Железинка ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 305-4/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 қаңтарда N 12-6-132 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 7-5/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2962161 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 406010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 874 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2110 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2553167 мың теңге;
2) шығындар – 3009856 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 46739 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу - 48540 мың теңге;
бюджеттік несиелеуді өтеу - 1801 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -  12234 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 12234 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -106668 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 106668 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 7-5/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.13 N 17-5/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.05.22 N 28-5/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.07.20 N 39-5/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.24 N 44-5/8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.12 N 59-5/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен 2012 жылға жіберілетін бюджеттік жәрдем қаражат көлемі 1583514 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған аудан бюджетін орындау процессінде секвестрлеуге жатпайтын, аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесін  4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған ауданның селолық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О бюджете Железинского района на 2012 - 2014 годы
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 305-4/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 января 2012 года N 12-6-132
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Железинского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 7-5/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 2962161 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 406010 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям - 874 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 2110 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов - 2553167 тыс. тенге;
2) затраты - 3009856 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 46739 тыс. тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48540 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1801 тыс. тенге;;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12234 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12234 тыс. тенге;
5) дефицит бюджета – -106668 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 106668 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Железинского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 7-5/1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 17-5/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 22.05.2012 N 28-5/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.07.2012 N 39-5/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.10.2012 N 44-5/8 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.12.2012 N 59-5/9 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить объем бюджетных субвенции на 2012 год, передаваемых из областного бюджета в сумме 1583514 тыс. тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить бюджетные программы сельских округов района на 2012 год согласно приложению 5.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органдарының сақтық қоры 2012 жылға 816 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2012.12.12 N 59-5/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2012 жылы селолық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметкерлер болып саналмайтын білім беру, мәдениет, спорт және тұрғындарды әлеуметтік қорғау мамандарының қалалық осы жағдайда қызмет ететін мамандарға қарағанда еңбекақысы және тарифтік мөлшерлемесін 25 пайызға көтерілуі сақталсын.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік экономикалық даму және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы                       С. Кантарбаев
Железинка аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Крутиков
Железинка аудандық мәслихатының
(IV шақырылымның кезекті XL сессиясы)
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 305-4/40 шешіміне
1 қосымша
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған IX (кезектен тыс)
сессиясы) 2012 жылғы 12 желтоқсандағы
N 59-5/9 шешіміне
қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет (өзгерістермен)

5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 816 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 12.12.2012 N 59-5/9 (вводится в действие с 01.01.2012).
6. Сохранить на 2012 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, культуры, спорта, социального обеспечения, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально–экономического развития и бюджета районного маслихата.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата                        С. Кантарбаев
Секретарь Железинского
районного маслихата                        В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(очередной XL сессии IV созыва)
от 20 декабря 2011 года N 305-4/40
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
(IX внеочередная сессия, V созыв)
от 12 декабря 2012 года N 59-5/9
Районный бюджет на 2012 год (с изменениями)

005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7217
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1273106
003
Жалпы білім беру
1248872
006
Балаларға қосымша білім беру
7747
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандарылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
16487
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
71740
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
71740
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14783
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
13058
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1491
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9354
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1150
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31904
05
Денсаулық сақтау
169
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
169
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
169
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
169
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
109128
2
Әлеуметтiк көмек
85838
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14865
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
14865
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70973
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
25552
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
925
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
331
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28136
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
775
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
7217
464
Отдел образования района (города областного значения)
1273106
003
Общеобразовательное обучение
1248872
006
Дополнительное образование для детей
7747
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
16487
9
Прочие услуги в области образования
71740
464
Отдел образования района (города областного значения)
71740
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14783
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13058
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1491
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9354
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1150
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31904
05
Здравоохранение
169
9
Прочие услуги в области здравоохранения
169
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
169
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
169
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
109128
2
Социальная помощь
85838
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14865
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14865
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70973
002
Программа занятости
25552
005
Государственная адресная социальная помощь
925
006
Оказание жилищной помощи
331
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28136
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
775
016
Государственные пособия на детей до 18 лет

1135
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4583
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9536
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23290
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23290
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20967
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
323
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
768083
1
Тұрғын үй шаруашылығы
294829
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
290
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық)округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
290
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
36092
024
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
36092
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1830
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1256
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
257
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
317
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
256617
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
64000
004
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
32000
072
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
134200
073
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау
18917
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
7500
2
Коммуналдық шаруашылық
450149
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
926
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

1135
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4583
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9536
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23290
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23290
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20967
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
323
021
Капитальные расходы государственного органа
2000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
768083
1
Жилищное хозяйство
294829
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
290
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка (аула) села, (аульного) сельского округа
290
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
36092
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
36092
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1830
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1256
005
Снос аварийного и ветхого жилья
257
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
317
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
256617
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
64000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32000
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
134200
073
Строительство и реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
18917
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
7500
2
Коммунальное хозяйство
450149
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
926
014
Организация водоснабжения населенных пунктов

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2012.05.22 N 28-5/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Ақтау селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Алакөл селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Железинского района Павлодарской области от 22.05.2012 N 28-5/4 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Актауский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Алакольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа