Жаңа жұлдыз селосы, Екішок селосы, Есқара селосы көшелеріне атау беру туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Қазақстан селолық округ әкімінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 02 шешімі. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 қаңтарда N 12-6-134 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2)-тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірін ескере отырып ШЕШІМ етемін:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес  Жаңа жұлдыз селосы, Екішоқ селосы, Есқара селосы көшелеріне атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин ауданы Қазақстан
селолық округ әкімі                        З. Оразақова
Келісілді
Железин ауданының сәулет
және қала құрылыс
және архитектура бөлімінің
бастығы                                    Ө. Оралов
12.12.2011
Железин ауданының мәдениет,
тілдерді дамыту, дене шынықтыру
және спорт бөлімінің бастығы               У. Ақанов
12.12.2011
Павлодар облысы Железин ауданы
Қазақстан селолық округ әкімінің
2011 жылғы 26 желтоқсандағы
N 02 шешіміне
қосымша
Екішоқ селосы
N 1 көшеге – Ардагерлер атауы;
N 2 көшеге – Ахметов атауы;
N 3 көшеге – Бірлік атауы.
Есқара селосы
N 1 көшеге – Баян Батыр атауы;
N 2 көшеге – Талапкер атауы.
Жаңа жұлдыз селосы
N 1 көшеге – Абай атауы;
N 2 көшеге – Береговая атауы;
N 3 көшеге – Гагарин атауы;
N 4 көшеге – Механизаторская атауы;
N 5 көшеге – Северная атауы;
N 6 көшеге – Степная атауы;
N 7 көшеге – Целинная атауы;
N 8 көшеге – Центральная атауы;
N 9 көшеге – Школьная атауы;
N 10 көшеге – Юбилейная атауы.

О присвоении наименований улицам села Жана жулдыз, села Ескара, села Екишок
Решение акима Казахстанского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 26 декабря 2011 года N 02. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 25 января 2012 года N 12-6-134
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улицам села Жана жулдыз, села Ескара, села Екишок согласно приложения к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казахстанского
сельского округа
Железинского района                        З. Оразакова
Согласовано
Начальник отдела культуры,
развития языков, физической
культуры и спорта
Железинского района                        У. Аканов
12 декабря 2011 года
Начальник отдела архитектуры,
градостроительства и строительства
Железинского района                        У. Уралов
12 декабря 2011 года
Приложение
к решению акима Казахстанского
сельского округа Железинского района
Павлодарской области от
26 декабря 2011 года N 02
Cело Екишок
улице N 1 – наименование Ардагерлер;
улице N 2 – наименование Ахметова;
улице N 3 – наименование Бирлик.
Село Ескара
улице N 1 – наименование Баян Батыра;
улице N 2 – наименование Талапкерская.
Село Жаңа жұлдыз
улице N 1 – наименование Абая;
улице N 2 – наименование Береговая;
улице N 3 – наименование Гагарина;
улице N 4 – наименование Механизаторская;
улице N 5 – наименование Северная;
улице N 6 – наименование Степная;
улице N 7 – наименование Целинная;
улице N 8 – наименование Центральная;
улице N 9 – наименование Школьная;
улице N 10 – наименование Юбилейная.