Екібастұз қаласы әкімінің 2011 жылғы 8 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауы бойынша сайлау учаскелері туралы" N 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2011 жылғы 09 желтоқсандағы N 47 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 12-3-310 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2013 жылғы 28 мамырдағы N 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 28.05.2013 N 10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2011 жылғы 8 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауы бойынша сайлау учаскелері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-285 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 ақпанда N 6 "Отарқа" және N 6 "Экибастузское обозрение" газеттерінде жарияланған) N 4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қосымшасында:
N 513 Промышленный сайлау учаскесінде "Абай көшесі, 152, "Мамандандырылған күзет қызметі бөлімі" мемлекеттік мекемесі, телефоны 75-91-86" сөздері мен сандары "Абай көшесі, 121а, "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Қайнар" білім беру және бос уақытты қамту кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, телефоны 33-89-21" сөздерімен және сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы А.А. Құрмановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ:
Екібастұз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Б. Амантаев
2011 жылғы 09 желтоқсан

О внесении изменений в решение акима города Экибастуза от 8 февраля 2011 года N 4 "Об избирательных участках по выборам Президента Республики Казахстан"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 09 декабря 2011 года N 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2011 года N 12-3-310. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 28 мая 2013 года N 10
Сноска. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 28.05.2013 N 10.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима города Экибастуза от 8 февраля 2011 года N 4 "Об избирательных участках по выборам Президента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-285, опубликовано 10 февраля 2011 года в газетах "Отарка" N 6 и "Экибастузское обозрение" N 6) следующие изменения:
в приложении к решению:
в Промышленном избирательном участке N 513 слова и цифры "улица Абая, 152, государственное учреждение "Отдел специализированной службы охраны", телефон 75-91-86" заменить словами и цифрами "улица Абая 121а, коммунальное государственное казенное предприятие "Образовательно-досуговый комплекс "Кайнар" отдела образования акимата города Экибастуза", телефон 33-89-21".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза Курманову А.А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Экибастузской
городской территориальной
избирательной комиссии                     Б. Амантаев
09 декабря 2011 год