Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 309/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 ақпандағы N 322/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 ақпанда N 12-3-287 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы (IV шақырылған кезектен ХХXI сессия) "Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы (IV шақырылған ХХIX сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3180 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 148 "Сарыарқа самалы" газетінде, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 149 "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) N 338/31 шешімі негізінде және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-283 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Отарқа" газетінде, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы  N 52 "Вести Екибастуза" газетінде жарияланған) N 309/27 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5776485" сандары "7388763" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын "трансферттер түсімі - 1612278 мың теңге";
2) тармақшада "5724185" сандары "7570862" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-238" сандары "1619" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "1857" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "52300" сандары "101000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "238" сандары "-284718" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-238" сандары "284718" сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің 2 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2011 жылға облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативы келесі мөлшерде ескерілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 15 февраля 2011 года N 322/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2011 года N 12-3-287. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5  статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (ХХXI сессия, IV созыв) от 31 января 2011 года N 338/31 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3180, опубликовано в газете "Сарыарқа самалы" N 148 от 28 декабря 2010 года, в газете "Звезда Прииртышья" N 149 от 30 декабря 2010 года) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХVII сессия, ІV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-283, опубликовано в газете "Отарқа" N 53 от 30 декабря 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 52 от 30 декабря 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "5776485" заменить цифрами "7388763";
дополнить абзацем следующего содержания "поступления трансфертов - 1 612 278 тысяч тенге";
в подпункте 2) цифры "5724185" заменить цифрами "7570 862";
в подпункте 3):
цифры "-238" заменить цифрами "1619";
цифры "0" заменить цифрами "1857";
в подпункте 4) цифры "52300" заменить цифрами "101 000";
в подпункте 5) цифры "238" заменить цифрами "-284 718";
в подпункте 6) цифры "-238" заменить цифрами "284 718";
пункт 2 решения изложить в следующей редакции:
"Учесть на 2011 год норматив распределения доходов в областной бюджет в следующих размерах:

жеке табыс салығы бойынша – 41,8 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 100 пайыз.
Қалалық бюджеттің 2011 жылында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер келесі көлемде қарастырылғанын ескеру":
18539,0 мың теңге-мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
45058,0 мың теңге қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге;
17550,0 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
16388,0 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал жабдықтарымен жарақтандыруға;
11082,0 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
2053,0 мың теңге - арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
1519,0 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
14558,0 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
23400,0 мың теңге - "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға;
434582,0 мың теңге - білім беру объектілерінің құрылысына;
142000,0 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға;

по индивидуальному подоходному налогу – 41,8 процентов;
по социальному налогу - 100 процентов.
Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов в следующих размерах:
18539,0 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
45058,0 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
17550,0 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
16388,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11082,0 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
2053,0 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
1519,0 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
14558,0 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
23400,0 тысяч тенге - на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020";
434582,0 тысяч тенге - на строительство объектов образования;
142000,0 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;

144212,0 мың теңге - коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
741 337,0 мың теңге - су шаруашылығы объектілерін дамытуға;
953,0 - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
1 қосымша "2011 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5-қосымша "2011 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

144212,0 тысяч тенге - на развитие коммунального хозяйства;
741337,0 тысяч тенге - на развитие объектов водного хозяйства;
953,0 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.";
приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2011 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), (аульных) сельских округов на 2011 год" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.