Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 22 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (IV сайланған, XXXII сессиясы) N 196-32-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 ақпандағы N 207-34-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда N 12-7-115 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабы 5 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 22 желтоқсандағы N 196-32-4 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу реестрінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында N 12-7-113 тіркелген, 2011 жылғы 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 қаңтарында "Ертіс нұры" газетінде NN 3-9 жарияланған (бұдан әрі - Шешім) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Шешімінің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Ертіс ауданының 2011 - 2013 жылдарға арналған бюджеті, оның ішінде 2011 жылға, келесі мөлшерінде бекітілсін:
1) кірістер – 1 978 313 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 247 862 мың теңге;
салық емес түсімдер – 1 605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 320 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1 728 526 мың теңге;
2) шығыстар – 2 000 845 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 8 976 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 9 526 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 550 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -31 508 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXII сессия, IV созыв) от 22 декабря 2010 года N 196-32-4 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 11 февраля 2011 года N 207-34-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 22 февраля 2011 года N 12-7-115. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 196-32-4 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2010 года за N 12-7-113, опубликовано 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 января 2011 года в газете "Иртыш" NN 3-9) (далее - Решение) внести следующие изменения:
1) пункт 1 Решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Иртышского района на 2011 - 2013 годы, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 978 313 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 247 862 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 605 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 320 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 728 526  тысяч тенге;
2) затраты – 2 000 845  тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8976 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9526 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 550 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31508 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) – 31 508 мың теңге.
2. Шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың спорт экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау ауданда спорт дамыту жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы          Х. Зейнішев
Аудандық маслихат хатшысы                  Х. Зейнішев
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы
11 ақпандағы N 207-34-4 (IV сайланған,
кезектен тыс ХХХIV сессиясы) шешіміне
қосымша
2011 жылға арналған Ертіс аудандық бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
2011 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Түсімдер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31508 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к Решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержки малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии           Х. Зейнешев
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 февраля 2011 года N 207-34-4
(внеочередная XXXIV сессия, IV созыв)
Бюджет Иртышского района на 2011 год (с изменениями)
Категория
Сумма на 2011 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы