2012 - 2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 405/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 қаңтарда N 12-3-311 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы (IV сайланған XL сессиясы) "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193 тіркелген) негізінде және қаланың орталықтандырылған ақшалай қорын, оны құру көздерін және шығыстарын анықтау мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012-2014 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 524 215 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 809 341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37 932 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 111 350 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 565 592 мың теңге;
2) шығындар – 10 647 244 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 226 980 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 227 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 301 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 122 418 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 134 103 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 11 685 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -472 427 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 472 427 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012.01.26 N 8/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.03.20 N 17/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.17 N 29/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.05.25 N 37/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.18 N 59/8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.24 N 84/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.06 N 90/11 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

О бюджете города Экибастуза на 2012 - 2014 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 405/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2012 года N 12-3-311. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решения Павлодарского областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3193) и в целях определения централизованного денежного фонда города, источников его формирования и расходов Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 524 215 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 809 341 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 37 932 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 111 350 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 565 592 тысячи тенге;
2) затраты – 10 647 244 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 226 980 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 227 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 301 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 122 418 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 134 103 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 11 685 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -472 427 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 472 427 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 26.01.2012 N 8/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.03.2012 N 17/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 17.04.2012 N 29/5 (вводится в действие с 01.01.2012) от 25.05.2012 N 37/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 18.07.2012 N 59/8 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.10.2012 N 84/10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 90/11 (вводится в действие с 01.01.2012).

2. 2012 жылға облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі келесі мөлшерде ескерілсін:
жеке табыс салығы бойынша – 24 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 100 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012.07.18 N 59/8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2012 жылы ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет және спорт саласындағы мамандардың еңбекақылары мен тарифтік ставкалары қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 25 пайызға көтерілуі сақталсын.
4. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 1 350 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012.01.26 N 8/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.03.20 N 17/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.17 N 29/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.05.25 N 37/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.18 N 59/8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.24 N 84/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді): 2012.12.06 N 90/11 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
5. 4-қосымшаға сәйкес қаланың 2012 жылға арналған бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
6. 5-қосымшаға сәйкес кенттердің, ауылдардың (селолар), ауылдық (селолық) округтердің 2012 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
7. 6-қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Нақты шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Жүсіпаев
Қалалық мәслихат
хатшысының м.а.                            Л. Крыжановская
Екібастұз қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
(IV шақырылған кезекті XXXVIII сессия)
N 405/38 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
(V шақырылған кезектен тыс ХI сессия)
N 90/11 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті

2. Учесть на 2012 год норматив распределения доходов в областной бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу – 24 процентов;
по социальному налогу - 100 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 18.07.2012 N 59/8 (вводится в действие с 01.01.2012).
3. Сохранить на 2012 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 1 350 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 26.01.2012 N 8/2 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.03.2012 N 17/4 (вводится в действие с 01.01.2012) от 17.04.2012 N 29/5 (вводится в действие с 01.01.2012) от 25.05.2012 N 37/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 18.07.2012 N 59/8 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.10.2012 N 84/10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.12.2012 N 90/11 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2012 год согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, аулов (сел), (аульных) сельских округов на 2012 год согласно приложению 5.
7. Учесть в бюджете города Экибастуза на 2012 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов согласно приложению 6.
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        А. Жусупаев
Исполняющая обязанности секретаря
городского маслихата                       Л. Крыжановская
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XXXVIII сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 405/38
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(внеочередная ХI сессия, V созыв)
от 6 декабря 2012 года N 90/11
Бюджет города Экибастуза на 2012 год

56778
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
660
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
316
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1151271
009
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
954654
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13626
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
182991
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3022092
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
6294
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
6294
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
3015798
003
Жалпы бiлiм беру
2791003
006
Балаларға қосымша білім беру
152144
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1914
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
70737
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
20328
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20328
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
20328
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
241310
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
241310
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26279
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу

56778
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
660
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
316
464
Отдел образования района (города областного значения)
1151271
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
954654
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
13626
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
182991
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3022092
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6294
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6294
464
Отдел образования района (города областного значения)
3015798
003
Общеобразовательное обучение
2791003
006
Дополнительное образование для детей
152144
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1914
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
70737
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
20328
464
Отдел образования района (города областного значения)
20328
018
Организация профессионального обучения
20328
9
Прочие услуги в области образования
241310
464
Отдел образования района (города областного значения)
241310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26279
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012.10.24 N 84/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Ақкөл ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
008
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдiк, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2
Әлеуметтiк көмек

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 24.10.2012 N 84/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Аккольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции  государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь

Ескерту. Шешім 7 қосымшамен толықтырылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012.01.26 N 8/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2012.10.24 N 84/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
N
Бағдарламалар әкімшілерінің атауы/
Сомасы (мың теңге)
қ/н
бюджеттік кредиттердің мақсаты
1
2
3
БАРЛЫҒЫ 227281
1
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7281
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7281
2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
220000
кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкін жөндеу жүргізуге арналған
220000

Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 26.01.2012 N 8/2 (вводится в действие с 01.01.2012); в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 24.10.2012  N 84/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
N п/п Наименование администраторов программ/назначение бюджетных кредитов Сумма (тыс. тенге)
1 2 3
ВСЕГО 227281
1
Отдел экономики и бюджетного планирования
7281
для реализации мер социальной поддержки специалистов
7281
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
220000
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума
220000