Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 157/28 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 09 ақпандағы N 166/30 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанда N 12-4-97 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXXІ сессиясы) 2011 жылғы 31 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXІX сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" N 324/29 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 338/31 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде 3180 нөмірімен 2011 жылы 4 ақпанда тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 157/28 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде N 12-4-91 болып 2010 жылғы 31 желтоқсанда тіргелген, "Ауыл тынысы" мен "Пульс села" газеттерінің N 4 22.01.2011 ж., N 5 29.01.2011 ж. жарияланған) келесі  өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1747474 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 170512 мың теңге;
салық емес түсімдер – 1917 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 107 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1574938 мың теңге;
2) шығындар – 1730914 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 17723 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19147 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1424 мың теңге;
4) қаржылық активтер бойынша операциялар сальдосы – 6250 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтер сатып алу - 6250 мың теңге;
5) бюджет дефициті – -7413 мың теңге;
6) бюджет профицитін пайдалану - 7413 мың теңге".

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 09 февраля 2011 года N 166/30. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 25 февраля 2011 года N 12-4-97. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXXІ сессия, IV созыв) от 31 января 2011 года N 338/31 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХІХ сессия, IV созыв) N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3180 от 4 февраля 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, ХХVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 12-4- 91 от 31 декабря 2010 года, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 22.01.2011 г. N 4, от 29.01.2011 г. N 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет района на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1747474 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 170512 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1917 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 107 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1574938 тысяч тенге;
2) затраты – 1730914 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17723 тысяч тенге , в том числе:
бюджетные кредиты - 19147 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1424 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6250 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6250 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -7413 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – 7413 тысяч тенге".

2. Көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер 2011 жылға арналған аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
5423 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2873 мың теңге - қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге;
1728 мың теңге - үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
8194 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал жабдықтарымен жарақтандыруға;
5541 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға;
1120 мың теңге - арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
5775 мың теңге - ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
11691 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
780 мың теңге - "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға."
3. Көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-2 тармағымен толықтырылсын:
"3-2. Республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер 2011 жылға арналған аудандық бюджеттен келесі мөлшерде қарастырылсын:
24000 мың теңге - су шаруашылығы объектілерін дамытуға."

2. Указанное решение дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
5423 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2873 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей–сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
1728 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
8194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5541 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
1120 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
5775 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
11691 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
780 тысяч тенге – на поддержку частного предпринимательства  в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020".
3. Указанное решение дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
24000 тысяч тенге на развитие объектов водного хозяйства."

4. Көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-3 тармағымен толықтырылсын:
"3-3. Республикалық бюджеттен 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 19147 мың теңге – ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несие қарастырылсын".
5. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
6. 2011 жылға арналған инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) жүзеге асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген 2011 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламалар тізбесі N 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Указанное решение дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 19147 тысяч тенге."
5. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета района на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на  реализацию инвестиционных проектов (программ) на 2011 год согласно приложения N 2.

467
Аудан (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
13
Басқалар
9
Басқалар
452
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Развитие объектов водного хозяйства
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц