2011 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындары квоталарын белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы N 100/3 қаулысы. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 сәуірде N 12-6-109 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-16/103 хатымен).
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 05.03.2014 N 1-16/103 хатымен).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2011 год
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 10 марта 2011 года N 100/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 13 апреля 2011 года N 12-6-109. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Железинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-16/103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Железинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-16/103).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1)-тармақшасына сәйкес, жұмысқа орналастыруды қажет ететін мүгедектерді жұмысқа қабылдау және жұмыспен қамтылуға қолғабыс көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях оказания содействия занятости и приему на работу инвалидов, нуждающихся в трудоустройстве, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Железин ауданының мекемелеріндегі жұмыскерлердің жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін 2011 жылға жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін мүгедектерді жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в организациях Железинского района на 2011 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.М. Қаппасовқа жүктелсін.
Аудан әкімі
Ж. Шұғаев
Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 10 наурызда N 100/3 қаулысына
қосымша
Мүгдектерді жұмысқа орналастыру үшін
Железин ауданы ұйымдарының тізімі
р/с
Ұйымдардың атауы
Квота бойынша жұмыс орындарының саны
Жұмыс істейтіндердің штат саны
1.
Железин ауданы әкімдігі Железин ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Көмек" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1
43
2.
"Железин ауданының Алакөл жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
1
45
3.
"Железин ауданының Лесной жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
1
59
4.
"Железин ауданының Жаңа жұлдыз селосының жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
1
74

4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Каппасова Б.М.
Аким района                                Ж. Шугаев
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
10 марта 2011 года N 100/3
ПЕРЕЧЕНЬ организаций Железинского района
для трудоустройства инвалидов
N п/п Наименование организаций Количество рабочих мест по квоте Штатная численность работающих
1.
Государственное коммунальное предприятие "Көмек" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Железинского района, акимата Железинского района
1
43
2.
Государственное учреждение "Алакольская общеобразовательная средняя школа Железинского района"
1
45
3.
Государственное учреждение "Лесная общеобразовательная средняя школа Железинского района"
1
59
4.
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа села Жаңа жұлдыз Железинского района"
1
74