Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 157/28 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 қарашадағы N 188/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 қарашада N 12-4-107 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасының3-тармағына және Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXXIX (кезектен тыс) сессиясы) 2011 жылғы 7 қарашадағы N 398/39 "Облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXІX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" N 324/29 шешіміне   өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 3192 болып 2011 жылғы 10 қарашада тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV шақырылым, XXVIII сессиясы) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 157/28 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде N 12-4-91 болып 2010 жылғы 31 желтоқсанда тіркелген, "Ауыл тынысы" мен "Пульс села" газеттерінің N 4 22.01.2011 ж., N 5 29.01.2011 ж. жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"1878789" деген сандар "2128846" деген сандармен ауыстырылсын;
"1706253" деген сандар "1956310" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2034621" деген сандар "2130878" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармағында:
"5423" деген сандар "30168" деген сандармен ауыстырылсын;
"2873" деген сандар "2509" деген сандармен ауыстырылсын;
"8194" деген сандар "8192" деген сандармен ауыстырылсын;
"5541" деген сандар "5347" деген сандармен ауыстырылсын;
"13402" деген сандар "13216" деген сандармен ауыстырылсын;
"1430" деген сандар "684" деген сандармен ауыстырылсын;
3-2 тармағында:
"24000" деген сандар "74000" деген сандармен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (IV созыв, XXVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 17 ноября 2011 года N 188/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2011 года N 12-4-107. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXXIX (внеочередная) сессия, IV созыв) от 7 ноября 2011 года N 398/39 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХІХ сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов за N 3192 от 10 ноября 2011 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (IV созыв, ХХVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 157/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов за N 12-4-91 от 31 декабря 2010 года, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 22.01.2011 г. N 4, от 29.01.2011 г. N 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1878789" заменить цифрами "2128846";
цифры "1706253" заменить цифрами "1956310";
в подпункте 2):
цифры "2034621" заменить цифрами "2130878";
в пункте 3-1:
цифры "5423" заменить цифрами "30168";
цифры "2873" заменить цифрами "2509";
цифры "8194" заменить цифрами "8192";
цифры "5541" заменить цифрами "5347";
цифры "13402" заменить цифрами "13216";
цифры "1430" заменить цифрами "684";
в пункте 3-2:
цифры "24000" заменить цифрами "74000" и дополнить абзацем следующего содержания:

"153804 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға.";
3-3 тармағында:
"114000" деген сандар "137000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім 3-45-1 тармақтармен толықтырылсын:
"3-4. Аудан бюджетіне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға бөлінген кредиттің мерзімінен бұрын өтеуді қарастыру қажет, соның ішінде:
153800,0 мың теңге – жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу;
4,0 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету.";
"5-1. Инвестициялық жобаларды (бағдармаларды) жүзеге асыруға бағыттылған, бюджеттік бағдарламаларды бөлумен 2011 жылға арналған аудан бюджетін дамытудың бюджеттік бағдарламалар тізбесі, 6-қосымшаға   сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына  сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.

"153804 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, по Программе занятости 2020.";
в пункте 3-3:
цифры "114000" заменить цифрами "137000";
указанное решение дополнить пунктами 3-45-1:
"3-4. Предусмотреть в бюджете района досрочное погашение кредита, выделенного на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020, в том числе:
153800,0 тысяч тенге – погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом;
4,0 тысяч тенге – обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета.";
"5-1. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета района на 2011 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию инвестиционных проектов (программ), согласно приложения 6.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложения 2 к настоящему решению.