Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 157/28 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 173/32 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 06 сәуірде N 12-4-100 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағына және Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXXІІІ (кезектен тыс) сессиясы) 2011 жылғы 16 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXІX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 2011 - 2013 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" N 324/29 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 355/33 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде 3185 нөмірімен 2011 жылы 28 наурызда тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 157/28 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде N 12-4-91 болып 2010 жылғы 31 желтоқсанда тіргелген, "Ауыл тынысы" мен "Пульс села" газеттерінің N 4 22.01.2011 ж.,N 5 29.01.2011 ж. жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімінің 1 тармағы:
1) тармақшасында:
"1747474" деген сандар "1749877" сандармен ауыстырылсын;
"1574938" деген сандар "1577341" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1730914" деген сандар "1752464" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-7413" деген сандар "-26560" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "7413" деген сандар "26560" сандармен ауыстырылсын;
шешімінің 3-1 тармағында "11691" деген сандар "13402" сандармен ауыстырылсын; келесі мазмұндағы мына абзацмен толықтырылсын:
"10232 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв XXVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 28 марта 2011 года N 173/32. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 06 апреля 2011 года N 12-4-100. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXXІІІ (внеочередная) сессия, IV созыв) от 16 марта 2011 года N 355/33 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХІХ сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3185 от 28 марта 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, ХХVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 12-4- 91 от 31 декабря 2010 года, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 22.01.2011 г. N 4, от 29.01.2011 г. N 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1747474" заменить цифрами "1749877";
цифры "1574938" заменить цифрами "1577341";
в подпункте 2) цифры "1730914" заменить цифрами "1752464";
в подпункте 5) цифры "-7413" заменить цифрами "-26560";
в подпункте 6) цифры "7413" заменить цифрами "26560";
в пункте 3-1 решения цифры "11691" заменить цифрами "13402"; дополнить абзацами следующего содержания:
"10232 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;

9607 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
4290 мың теңге – жалақыны ішінара қаражаттандыруға;
5317 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құруға";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

9607 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
4290 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
5317 тысяч тенге - на создание центров занятости";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.