Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған XXVII кезекті сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 309/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы N 399/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада N 12-3-308 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған кезектен тыс ХХХІX сессиясы) 2011 жылғы 7 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХХIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3192 болып тіркелген) N 398/39 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (IV шақырылған кезекті XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-283 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Отарқа" газетінде, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 "Вести Екибастуза" газетінде жарияланған) N 309/27 шешіміне  келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1–тармағында:
1) тармақшасында:
"7 992 672" деген сандар "8 551 700" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 884 701" деген сандар "5 894 501" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 031 763" деген сандар "2 580 991" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"8 525 067" деген сандар "8 681 095" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"162 800" деген сандар "180 800" деген сандарымен ауыстырылсын;
"170 800" деген сандар "188 800" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-696 812" деген сандар "-311 812" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"696 812" деген сандар "311 812" деген сандарымен ауыстырылсын;
2-тармағында:
"18539,0" деген сандар "131939,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"45058,0" деген сандар "38058,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"16388,0" деген сандар "16384,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"11082,0" деген сандар "10694,0" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 15 ноября 2011 года N 399/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 ноября 2011 года N 12-3-308
На основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4)  пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (ХХXIХ внеочередная сессия, IV созыв) от 7 ноября 2011 года N 398/39 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3192) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХVII сессия, ІV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-283, опубликовано в газете "Отарқа" N 53 от 30 декабря 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 52 от 30 декабря 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 992 672" заменить цифрами "8 551 700";
цифры "5 884 701" заменить цифрами "5 894 501";
цифры "2 031 763" заменить цифрами "2 580 991";
в подпункте 2):
цифры "8 525 067" заменить цифрами "8 681 095";
в подпункте 4):
цифры "162 800" заменить цифрами "180 800";
цифры "170 800" заменить цифрами "188 800";
в подпункте 5):
цифры "-696 812" заменить цифрами "-311 812";
в подпункте 6):
цифры "696 812" заменить цифрами "311 812";
в пункте 2:
цифры "18539,0" заменить цифрами "131939,0";
цифры "45058,0" заменить цифрами "38058,0";
цифры "16388,0" заменить цифрами "16384,0";
цифры "11082,0" заменить цифрами "10694,0";

"2053,0" деген сандар "2013,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1519,0" деген сандары "1628,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"16741,0" деген сандар "16658,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзац мына мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын: "13160,0 мың теңге – жастар тәжірибесін ұйымдастыру жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға";
"908797,0" деген сандар "961908,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
"36337,0" деген сандар "25450,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзац мына мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын: "385010,0 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға";
"47500,0" деген сандар "67500,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5–қосымшасында:

цифры "2053,0" заменить цифрами "2013,0";
цифры "1519,0" заменить цифрами "1628,0";
цифры "16741,0" заменить цифрами "16658,0";
абзац тринадцатый изложить в новой редакции следующего содержания "13160,0 тыс.тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" для финансирования мероприятий по организации молодежной практики";
цифры "908797,0" заменить цифрами "961908,0";
"36337,0" заменить цифрами "25450,0";
абзац двадцать второй изложить в новой редакции следующего содержания "385010,0 тыс.тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда по Программе занятости 2020";
цифры "47500,0" заменить цифрами "67500,0";
в приложении 5 к указанному решению:

"Солнечный кенті" жолындағы "Сомасы, (мың теңге)" бағанындағы "56229" деген сандар "60229" деген сандарымен ауыстырылсын;
04 "Білім беру" функционалдық тобында, 1 "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту" кіші функцияда, 123 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша "27492,0" деген сандар "31492,0" деген сандарымен ауыстырылсын;
004 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау" бағдарламасы бойынша "27412" деген сандар "31412" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

в строке "Поселок Солнечный" в графе "Сумма, (тыс.тенге)" цифры "56229" заменить цифрами "60229";
в функциональной группе 04 "Образование", в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение", по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" цифры "27492" заменить цифрами "31492";
по программе 004 "Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения" цифры "27412" заменить цифрами "31412";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.