Жалға алынған мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдалануға жалға алу төлемін белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы N 931/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 09 қарашада N 12-3-304 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 09 қыркүйектегі N 898/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 09.09.2013 N 898/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 128 мекенжайы бойынша орналасқан, жалға алынған мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді жалға алу үшін ай сайынғы төлем жалпы алаңның 1 (бір) шаршы метріне 38,59 теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. "Уют-А" үй-жай иеленушілерінің кооперативі осы үйдің басқарушы субъектісі болып анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н.В. Дычкоға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк

Об установлении арендной платы за пользование жилищем из государственного арендного жилищного фонда
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 14 октября 2011 года N 931/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 ноября 2011 года N 12-3-304. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 09 сентября 2013 года N 898/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 09.09.2013 N 898/9.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ежемесячную плату за аренду жилища из государственного арендного жилищного фонда, находящегося по адресу: город Экибастуз, улица Мухтара Ауэзова, 128 в размере 38,59 тенге за 1 (один) квадратный метр общей площади.
2. Определить субъектом управления данного дома кооператив собственников помещений "Уют-А".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Дычко Н.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк