Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 157/28 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 186/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 08 қарашада N 12-4-104 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXXVIII (кезектен тыс) сессиясы) 2011 жылғы 14 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXІX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы 2011 - 2013 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" N 324/29 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 394/38 шешіміне (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 3191 болып 2011 жылғы 20 қазанда тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 157/28 шешіміне (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-4-91 болып 2010 жылғы 31 желтоқсанда тіркелген, "Ауыл тынысы" мен "Пульс села" газеттерінің N 4 22.01.2011 ж., N 5 29.01.2011 ж. жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"1746289" деген сандар "1878789" сандармен ауыстырылсын;
"169267" деген сандар "168123" сандармен ауыстырылсын;
"2782" деген сандар "3976" сандармен ауыстырылсын;
"487" деген сандар "437" сандармен ауыстырылсын;
"1573753" деген сандар "1706253" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1885466" деген сандар "2034621" сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"6860" деген сандар "6805" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-163760" деген сандар "-180360" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"163760" деген сандар "180360" сандармен ауыстырылсын;
3-тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"18500 мың теңге – су шаруашылығы объектілерін дамытуға.";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 21 октября 2011 года N 186/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 ноября 2011 года N 12-4-104. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXXVIII (внеочередная) сессия, IV созыв) от 14 октября 2011 года N 394/38 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХІХ сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов за N 3191 от 20 октября 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, ХХVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 12-4-91 от  31 декабря 2010 года, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 22.01.2011 г. N 4, от 29.01.2011 г. N 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1746289" заменить цифрами "1878789";
цифры "169267" заменить цифрами "168123";
цифры "2782" заменить цифрами "3976";
цифры "487" заменить цифрами "437";
цифры "1573753" заменить цифрами "1706253";
в подпункте 2):
цифры "1885466" заменить цифрами "2034621";
в подпункте 4):
цифры "6860" заменить цифрами "6805";
в подпункте 5):
цифры "-163760" заменить цифрами "-180360";
в подпункте 6):
цифры "163760" заменить цифрами "180360";
в пункте 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"18500 тысяч тенге – на развитие объектов водного хозяйства.";

3-3 тармағында:
"137200" деген сандар "153800" сандармен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"114000 мың теңге – 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

в пункте 3-3:
цифры "137200" заменить цифрами "153800" и дополнить абзацем следующего содержания:
"114000 тысяч тенге – развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.

457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3507
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3007
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
500
3
Ақпараттық кеңістік
37043
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8360
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7700
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
660
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28683
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
28133
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
550
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
14094
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6242
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5742
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
500
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7852
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7852
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт бөлімі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
76802
1
Ауыл шаруашылығы
13265
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5775
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
5775

457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3507
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3007
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
500
3
Информационное пространство
37043
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
0
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8360
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7700
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
660
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28683
006
Функционирование районных (городских) библиотек
28133
007
Развитие государственного языка и других языков народов Казахстана
550
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
14094
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5742
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
500
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7852
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
76802
1
Сельское хозяйство
13265
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района
5775
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5775