Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1115/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада № 12-3-306 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 19.09.2022 № 870/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 19.09.2022 № 870/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Екібастұз қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша), барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 19.09.2022 № 870/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы А.А. Құрмановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ
Екібастұз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Б. Амантаев
2011 жылғы 21 қараша
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
№ 1115/10 қаулысына
1-қосымша
Кандидаттардың Екібастұз қаласының сайлаушыларымен
кездесулеріне арналған үй-жайлардың мекенжайлары

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 22 ноября 2011 года № 1115/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 ноября 2011 года № 12-3-306.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.09.2022 № 870/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен - постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.09.2022 № 870/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Определить совместно с Экибастузской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.09.2022 № 870/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза Курманову А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО
Председатель Экибастузской городской
территориальной избирательной комиссии Б. Амантаев
21 ноября 2011 год
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза от 22 ноября
2011 года № 1115/10
Адреса помещений для встреч кандидатов
с избирателями города Экибастуза

Ескерту. 1-қосымша алып тасталды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 19.09.2022 № 870/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
№ 1115/10 қаулысына
2-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 19.09.2022 № 870/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Елді мекен
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Екібастұз қаласы
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 20 тұрғын үйге қарама-қарсы
2
Абай – Ломоносов көшелерінің қиылысында
3
Желтоқсан көшесіндегі № 16 тұрғын үйге қарама-қарсы
4
Қосым Пішенбаев көшесі, № 12 үй, "Строймарт" дүкеніне қарама-қарсы
5
Абай – Кеншілер көшелерінің қиылысында
6
Абай – Мұхтар Әуезов көшелерінің қиылысында
7
Энергетиктер көшесіндегі № 42 тұрғын үйге қарама-қарсы
8
Кеншілер көшесіндегі "Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған № 1 лицей-мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
9
Абай көшесіндегі "Car City" автокешеніне қарама-қарсы
10
Мұхтар Әуезов көшесіндегі "NRG" автожанармай құю станциясына қарама-қарсы
11
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 71 тұрғын үйге қарама-қарсы
12
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 58 тұрғын үйге қарама-қарсы
13
Абай – Мұхтар Әуезов көшелерінің қиылысында
14
Абай көшесіндегі "Шылау" базарына қарама-қарсы
15
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі № 155 тұрғын үйге қарама-қарсы
16
Абай– Бауыржан Момышұлы көшелерінің қиылысында
17
Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 46 тұрғын үйге қарама-қарсы
18
Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 12 тұрғын үйге қарама-қарсы
19
Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 88 тұрғын үйге қарама-қарсы
20
Бауыржан Момышұлы - Космонавтов көшелерінің қиылысында
21
Мәшһүр Жүсіп – Бұхар Жырау көшелерінің қиылысында
22
Бауыржан Момышұлы көшесіндегі № 40 тұрғын үйге қарама-қарсы
23
Королев – Мәншүк Мәметова көшелерінің қиылысында
24
Королев көшесі, № 82А үй, "Дария" дүкеніне қарама-қарсы
25
Королев – Мұхтар Әуезов көшелерінің қиылысында
26
Мұхтар Әуезов көшесіндегі муниципалдық базарға қарама-қарсы
27
Энергетиктер көшесіндегі № 99 тұрғын үйге қарама-қарсы
28
Энергетиктер көшесіндегі Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Екібастұз қаласының № 2 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы
29
Мәншүк Мәметова көшесіндегі № 71 тұрғын үйге қарама-қарсы
30
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі №126 тұрғын үйге қарама-қарсы
31
Мәшһүр Жүсіп көшесіндегі №149 тұрғын үйге қарама-қарсы
32
Естай Беркімбаев – Торайғыров көшелерінің қиылысында
33

Сноска. Приложение 1 - исключено постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.09.2022 № 870/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 22 ноября 2011 года N 1115/10
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Экибастуза Павлодарской области от 19.09.2022 № 870/9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Населенный пункт
Места для размещения агитационных
печатных материалов
1
город Экибастуз
напротив жилого дома № 20 по улице Мәшһүр Жүсіп
2
на перекрестке улиц Абая - Ломоносова
3
напротив жилого дома № 16 по улице Желтоқсан
4
улица Косыма Пшенбаева, дом № 12, напротив магазина "Строймарт"
5
на перекрестке улиц Абая – Кеншілер
6
на перекрестке улиц Абая – Мухтара Ауэзова
7
напротив жилого дома № 42 по улице Энергетиктер
8
напротив здания государственного учреждения "Специализированная школа-лицей № 1 для одаренных детей города Экибастуза" по улице Кеншілер
9
напротив автокомплекса "Car City" по улице Абая
10
напротив автозаправочной станции "NRG" по улице Мухтара Ауэзова
11
напротив жилого дома № 71 по улице Мәшһүр Жүсіп
12
напротив жилого дома № 58 по улице Мәшһүр Жүсіп
13
на перекрестке улиц Абая – Мухтара Ауэзова
14
напротив рынка "Шылау" по улице Абая
15
напротив жилого дома № 155 по улице Мәшһүр Жүсіп
16
на перекрестке улиц Абая – Бауыржана Момышұлы
17
напротив жилого дома № 46 по улице Бауыржана Момышұлы
18
напротив жилого дома № 12 по улице Бауыржана Момышұлы
19
напротив жилого дома № 88 по улице Бауыржана Момышұлы
20
на перекрестке улиц Бауыржана Момышұлы - Космонавтов
21
на перекрестке улиц Мәшһүр Жүсіп – Бухар Жырау
22
напротив жилого дома № 40 по улице Бауыржана Момышұлы
23
на перекрестке улиц Королева – Мәншүк Мәметова
24
улица Королева, дом № 82А, напротив магазина "Дария"
25
на перекрестке улиц Королева – Мухтара Ауэзова
26
напротив муниципального рынка по улице Мухтара Ауэзова
27
напротив жилого дома № 99 по улице Энергетиктер
28
напротив здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 2 города Экибастуза" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области по улице Энергетиктер
29
напротив жилого дома № 71 по улице Мәншүк Мәметова
30
напротив жилого дома № 126 по улице Мәшһүр Жүсіп
31
напротив жилого дома № 149 по улице Мәшһүр Жүсіп
32
на перекрестке улиц Естая Беркимбаева – Торайгырова
33

Естай Беркімбаев көшесі, № 180 үй, "22-шағын аудан" аялдама павильонына қарама-қарсы
34
Естай Беркімбаев көшесіндегі "Уголек" дүкеніне қарама-қарсы
35
Бұхар Жырау көшесі, № 162 үй, "Валентина" дүкеніне қарама-қарсы
36
Солнечный кенті
Конституция даңғылындағы № 13 тұрғын үйге қарама-қарсы
37
Шідерті кенті
"Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Қаныш Сәтбаев атындағы канал" филиалы Павлодар пайдалану басқармасының әкімшілік ғимаратына қарама-қарсы
38
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
39
Төрт-Құдық ауылы
Жамбыл – Қаныш Сәтбаев көшелерінің қиылысында
40
Ақкөл ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
41
Зеленая роща ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
42
Бәйет ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
43
Атығай ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
44
Құлакөл ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
45
Құдайкөл ауылы
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Құдайкөл жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
46
Қарасор ауылы
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Қарасор жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
47
Шиқылдақ ауылы
Центральная – Школьная көшелерінің қиылысында
48
Сарықамыс ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы
49
Төртүй ауылы
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Екібастұз жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
50
Тай ауылы
орталық аялдамаға қарама-қарсы
51
Қоянды ауылы
орталық аялдамаға қарама-қарсы
52
Бесқауға ауылы
"Екібастұз қаласы әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Атамұра" мәдениет орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы

улица Естая Беркимбаева, дом № 180, напротив остановочного павильона "22 микрорайон"
34
напротив магазина "Уголек" по улице Естая Беркимбаева
35
улица Бухар Жырау, дом № 162, напротив магазина "Валентина"
36
поселок Солнечный
напротив жилого дома № 13 по проспекту Конституции
37
поселок Шидерты
напротив административного здания Павлодарского управления эксплуатации филиала "Канал имени Каныша Сатпаева" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз"
38
село имени академика Алькея Маргулана
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
39
село Торт-Кудук
на перекрестке улиц Жамбыла – Қаныш Сәтбаева
40
село Акколь
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
41
село Зеленая роща
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
42
село Байет
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
43
село Атыгай
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
44
село Кулаколь
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
45
село Кудайколь
напротив здания коммунального государственного учреждения "Кудайкольская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза,
управления образования Павлодарской области
46
село Карасор
напротив здания коммунального государственного учреждения "Карасорская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
47
село Шикылдак
на перекрестке улиц Центральная - Школьная
48
село Сарыкамыс
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"
49
село Тортуй
напротив здания коммунального государственного учреждения "Экибастузская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
50
село Тай
напротив центральной остановки
51
село Қоянды
напротив центральной остановки
52
село Бескауга
напротив здания сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры "Атамура" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Экибастуза"