/18, 192/15, 194/16, 196, 198, 200/21, 200/22, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222; Геологическая 164/12, 166, 168, 169,170, 171/14, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 219; Жамбыл 17, 18/190, 19/2, 20, 21/141, 22, 24, 25, 26, 27, 28/39, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 70а; Мұқышев 16, 17/2, 18, 23/1, 24, 25/2, 28, 31/11, 32/9; Пионерская 2, 4, 6, 7, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 30, 32; Сейфуллин 1/25, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11/31, 12/33, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/11; Степная 4/43, 7/42, 14/44, 17/29, 19, 21, 25, 27/35, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Сүтжанов 24, 26, 27, 28, 29, 30,  34, 36, 37/24, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49.

Проезды: 4 Южный 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 31,  35, 37, 39; 7 Южный 3, 4, 5, 7, 8, 9; 8 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23; 12 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; 13 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/193; 14 Южный 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 15 Южный 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/185; 16 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; 21 Южный 2, 4, 6, 6а, 6б, 10, 10а, 12, 14, 16/165; 22 Южный 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 23 Южный 2, 2/154, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; 24 Южный 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/83, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; 25 Южный 3; 26 Южный 1, 1/69, 2, 3; Закрытый 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8/6, 9/4; Зеленый 3, 4/1, 5, 6/2, 7, 12, 13, 15, 18; Б.Кадреновой 1, 2 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Октябрьский 1, 2, 2а, 3, 5, 6а, 6б, 6в, 7, 9, 9а, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 24; Открытый 3, 5, 8, 10, 11, 12.
Геологический избирательный участок N 516
город Экибастуз, 18 Южный проезд, 36,
гостиница "Алем" индивидуального предпринимателя
"Хаербаев Каримжан Рахимович", телефон 33-76-52
Улицы: Автомобилистов 3а, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29; Альмухамбетова 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/21, 33, 35; Амангельды 2, 4/2, 6/1, 10/1, 16/14, 17/25, 18, 19/28, 20, 22/34, 23/32, 26/30, 27/28, 28/29, 29/27, 30/30, 32/29, 34/30, 36/29, 37/27, 38/30, 40/23, 42, 43, 43а, 44, 45/23, 46, 47/30, 48/30, 49/27, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; Арбиева 2/8, 3, 4, 5, 6, 7, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33; Беркимбаева 173/2, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197; Бухар Жырау 168/15, 170/18, 172/17, 174/22, 176/25, 178/18, 180/17, 182/18, 186/18, 192/15, 194/16, 196, 198, 200/21, 200/22, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222; Геологическая 164/12, 166, 168, 169,170, 171/14, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 219; Джамбула 17, 18/190, 19/2, 20, 21/141, 22, 24, 25, 26, 27, 28/39, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 70а; Мукишева 16, 17/2, 18, 23/1, 24, 25/2, 28, 31/11, 32/9; Пионерская 2, 4, 6, 7, 9а, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 30, 32; Сейфуллина 1/25, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11/31, 12/33, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/11; Степная 4/43, 7/42, 14/44, 17/29, 19, 21, 25, 27/35, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Сутжанова 24, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 37/24, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49.

Шолақтар: 11-Южный 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28; 13-Южный 17/188, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/35, 31, 32, 33, 34, 34/30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/13, 42/11, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61; 14-Южный 17/184, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/31, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41/9, 42/7, 44/6, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53; 15-Южный 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/5, 42/3, 45, 49; 16- Южный 17, 19, 21, 23; 17-Южный 14/20, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36; 18- Южный 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а; 20-Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27; Солнечный 4, 6, 8, 10, 12, 14; Тепличный 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
N 517 Баянауыл сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Петренко көшесі, 7,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 21 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 76-01-91
Желекжол: Петренко 1а, 7а, 11, 20, 23, 25, 27, 26, 31, 36, 37, 48, 50, 52, 63, 70, 80, 86, 89, 92.
Көшелер: Алматы 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Беркімбаев 182а, 182б, 184, 184а, 186а, 188, 190, 190а, 190б, 192, 192а, 192б, 192в, 194, 194а, 194в, 196, 196а, 196б, 196в, 198, 198а, 198б, 200/64, 200а, 200б, 202, 202а, 202г, 202д, 204, 204а, 204б, 204в; Блок 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 14, 17, 26; Горький 2, 4, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 17, 18, 19; Зеленая 1, 5, 6, 10,11, 18; Майская 2, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; Мир 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 36; Нефтянников 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10; Новосибирская 2, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 21; Октябрьская 1, 2, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24; Толстой 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23а, 28,  30; Тоқай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 24.
Шолақтар: 1-открытый 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11; Короткий 2/4, 6, 8.
N 518 Пригородный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Қоянды ауылы,
"N 14 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 74-29-86
Қоянды ауылы, Теміртас ауылы, Құрылысшы ауылы шекараларында.
Көшелер: Абай 1, 3; Амангелді 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Горняков 1, 3, 5; Животноводов 2, 4, 6, 8; Интернациональная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18; Механизаторов 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, , 15, 16, 17, 18; Новоселов 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Строительная 1, 3, 5.
N 519 Әуезов сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Солнечный поселкесі,
Мир көшесі, 10, "N 16 жалпы орта білім
беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі,
телефоны 34-98-34

Проезды: 11 Южный 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28; 13 Южный 17/188, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/35, 31, 32, 33, 34, 34/30, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/13, 42/11, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61; 14 Южный 17/184, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28/31, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41/9, 42/7, 44/6, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53; 15 Южный 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/5, 42/3, 45, 49; 16 Южный 17, 19, 21, 23; 17 Южный 14/20, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 36; 18 Южный 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 38а, 40, 40а, 42, 42а, 44, 44а; 20 Южный 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27; Солнечный 4, 6, 8, 10, 12, 14; Тепличный 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
Баянаульский избирательный участок N 517
город Экибастуз, улица Петренко, 7,
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 21
отдела образования акимата города
Экибастуза", телефон 33-69-42
Бульвары: Петренко 1а, 7а, 11, 20, 23, 25, 27, 26, 31, 36, 37, 48, 50, 52, 63, 70, 80, 86, 89, 92.
Улицы: Алмаатинская 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Беркимбаева 182а, 182б, 184, 184а, 186а, 188, 190, 190а, 190б, 192, 192а, 192б, 192в, 194, 194а, 194в, 196, 196а, 196б, 196в, 198, 198а, 198б, 200/64, 200а, 200б, 202, 202а, 202г, 202д, 204, 204а, 204б, 204в; Блока 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 14, 17, 26; Горького 2, 4, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 14а, 15, 16, 17, 18, 19; Зеленая 1, 5, 6, 10,11, 18; Майская 2, 5, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; Мира 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 36; Нефтянников 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10; Новосибирская 2, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 21; Октябрьская 1, 2, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24; Толстого 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23а, 28, 30; Тукая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 24.
Проезды: 1 открытый 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11; Короткий 2/4, 6, 8.
Пригородный избирательный участок N 518
город Экибастуз, село Коянды, государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная
школа N 14", телефон 74-29-86
В границах села Коянды, села Темиртас, села Курылысшы.
Улицы: Абая 1, 3; Амангельды 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10; Горняков 1, 3, 5; Животноводов 2, 4, 6, 8; Интернациональная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18; Механизаторов 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Новоселов 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Строительная 1, 3, 5.
Ауэзовский избирательный участок N 519
город Экибастуз, поселок Солнечный, улица
Мира,10, государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 16", телефон 34-98-34

Даңғыл: Конституция 3, 7, 11, 13, 15, 17/22, 23, 27.
Көшелер: Әуезов 4, 6, 14, 18; Мир 2, 8; Интернациональная 5, 7, 11; Степная 4; Набережная 16, 22; Дружба 2.
N 520 Ақкөл сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Ақкөл ауылы,
"Ақкөл орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 74-21-49
Ақкөл және Присовхозное ауылдарының шекараларында.
N 521 Зеленороща сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Зеленая роща ауылы,
"Шідерті негізгі мектебі" мемлекеттік
мекемесі телефоны 74-26-60
Зеленая роща және Жақсат ауылдарының шекараларында.
N 523 Байет сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Байет ауылы,
"Байет орта мектебі" мемлекеттік мекемесі,
телефоны 39-71-83
Байет ауылының шекарасында.
N 524 Фабричный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Атығай ауылы,
"Атығай орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 74-48-38
Атығай ауылының шекарасында.
N 525 Теміржол сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Құлакөл ауылы,
"Майқайың орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 74-47-83
Құлакөл және N 1 бөлімше шекараларында.
N 526 Қарасу сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Бесқауға ауылы,
"Қарасу орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 8-718-42-96-7-37
Бесқауға және Әйтен ауылдарының шекараларында.
N 527 Комсомол сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Шиқылдақ ауылы,
"Комсомол орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 39-63-41
Шиқылдақ ауылының шекарасында.
N 528 Қарасор сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Қарасор ауылы,
"Қарасор орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 74-06-12
Қарасор ауылының шекарасында.
N 529 Құдайкөл сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Құдайкөл ауылы,
"Құдайкөл орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 74-43-53
Құдайкөл ауылының шекарасында.
N 530 Өлеңті сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Тай ауылы,
"Өлеңті орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 74-33-05
Тай ауылының шекарасында.
N 531 Көксиыр сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Көксиыр ауылы,
"Өлеңті орта мектебі" мемлекеттік
мекемесінің құрамындағы Көксиыр
бастауыш мектебі, телефоны 74-32-76
Көксиыр, Талдықамыс және Жартас ауылдарының шекараларында.
N 532 Сарықамыс сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Сарықамыс ауылы,
Екібастұз қаласы әкімдігі білім
бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім
беретін мектебі, телефон 74-27-53
Сарықамыс, Қуандық және Суыққұдық ауылдарының шекараларында.
N 533 Степной сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Әлкей Марғұлан атындағы
село, Марғұлан ауылдық клубы, телефоны 39-55-49
Әлкей Марғұлан ат. село шекарасында.
N 534 Екібастұз сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Төртүй ауылы,
"Екібастұз орта мектебі"

Проспект: Конституции 3, 7, 11, 13, 15, 17/22, 23, 27.
Улицы: Ауэзова 4, 6, 14, 18; Мира 2, 8; Интернациональная 5, 7, 11;Степная 4; Набережная 16,22; Дружбы 2.
Аккольский избирательный участок N 520
город Экибастуз, село Акколь, государственное
учреждение "Аккольская средняя школа", телефон 74-21-49
В границах сел Акколь и Присовхозное.
Зеленорощинский избирательный участок N 521
город Экибастуз, село Зеленая роща,
государственное учреждение "Шидертинская
основная школа", телефон 74-26-60
В границах сел Зеленая роща и Жаксат.
Байетский избирательный участок N 523
город Экибастуз, село Байет, государственное
учреждение "Байетская средняя школа", телефон 39-71-83
В границах села Байет.
Фабричный избирательный участок N 524
город Экибастуз, село Атыгай, государственное
учреждение "Атыгайская средняя школа", телефон 74-48-38
В границах села Атыгай.
Железнодорожный избирательный участок N 525
город Экибастуз, село Кулаколь,
государственное учреждение "Майкаинская
средняя школа", телефон 74-47-83
В границах села Кулаколь и отделения N 1.
Карасуский избирательный участок N 526
город Экибастуз, село Бескауга,
государственное учреждение "Карасуская
средняя школа", телефон 8-718-42-96-7-37
В границах сел Бескауга и Айтен.
Комсомольский избирательный участок N 527
город Экибастуз, село Шикылдак,
государственное учреждение "Комсомольская
средняя школа", телефон 39-63-41
В границах села Шикылдак.
Карасорский избирательный участок N 528
город Экибастуз, село Карасор,
государственное учреждение "Карасорская
средняя школа", телефон 74-06-12
В границах села Карасор.
Кудайкольский избирательный участок N 529
город Экибастуз, село Кудайколь,
государственное учреждение "Кудайкольская
средняя школа", телефон 74-43-53
В границах села Кудайколь.
Олентинский избирательный участок N 530
город Экибастуз, село Тай,
государственное учреждение "Олентинская
средняя школа", телефон 74-33-05
В границах села Тай.
Коксиырский избирательный участок N 531
город Экибастуз, село Коксиыр,
Коксиырская начальная школа
в составе государственного учреждения
"Олентинская средняя школа", телефон 74-32-76
В границах сел Коксиыр, Талдыкамыс и Жартас.
Сарыкамысский избирательный участок N 532
город Экибастуз, село Сарыкамыс,
Сарыкамысская средняя общеобразовательная
школа отдела образования акимата города
Экибастуза, телефон 74-27-53;
В границах сел Сарыкамыс, Куандык и Суыккудук.
Степной избирательный участок N 533
город Экибастуз, село имени Алькея Маргулана,
Маргуланский сельский клуб, телефон 39-55-49
В границах села им. Алькея Маргулана.
Экибастузский избирательный участок N 534
город Экибастуз, село Тортуй,
государственное учреждение "Экибастузская

мемлекеттік мекемесі, телефоны 74-35-65
Төртүй ауылының шекарасында.
N 535 Қаражар сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Каражар ауылы,
"Екібастұз орта мектебі" мемлекеттік
мекемесінің құрамындағы Қаражар
бастауыш мектебі, телефоны 74-32-75
Каражар ауылының шекарасында.
N 536 Мыңтомар сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Мыңтомар ауылы,
"Екібастұз орта мектебі" мемлекеттік
мекемесінің құрамындағы Мыңтомар
бастауыш мектебі, телефоны 74-36-45
Мыңтомар және Ақши ауылдарының шекараларында.
N 537 Төртқұдық сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Төрт-құдық,
"Төрт-құдық орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 74-53-75,
8-718-42-95-1-48
Төрт-құдық ауылының шекарасында.
N 538 Бозшакөл сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Бозшакөл ауылы,
"Бозшакөл негізгі мектебі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 8-718-42-95-1-98, 74-51-43
Бозшакөл ауылы мен N 112 разъездінің шекараларында.
N 539 Шідерті сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Шідерті поселкесі,
"Юбилейный" мәдениет үйі" мемлекеттік
мекемесі, телефоны 39-83-97
Шідерті поселкесі және "Водник" қосалқы шаруашылығының шекараларында.
N 540 Заречный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Шідерті стансасы,
Шідерті бастауыш мектебі N 111, телефоны 74-51-11
Шідерті стансасының, АП – 162/9 мекемесінің, "Заречный" кентінің шекараларында.
N 541 Закрытый сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Қонаев көшесі, 85А,
"Екібастұз қалалық ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
уақытша ұстау изоляторы, телефоны 75-01-20
Уақытша ұстау изоляторы.
N 542 сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Торайғыров көшесі, 32,
"Қалалық аурухана" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорнының
терапевт корпусы, телефоны 37-24-64
Аурухана кешені.
N 584 Юбилейный сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, Абай көше, 55,
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 26 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 75-58-49
Даңғыл: Абай 49 (1, 2-корпустар).
Желекжол: Сәтбаев 12/51 (1, 2, 3, 4, 5, 6-корпустар), 8 (4, 5, 6-корпустар).
Көше: Әуезов 53а (1, 2, 4-корпустар).
N 585 Сәтбаев сайлау учаскесі
Екібастұз қаласы, М.Жүсіп көшесі 70а
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің
N 13 жалпы орта білім беретін мектебі"
мемлекеттік мекемесі, телефоны 77-22-11
Даңғыл: Мәшһүр Жүсіп 68, 70, 72, 72а, 76, 82, 84, 86/16.
Көшелер: Торайғыров 22, 24; Шешембеков 11, 11в, 11г, 13, 13а, 13б, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а.

средняя школа", телефон 74-35-65
В границах села Тортуй.
Каражарский избирательный участок N 535
город Экибастуз, село Каражар, Каражарская
начальная школа в составе государственного
учреждения "Экибастузская средняя школа",
телефон 74-32-75
В границах села Каражар.
Мынтомарский избирательный участок N 536
город Экибастуз, село Мынтомар,
Мынтомарская начальная школа в составе
государственного учреждения "Экибастузская
средняя школа", телефон 74-36-45
В границах сел Мынтомар и Акши.
Торткудукский избирательный участок N 537
город Экибастуз, село Торт-Кудук,
государственное учреждение "Торт-Кудукская
средняя школа", телефон 8-718-42-95-1-48, 74-53-75
В границах села Торт-Кудук.
Бозщакульский избирательный участок N 538
город Экибастуз, станция Бозщакуль,
государственное учреждение "Бозщакульская
основная школа", телефон 8-718-42-95-1-98, 74-51-43
В границах станции Бозщакуль и Разъезд N 112.
Шидертинский избирательный участок N 539
Поселок Шидерты, государственное учреждение
"Дом Культуры "Юбилейный", телефон 39-83-97
В границах поселка Шидерты и подхоза "Водник".
Заречный избирательный участок N 540
Станция Шидерты, Шидертинская начальная
школа N 111, телефон 74-51-11
В границах станции Шидерты, учреждения АП – 162/9, поселка "Заречный".
Закрытый избирательный участок N 541
город Экибастуз, улица Кунаева,85А,
изолятор временного содержания государственного
учреждения "Экибастузский городской отдел
внутренних дел", телефон 75-01-20
Изолятор временного содержания.
Больничный избирательный участок N 542
город Экибастуз, улица Торайгырова, 32,
терапевтический корпус государственного
коммунального казенного предприятия
"Экибастузская городская больница", телефон 37-24-64
Больничный комплекс.
Юбилейный избирательный участок N 584
город Экибастуз, улица Абая, 55, государственное
учреждение "Средняя общеобразовательная школа N 26
отдела образования акимата города Экибастуза",
телефон 75-58-49
Проспект: Абая 49 (корпуса 1, 2).
Бульвар: Сатпаева 12/51 (корпуса 1, 2, 3, 4, 5, 6), 8 (корпуса 4, 5, 6).
Улица: Ауэзова 53а (корпуса 1, 2, 4).
Сатпаевский избирательный участок N 585
город Экибастуз, улица М.Жусупа 70а
государственное учреждение "Средняя
общеобразовательная школа N 13 отдела
образования акимата города Экибастуза",
телефон 77-22-11
Проспект: Мәшһүр Жүсіп 68, 70, 72, 72а, 76, 82, 84, 86/16.
Улицы: Торайгырова 22, 24; Шешембекова 11, 11в, 11г, 13, 13а, 13б, 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а.