Аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 231-4/30 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 қазандағы N 298-4/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 қазанда N 12-6-121 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 4-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-103 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 3 жарияланған) N 231-4/30 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасында:
"2017430" деген сандар "2046784" деген сандармен ауыстырылсын;
"333341" деген сандар "343714" деген сандармен ауыстырылсын;
"950,0" деген сандар "5968" деген сандармен ауыстырылсын;
"1268" деген сандар "877" деген сандармен ауыстырылсын;
"1681871" деген сандар "1696225" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2098903" деген сандар "2128257" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармағында:
"3642" деген сандар "1642" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXX-сессия IY-созыв) от 23 декабря 2010 года N 231-4/30 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 13 октября 2011 года N 298-4/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 октября 2011 года N 12-6-121. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного Маслихата (XXX - сессия, IY - созыв) от 23 декабря 2010 года N 231-4/30 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-103, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 15 января 2011 года N 3) следующие изменения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2017430" заменить цифрами "2046784";
цифры "333341" заменить цифрами "343714";
цифры "950,0" заменить цифрами "5968";
цифры "1268" заменить цифрами "877";
цифры "1681871" заменить цифрами "1696225";
в подпункте 2):
цифры "2098903" заменить цифрами "2128257";
в пункте 5 решения:
цифры "3642" заменить цифрами "1642";