Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 157/28 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы N 177/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 шілдеде N 12-4-101 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXXV сессиясы) 2011 жылғы 24 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXІX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 2011 - 2013 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" N 324/29 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 362/35 шешіміне (мемлекеттік тізілімде 3188 нөмірімен 2011 жылы 30 маусымда тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 157/28 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде N 12-4-91 болып 2010 жылғы 31 желтоқсанда тіркелген, "Ауыл тынысы" мен "Пульс села" газеттерінің N 4 22.01.2011 ж., N 5 29.01.2011 ж. жарияланған) келесі  өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімінің 1 тармағы:
1) тармақшасында:
"1749877" деген сандар "1746289" сандармен ауыстырылсын;
"170512" деген сандар "169267" сандармен ауыстырылсын;
"1917" деген сандар "2782" сандармен ауыстырылсын;
"107" деген сандар "487" сандармен ауыстырылсын;
"1577341" деген сандар "1573753" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "1752464" деген сандар "1885466" сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында "6250" деген сандар "6860" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-26560" деген сандар "-163760" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "26560" деген сандар "163760" сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармағында:
"1728" деген сандар "1300" сандармен ауыстырылсын;
"10232" деген сандар "9932" сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 июня 2011 года N 177/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июля 2011 года N 12-4-101. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXXV сессия, IV созыв) от 24 июня 2011 года N 362/35 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХІХ сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3188 от 30 июня 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, ХХVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 12-4- 91 от 31 декабря 2010 года, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 22.01.2011 г. N 4, от 29.01.2011 г. N 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "1749877" заменить цифрами "1746289";
цифры "170512" заменить цифрами "169267";
цифры "1917" заменить цифрами "2782";
цифры "107" заменить цифрами "487";
цифры "1577341" заменить цифрами "1573753";
в подпункте 2) цифры "1752464" заменить цифрами "1885466";
в подпункте 4) цифры "6250" заменить цифрами "6860";
в подпункте 5) цифры "-26560" заменить цифрами "-163760";
в подпункте 6) цифры "26560" заменить цифрами "163760";
в пункте 3-1:
цифры "1728" заменить цифрами "1300";
цифры "10232" заменить цифрами "9932";

"4290" деген сандар "1430" сандармен ауыстырылсын;
3-3 тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"137200 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы бойынша  тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуға несие";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "4290" заменить цифрами "1430";
в пункте 3-3 дополнить абзацем следующего содержания:
"137200 тысяч тенге – кредитование на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.